תמונות מגני התערוכה - Automotor 2004 - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות מגני התערוכה - Automotor 2004

אורח Si-Nom

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה היה במושב האחורי של הטנדר תצוגה בדוכן של אוטופרט , לא זוכר איזה טנדר זה היה , לא צילמתי כי לא היה משהוא מיוחד ששוה תמונה חוץ מזו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי שם היום חזרתי רק אכשיו. היו דברים טובים וכמה מאכזבים.

המאכזבים: כמו שאמרו פה לא היו הרבה מכוניות אקזוטיות חוץ מהGT וה 350Z גם הWRC משכה את העין וזהו המון מכוניות גדמים 2005 שלא עינינו אף אחד. היו צרכים לגדר את יותר מכוניות שמושכות העין כדי שתוכל לצלם ולא לריב עם כל העולם .זה היה מעין קידום מכירות מאשר תצוגה חבל :-\.

הדברים הטובים: עו פעם GT 350Z,WRC,התצוגה של SUBARU חבל שכמעת קפץ לו טלטל ועל הבן אדם שקיבל מכה באמצע החחלקה (מי שהיה היום יודע ;) ) התצוגה של הרמקולים הייתה מגניבה במיוחד הCITROEN ועוד כמה דברים שאני לא מצליח להזכר אולי בגלל שיש לי כאב ראש נוראי.

נ.ב עוד מספר ימים אני יפרסם לינק עם 150 שצילמתי.

אהבתי מאוד את הדגם של SMART ROADSTER הם באמת הפתיעו אחרי הדבר המגעיל שנוסע אצלינו על הכבישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום(חמישי) הלכתי, והיה ממש פצצה!!!!!, וכל מערכות השמע, האביזרים וכו' פשוט מלך!!!!!!!

תיראו חשבתי על זה, והאוטו הכי יפב שם לשידרוגים היה B.M.W M 3 עם "סנרוף" כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך מחר יום אחרון כרטיסים חינם למה כולם משלמים :P

כי גשהכל בחינם יהיה מלא אנשים (גם בחינם וגם יום שבת) מלא ילדים קטנים שצורחים בקולי קולות - אי אפשר לצלם כלום ... בקיצור לא רואים כלום לא נהנים לא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו גם אני היתי שם היה ענק אפילו הצתלמתי עם הדוגמניות חח אבל

מישהו

ראה

shelby cobra and dodge

כי עברתי את כל התצוגה כמה פעמים ולא ראיתי אם כן היה, אני פראיר ו אולי אפשר תמונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכולנו מסכימים שזה לא כיף לעלות עם כזה על אחד מאינסוף פסי ההאטה הפזורים בארצנו

אני לא בטוח שהיא בכלל מסוגלת לעלות על פס האטה בלי לדפוק כמה חלקים בבטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...