טמפרטורה של 980ti g1 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפרטורה של 980ti g1

naki

Recommended Posts

הטמפרטורה של הכרטיס שלי במנוחה היא 54 מעלות בערך, וקר עכשיו בחדר...

השאלה למה הטמפרטורה לא יורדת? איך אני בודק מה מחמם את הכרטיס? עקרונית הקירור שלו לא עובד בטמפרטורות כאלה, על פי הגדרות היצרן..

יש את הלדים שפעולים בצדדים שאין .. והתאורה windforce כשהקירור עובד..

מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק התחתון יש לך לסמן V קודם כל על זה שהתוכנה תרענן את עצמה ברקע, כמו כן אתה יכול ליצור קובץ לוג ופשוט לפתוח אותו אחרי הריצה של הבאנצמארק. יש לך גם את HWMONITOR שתראה לך MIN/MAX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהציעו לך לעשות נכון מצד אחד אך לפני בכלל שעושים בדיקות כאלה צריך לבדוק מה הטמפ שכרטיסים כאלה צריכים להציג במנוחה , לא חסר ביקורות עם המידע הזה.

במנוחה אין סיבה שהכרטיס יעבור את אזור ה 40-45 מעלות.

מה שאתה יכל לעשות הוא להכין פרופיל אישי למאווררים ולהגדיר באיזה מהירות הם יפעלו בכל טמפרטורה.

למשל עד 50 מעלות 40% RPM , בין 50-60 על 55% וכו...

אחרי שעשית זאת תראה העם זה מסתדר לך מבחינת רעש וכו....

למשל הכרטיס שלי על אזור ה 48 מעלות במנוחה , לי זה נראה לא הגיוני שהמאווררים לא יעבדו בכלל שאין מאמץ , הם מאוד שקטים גם ככה ולכן קצב של 30-40% זה לא משהוא ששומעים , ואני מעדיף שיעבדו אבל הכרטיס יהיה על 30 מעלות במנוחה..

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של naki

הטמפרטורה של הכרטיס שלי במנוחה היא 54 מעלות בערך, וקר עכשיו בחדר...

השאלה למה הטמפרטורה לא יורדת? איך אני בודק מה מחמם את הכרטיס? עקרונית הקירור שלו לא עובד בטמפרטורות כאלה, על פי הגדרות היצרן..

יש את הלדים שפעולים בצדדים שאין .. והתאורה windforce כשהקירור עובד..

מה אפשר לעשות?

ידידי, אם "במנוחה" אומר שאתה לא משחק, ו-"הקירור לא עובד" אומר שהמאווררים כבויים, אז...

אל תעשה כלום.

הכל בסדר, הסיבה שאתה רואה 54 מעלות זה כי הקירור הפסיבי (מילים יפות שמתארות את לוחית האלומיניום שיש מתחת למאווררים) לא מקרר טוב כמו מאוורר.

אבל זה מספיק טוב, עדיין לא צריך לעשות כלום. כרטיס כזה יתמודד יפה גם עם 80 מעלות ולא יקרה לו שום דבר. הסיבה שהמאוורר לא מסתובב היא בשביל לשמור על השקט. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק.. אני בגישה שמה שלא מקולקל לא צריך לנסות לתקן... אבל כשקונים כרטיס ברמה כזרת, אתה רוצה לדעת שהכל עובד כמו שצריך... היה לי 970 לפניו, במנוחה הוא היה לי סביב ה30 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של naki

אתה צודק.. אני בגישה שמה שלא מקולקל לא צריך לנסות לתקן... אבל כשקונים כרטיס ברמה כזרת, אתה רוצה לדעת שהכל עובד כמו שצריך... היה לי 970 לפניו, במנוחה הוא היה לי סביב ה30 מעלות

עכשיו ראיתי בקישור למעלה שאפשר להגיע עם הכרטיס הזה לטמפ' יותר נמוכות.

אולי הסביבה פשוט חמה מדי ואפשר לשפר את האיוורור בתוך המארז, או שאם המחשב נמצא בתוך ארון או נישה - תוציא אותו החוצה ותבדוק שוב...

בכל מקרה 54 מעלות זו לא סיבה לדאגה, אם במאמץ הכרטיס לא מתחמם יותר מדי אז הכל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...