מקש לא עובד במקלדת של לפטופ - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקש לא עובד במקלדת של לפטופ

bjnhv

Recommended Posts

יש לי לפטופ ישן W576V.

אני מתכנת חובב ואני משתמש הרבה במקלדת ויש כמה מקשים שלא עובדים- משהו ממש מוזר, כשאני לוחץ על מקש Z או D הם לא מגיבים לעיתים בכלל לא מגיבים ולפעמים מגיבים רק כשאני לוחץ על מקש אחר ביחד איתם ולפעמים, ממש נדיר, עובדים חלק.

יש למישו מושג מה הבעיה?

לקח לי המון זמן לכתוב את הפוסט בגלל הבעיה.

*ראוי לציין ששידרתי את המחשב לווינדוס 10 לאחרונה וכן אין קשר בין שני המקשים - לפעמים אחד עובד והשני לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לך פעם לראות שלט או מחשבון מפורק? איך המגעים שם מצטלבים והלחיצה על הכפתור פשוט סוגרת את המעגל בין מספר המגעים, כנראה שאצלך זה פשוט לא קורה.. בד"כ יש מגעים משותפים בין כמה כפתורים בגלל זה פתאום עובד לך כפתור מסויים כאשר אתה לוחץ על אחד אחר.. בכל מקרה נשמע שפשוט המגעים פשוט נשחקו, או כמו שהבחור מעליי כתב יש אבק או משהו נשפך לך.

הפתרון לזה, הוא לפתוח את המחשב, לשלוף משם את המקלדת ולנקות את המגעים המדוברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה - לא נשפך כלום וניקיתי לפני חודש את המקלדת ע"י פרוק של כל המקשים (בניה גרועה של הלפטופ)

לאחרונה המצב קצת השתפר אז כנראה שזה ענין של מגעים- הגיע הזמן להחליף מחשב בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם יכול להזמין מקלדת לדגם המחשב שלך, כי לרוב המקלדת ניתנת לפירוק בנפרד מכל המחשב, אם תהית.. זה יעלה לך גג 100 שקל מהאתרים הסיניים למיניהם. ולא תצטרך לבזבז אלפי שקלים על מחשב חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...