דרוש מפרט מחשב GAMING ברזולוצייה 1440P תקציב בהתאם. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט מחשב GAMING ברזולוצייה 1440P תקציב בהתאם.

netanel38121

Recommended Posts

ציטוט של netanel38121

כן אני קורא המון כתבות על מחשבים וטכנולוגיה אז אני מעודכן לגבי הכל.

כתוב בדרישות של הכרטיס של 980TI עם OC מהמפעל כמו דוגמת MSI או של דורשים 650 הכוונה ל וואלט נקי או שזה לא קשור בכלל?

מצטער פשוט לא הבנתי אותך למה אתה מתכוון..

650 וואט אלה הדרישות של כל המערכת, לא של הכרטיס. אתה צריך לבדוק את ה-TDP.

ולא ממש ברור לי למה הם מקצים עוד 400 למערכת.. אולי הם כבר משאירים לעצמם מקום ל-, אם תרצה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של E71

הוצאתי את ה-1ms מאתר של איזו חנות, לא זוכר איזו. אולי KSP...

ואני מניח שאתה צודק, בהתחשב בזה שמדבר ב-.

בקשר ללא בדיוני.. מכיר עוד מסך שעושה 160Hz ב-QHD? במהירות הזו?

אכן מ-KSP. הם כהרגלם מתבלבלים בין נתונים טכנים ומעתיקים מחנויות אחרות שלילדים שאחראים על מילוי תוכן שם אין מושג במה מדובר.

המסך אמור להיות יותר ממדהים, אין לי שום ספק. כנראה שיש TN או אפילו VA מסכים עם נתונים דומים (EIZO למשל), אבל זה . אקח עם 8MS על פני כל לא IPS עם 1MS. בכל זאת, IPS איכותי עם זמן תגובה של 1MS רחוק מאתנו שנות אור.  

נ.ב. ולפני שתגידו לי שאף אחד לא צריך 1MS - אני יודע. :) רק מציין עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של netanel38121

כן אני קורא המון כתבות על מחשבים וטכנולוגיה אז אני מעודכן לגבי הכל.

כתוב בדרישות של הכרטיס של 980TI עם OC מהמפעל כמו דוגמת MSI או של דורשים 650 הכוונה ל וואלט נקי או שזה לא קשור בכלל?

מצטער פשוט לא הבנתי אותך למה אתה מתכוון..

הצריכה של כרטיס בודד היא בין 380-400W במאמץ מירבי, תלוי בדגם ספציפי. בפועל, שניים אף פעם לא יצרכו 800W, גם אם תריץ 24/7 רק תוכנות BENCHMARKING. 

850 איכותי אמור להספיק בהחלט. ואם תרצה להמהיר את כל מה שאפשר למקסימום ורוצה בטחון יתר, אפשר ללכת על 1000W. מה שלדעתי לא נחוץ. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של netanel38121

אני מודה לכם מאוד על העזרה!

במיוחד לך E71 עזרת מאוד . 

אקנה את המחשב בעוד כחודש או מקסימום חודשיים.

תתחדש, בן אדם! לא כל יום מוציאים 12-13 אלף ש"ח רק על המחשב ועוד 3-4 על המסך...

ציטוט של Monsi

הצריכה של כרטיס בודד היא בין 380-400W במאמץ מירבי, תלוי בדגם ספציפי. בפועל, שניים אף פעם לא יצרכו 800W, גם אם תריץ 24/7 רק תוכנות BENCHMARKING. 

850 איכותי אמור להספיק בהחלט. ואם תרצה להמהיר את כל מה שאפשר למקסימום ורוצה בטחון יתר, אפשר ללכת על 1000W. מה שלדעתי לא נחוץ. 

אתה רציני? 400W ל-980Ti??

NVIDIA מציינים TDP של 250W... כך ש-850 על זוג כאלה נותן עודף של 350, שזה מעל ומעבר גם עם OC.

מכיר אותך מפה בתור אחד שלא כותב סתם... איך 400W לכרטיס? עם OC כבד מאוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נגיד כדי שיהיה לי ראש שקט גם לעתיד הרחוק לא מאוד, אני אקח 1000W וככה אני יהיה רגוע שלא יהיה חסר מאומה.

