בעיה של תקיעות/פריזים קצרים במשחקים אחרי פרמוט המחשב. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה של תקיעות/פריזים קצרים במשחקים אחרי פרמוט המחשב.

GooG

Recommended Posts

אוקי אז ככה, פירמטתי את המחשב לפני כמה ימים בגלל שטויות כמו ווירוסים שהיו עליו והביצועים עליו תמיד היו טובים ללא שום בעיות. אחרי הפרמוט, שבו התקנתי דרייבר הכי חדש לכרטיס מסך וכל מני מהדיסק של הלוח אם וכו', התחלתי לשחק כל מיני משחקים ושמתי לב שכל כמה זמן מתחילים להיות לי ממש פריזים שכל המשחק נתקע ל2-4 שניות, שבפריזים יש LOOPING לסאונד האחרון ששמעתי ואם אני רצתי קדימה לפני הפריז, אז גם באמצע שאני בפריז הדמות שלי תרוץ קדימה. (בעיה דומה לשל מישהו אחר בפורום)

בכל מקרה, אין לי מושג איפה הבעיה כי לפני שפרמטתי את המחשב לא היו לי שום בעיות אז אני לא חושב שזאת בעיית חומרה.

הנה המפרט שלי:

Core i5 3570K @ 4.5Ghz

Gigabyte UD3H-Z77X

8 GB RAM

128 GB SSD

Sapphire HD 6850 -כרטיס מסך

נ.ב: לפני הפרמוט כל הזמן ששיחקתי בלי בעיות המעבד היה בClock של 4.2 GHZ ורק שלשום עשיתי ל4.5, אבל גם לפני הOVERCLOCK היו בעיות.

תודה מראש על כל עזרה ! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה מאוד דומה למשהו שהיה לי, אבל אצלי זה היה לפני פירמוט.. אחרי פירמוט מחדש לוינדוס 7 זה הסתדר אך חזר שוב אחרי כמה ימים... אני לא בטוח מה זה אבל אני חושב שניסיתי  לבדוק כמעט כל דבר אפשרי ובסוף פירמטתי עוד פעם. הגעתי לרמה שאני עוקב אחרי התדרים של המעבד והכרטיס מסך לראות אם במקרה הם עושים לי throttling כשהם מתחמים יותר מידי (מחשב נייד) וזה בכלל לא קרה כי חלקי המחשב לא עברו את ה70 מעלות חח

הפעם האחרונה פירמטתי לוינדוס 10 נקי, התקנתי את הדרייברים הכי מעודכנים (לא את אלה מהדיסק של הלוח אם אלא את אלה שאתה יכול למצוא באתרי היצרנים) וכרגע כבר משהו כמו 4 ימים שאני לא מרגיש את הבעיה.

תנסה לעשות אותו דבר + להנמיך\לבטל כל OC אפשרי כדי להוציא מהמשוואה את הOC ואת הדרייברים, וכמובן תנסה להתקין כמה שפחות תוכנות על המחשב כדי לדעת בוודאות שזה אחת מהתוכנות שאתה משתמש בהן ביומיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Ivan

בשמיעת מוסיקה מהמחשב (ולא מהרשת)  הכל עובד טוב לאורך זמן ?

אני חושב שכן אבל אני לא יודע בדיוק כי אם המחשב נתקע לי באמצע שמיעת אז אני יוכל לשים לב לזה רק לפי העכבר, אבל אני חושב שהכל בסדר באמצע שמיעת מוזיקה

ציטוט של Epidem

בעיה מאוד דומה למשהו שהיה לי, אבל אצלי זה היה לפני פירמוט.. אחרי פירמוט מחדש לוינדוס 7 זה הסתדר אך חזר שוב אחרי כמה ימים... אני לא בטוח מה זה אבל אני חושב שניסיתי  לבדוק כמעט כל דבר אפשרי ובסוף פירמטתי עוד פעם. הגעתי לרמה שאני עוקב אחרי התדרים של המעבד והכרטיס מסך לראות אם במקרה הם עושים לי throttling כשהם מתחמים יותר מידי (מחשב נייד) וזה בכלל לא קרה כי חלקי המחשב לא עברו את ה70 מעלות חח

הפעם האחרונה פירמטתי לוינדוס 10 נקי, התקנתי את הדרייברים הכי מעודכנים (לא את אלה מהדיסק של הלוח אם אלא את אלה שאתה יכול למצוא באתרי היצרנים) וכרגע כבר משהו כמו 4 ימים שאני לא מרגיש את הבעיה.

תנסה לעשות אותו דבר + להנמיך\לבטל כל OC אפשרי כדי להוציא מהמשוואה את הOC ואת הדרייברים, וכמובן תנסה להתקין כמה שפחות תוכנות על המחשב כדי לדעת בוודאות שזה אחת מהתוכנות שאתה משתמש בהן ביומיום

האמת שכן יש לי טמפרטורות גבוהות של הGPU(לפעמים עוברות את ה90 מעלות) בגלל שהמאוורר הקודם שלו נהרס והייתי צריך לעשות לו שכלל להוציא את כל הפלסטיק החיצוני ששמר על הזרימת אוויר, אבל אני שיחקתי עם הטמפרטורות שלו כבר כמעט שנה ולא היו לי בעיות בכלל.

הוצאתי גם את הOC מהמשוואה ובינתיים אני יוריד את הדרייברים היותר חדשים של הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את עניין הטמפ' של הכרטיס מסך לעומק, תראה בנצ'ים של אנשים אחרים עם הכרטיס הזה, תראה טמפרטורות במאמץ... כי יכול להיות ש90 מעלות לא מזיק ולא הפריע למשחק באותו זמן אבל גרם נזק בלתי הפיך עם הזמן ועכשיו אתה רואה תוצאות של זה. למרות ש90 מעלות זה לא כזה גבוה, השבבים של AMD עמידים בטמפ' כאלה.

וכהמשך למה שIvan רשם, לפעמים קורה שהדרייבר של הסאונד המובנה בכרטיס מסך מתנגש עם הדרייבר של האודיו הראשי שלך, תוודא באיזה מהם אתה משתמש עכשיו ותנטרל את השני במנהל התקנים:

אם אתה מחובר בHDMI והאודיו עובד מהמסך שלך אז אתה עם הדרייבר וההתקן של ואתה צריך לנטרל את האחד שמובנה אצלך על הלוח אם

ואם אתה מתחבר עם חיבור 3.5מ"מ ללוח אם מאחורה או בחיבורי המארז מקדימה זה אומר שאתה משתמש בהתקן המובנה של הלוח אם אז תנטרל את התקן האודיו של AMD

ותנסה לשחק שוב, תראה אם זה עוזר איכשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...