דרוש מפרט מחשב GAMING ברזולוצייה 1440P תקציב בהתאם. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט מחשב GAMING ברזולוצייה 1440P תקציב בהתאם.

netanel38121

Recommended Posts

זה קצת מבלבל אותי קראתי עליו כתבה אבל משום מה ה נראה יותר מושך מבחינת תכונות ביחס לעלות שלו. אם תוכל לראות את הנתונים בקטנה של שניהם ולתת לי את חוות דעתך  אני אשמח מאוד. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואלה, תראה.

חיפשתי את הלוח, אין אותו ב-KSP. חיפשתי בזאפ, סתם, מסקרנות. מצאתי.

הנה המפרט שלו: http://wellcom.co.il/catalog/product_info.php/loh-asus-rog-maximus-extreme-gaming-p-18134?cPath=215_73

קבל אתגר: אם אתה תוכל לשכנע אותי למה הלוח הזה עולה 2072 שקלים - חוץ מזה שבאמת, הוא נורא יפה - אני אקנה לך אחד מתנה!

רק תזכור שבסביבות 1000 שקל אתה מקבל היום לוח שיעשה בשבילך בדיוק אותה עבודה. בהנחה שאתה לא באמת צריך לחבר לו 8 רמקולים מאחורה (האמת, אולי גם ל- אפשר לחבר 8 , אני לא זוכר...).

עכשיו בוא, אני אשאל אותך שאלה כנה: זה מחשב למשחקים, כן?

אז למה שלא תשקיע את הזמן שלך בלהרוג מפלצות ב-Witcher, במקום להתבלבל מביקורות על לוחות אם?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכנן לעשות OC למעבד אתה צריך לסמן את זה באתר (אם לא סימנת) וגם ב-cpu utilization תעשה 100% ובסוף ב-computer utilization תעשה 24 שעות (למקרה שלא עשיתה)

ככה שתראה בערך לכמה WATT המחשב מגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של netanel38121

זה מה שיצא לי 

Results:

Load Wattage:847 W
Recommended UPS rating:1500 VA
Recommended PSU Wattage:897 W

Amperage (combined)
+3.3V +5V +12V
13.6 A 20.2 A 62.5 A
146 W 750 W

זה לזוג כרטיסי 980Ti, נכון?

אז לך על ספק 1000W...

וכמו שאמרתי קודם, למחשב משחקים UPS זה מטרד, סתם קופסה שיושבת בחדר ולא עושה כלום (מה אכפת לך אם פעם בשנה המחשב יכבה בלי שתסגור אותו מסודר?).

ואגב, נראה לי שה-MAXIMUS ההוא שהזכרת מיועד ל- של 4 כרטיסים. יש לו 4 סלוטים, בגלל זה הוא כזה יקר. בקיצר, זה חסר משמעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

זה לזוג כרטיסי 980Ti, נכון?

אז לך על ספק 1000W...

וכמו שאמרתי קודם, למחשב משחקים UPS זה מטרד, סתם קופסה שיושבת בחדר ולא עושה כלום (מה אכפת לך אם פעם בשנה המחשב יכבה בלי שתסגור אותו מסודר?).

ואגב, נראה לי שה-MAXIMUS ההוא שהזכרת מיועד ל- של 4 כרטיסים. יש לו 4 סלוטים, בגלל זה הוא כזה יקר. בקיצר, זה חסר משמעות.

כן . זה מדובר על זוג כרטיסי 980TI 

UPS לא נראה לי שאני אקנה זאת סתם מותרות מבחינתי אין לי שרת מיוחד בבית או משהו כמו שאמרת. זה בעיקר למשחקים סרטים וכל הדברים האלה שמסביב אולי עם עריכות קטנות ב VEGAS ועיבוד ב AFTER EFFECTS אבל לא דברים רציניים מאוד.

לגבי ה MAXIMUS יש עליו כתבה נרחבת במקרה באתר HWZONE במדור הראשי של לוחות אם. ממליץ לך לקרוא את 2 הכתבות על 2 הלוחות ואז תבין את ההבדל 

וההבדל הוא לא רק  ב 4 כרטיסי ההרחבה יש עוד דברים שונים בין 2 הלוחות. אבל בגלל שמבחינתי מספיק לי מה שהלוח MSI M7 מציע לא נראה לי שאני צריך יותר מזה אני לא הולך לעשות OC למערכת רק משהו בינוני או סביר מאוד. לא משהו כבד שדורש לוח כזה כמו MAXIMUX שכדוגמתו ב OC הוא בהחלט הטובים לזה ממה שהבנתי מהכתבה. רק שתדע שבמחיר של 1200- 1300 ש"ח ללוח של הוא ממש לא נופל ממנו בהרבה יכולות . ואף לפי דעתי הוא יותר משתלם בשורה התחתונה.

פשוט רק בדקתי כדי לוודאות שאני לוקח מה שאני באמת צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@netanel38121

ה- יותר משתלם בשורה התחתונה, של 2 הוא יוכל לעשות ושל 4 אף אחד לא עושה, אז למה סתם לשלם על זה? גם אם יש עוד הבדלים אז כמו שאמרת זה פעם לכאן ופעם לכאן.

ואתה לוקח את כל מה שאתה צריך ויותר.. עם המסך של ו-980Ti (אפילו אחד) תהיה לך מערכת מדהימה (ויקרה). אגב, תשקול גם את הדל U2715H, אם לא באמת חשוב לך לעלות מעל 60Hz זה יחסוך לך עוד 1500 ש"ח.

בכלל, תתחיל מכרטיס אחד, את השני תמיד אפשר להוסיף חודש אחרי, הוא לא יברח לך מהחנויות... וחסכת עוד איזה 3500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין בזה כל כך הרבה,אבל לפי מה שני יודע אם המסך הוא 60hz אתה תוכל לראות רק עד 60FPS אבל אם הכרטיס מסך מייצר יותר פריימים ממה שאפשר,כלומר יהיה לך 80FPS אתה תוכל לראות ''קריעה'' בתמונה, יש כתבה באתר שמסבירה על זה(תרד למטה)https://hwzone.co.il/%D7%9C%D7%94%D7%95%D7%A6%D7%99%D7%90-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%98%D7%91-%D7%9E%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1-%D7%94%D7%9E%D7%A1%D7%9A-%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9E%D7%9C/

תמונה לדוגמא:

קריעות תמונה - כך הן נראות בתזוזה. מתוך אתר הבית של NVIDIA GeForce

בכרטיסים של יש אפשרות שנקראית : Adaptive V-sync ששומרת שהכרטיס לא יעבור את ה60FPS וגם פותרת את הבעיה עם ה-V-SYNC(לא תמיד) שגרמה לפריים דרופס(בקיצור אל תפעיל V-SYNC,רק ADAPTIVE V-SYNC לא תמיד עובד!!)

במסך של 166HZ לה תהיה בעיה כזאת כי הכרטיס לא יעבור את 166FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאתה אמרת הבנתי. גם הבנתי את הקטע של הטכנולוגיה של ה שבעצם אמורה לתת מענה לבעיה הזאת  וחווית משחק חלקה מאוד במידה והכרטיס מסך מתמודד עם הקצב של ה פר תמונה לשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...