השאלה איזה UPS אני צריך בשביל מערכת כזאת?.. אין לי מושג בדברים האלה של UPS והבנתי משהו שצריך ורצוי שיהיה סינוס טהור משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של E71

תתחדש, בן אדם! לא כל יום מוציאים 12-13 אלף ש"ח רק על המחשב ועוד 3-4 על המסך...

אתה רציני? 400W ל-980Ti??

NVIDIA מציינים TDP של 250W... כך ש-850 על זוג כאלה נותן עודף של 350, שזה מעל ומעבר גם עם OC.

מכיר אותך מפה בתור אחד שלא כותב סתם... איך 400W לכרטיס? עם OC כבד מאוד?

עם OC, ברור. האמת, לקחתי את המספרים מזכרון כי מיהרתי. אבל זכרתי די קרוב.

http://www.overclockers.com/gigabyte-gtx-980-ti-g1-gaming-graphics-card-review/

http://www.tweaktown.com/reviews/7317/msi-geforce-gtx-980-ti-lightning-video-card-review/index10.html

באתר אכן מצויין TDP של 250W. הנתון הזה תמיד מעורר תהיות אצלי, במיוחד לאור העובדה שבפועל גם הכרטיסי ה-REFERENCE שלהם מראים משהו אחר במאמץ ובטח במאמץ מירבי.

http://www.trustedreviews.com/nvidia-geforce-gtx-980-ti-review-benchmarks-results-page-2

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-980-970-maxwell,3941-13.html

אולי הכוונה לצריכה ממוצעת. אין לי מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של netanel38121

אז רגע .. איך אפשר לברר בוודאות מוחלטת שהם באמת לא מתכוונים ל 650 רק בשביל הכרטיס?

אני פשוט לא מבין בזה בכלל.. אני חייב לדעת לפני שהחליט על איזה ספק אני אקח.

אילו היו מתכוונים, זה היה שקר מוחלט. אין לך מה לדאוג, 850W יספיק. שני הכרטיסים לא יעברו את 650W ביחד. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של netanel38121

סבבה לגמרי. תודה לתותחים כאן! 

שיהיה בהצלחה.

ואגב.. לא יודע למה אתה צריך UPS, אלא אם יש לך יותר מהפסקת חשמל פעם בחודש זה נראה לי בזבוז מקום על השולחן (זה אם נעזוב את הכסף..)

זה מחשב למשחקים, במקרה הכי הכי גרוע מתקינים שוב (לא שיש סיכוי של 1:2000 שנפילת מתח תהרוג לך משהו כ"כ קריטי שתצטרך, אבל בכל אופן זה יפתור).

וסינוס טהור? ידידי, אין לך בבית שרת של בנק. אמרת שאתה צריך משהו שיחזיק את המחשב עד שתכבה, לא? (בעצם, לדעתי אתה לא צריך UPS, עדיף לתרום את הכסף לאיזה מסכן, אבל זאת החלטה שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה קטנה. בדקתי את המפרט של הלוח אם. maximus z170 והמפרט שלו דיי מכובד שווה להוסיף עוד אלפייה ולקחת אותו על פני z170m7? האם הוא יותר חדיש ומתקדם טכנולוגית או שזה רק בגלל השם והמותג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני לא אשב עכשיו (בעבודה.. :)) ואבדוק את כל ההבדלים בין הלוחות...

ה-M7 של הוא אחלה לוח, הסתכלתי בזמנו. ממש לא חסר שם כלום, לדעתי. ואסוס ממש לא יותר חזקים מ- כמותג (שוב, גם זה לדעתי).

להוסיף עוד אלפייה מעל ה- בשביל האסוס? למה?

באותה מידה אני יכול למצוא לך את הלוח הכי יקר של ולהגיד שתוסיף עוד כסף ותלך אליו...

אם יש יתרון כלשהו שאתה רואה במפרט ומוצא חן בעיניך, תשאל מה זה, נגיד לך אם שווה להשקיע בזה 1000 ש"ח. לדעתי זה סתם לבזבז כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...