צריך עזרה בחיפוש אוזניות מבטלות רעשים שימנעו ממני לשמוע חריקות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בחיפוש אוזניות מבטלות רעשים שימנעו ממני לשמוע חריקות

raorian

Recommended Posts

אז. לפני מספר שנים הייתה לי חבלת ראש עם קצת דימום מוחי ושטויות מאחורי האוזן ומאז אני ממש רגיש לחריקות והן עושות לי צמרמורת נוראה.

אני צריך שאוכל להסתובב איתן ברחוב ולא לשמוע בכלל את החריקות שמכוניות עושות כשהן בולמות.

כמובן, אוהב לשמוע באיכות טובה וחשוב לי שיהיה באסים טובים, אבל הדבר שאני הכי צריך זה שהאוזניות יתפקדו כאטמי אוזניים שלא אשמע צלילים גבוהים.

תקציב: לא אכפת לי לבזבז קצת בגבול הטעם הטוב (אני לא יודע מה נחשב נורמלי). בדיוק קיבלתי קצבה מנכ"צ :) ואני משער שלזה זה נועד. כמובן שאם יש שני מוצרים טובים באותה מידה עם מחירים שונים אעדיף את הזול.

האם כדאי להזמין מאליקספרס/אמזון?

מעדיף ניידות יחסית.

האם אתם חושבים שאוזניות אין איר יכולות לבודד מספיק טוב לצרכים שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז מה שאתה צריך אלו In Ear שיבודדו רעשים לדעתי יותר מכל סוגי האוזניות האחרים.

לי יש את הVsonic GR06 שהוא מבודד רעשים מעולה, בשילוב עם אני מנותק מכל רעש שיש בחוץ. האוזניות הללו לצערי נקרעו מעט ולא החזיקו הרבה זמן מעמד. בנוסף שכבר לא מוכרים אותן יותר.

אתה יכול לקנות את הVsonic GR07 Bass Edition אם חשוב לך באסים. האוזניות בתכלס הן מאוזנות מאוד, מתאימות כמעט לכל סוגי המוזיקה ומבודדות רעשים טוב מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי Vsonic בזאפ ולא מצאתי דבר אחד.

משתיק רעשים אקטיבי זה דבר מצוין אבל הוא נועד להשתיק רעשים עמומים וממושכים כמו מנוע של מטוס. לי מפריע חריקות ומשתיק אקטיבי לא יעשה לזה כלום. לפחות לפי התיאוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-12/15/2015 at 15:02 raorian אמר:

חיפשתי Vsonic בזאפ ולא מצאתי דבר אחד.

משתיק רעשים אקטיבי זה דבר מצוין אבל הוא נועד להשתיק רעשים עמומים וממושכים כמו מנוע של מטוס. לי מפריע חריקות ומשתיק אקטיבי לא יעשה לזה כלום. לפחות לפי התיאוריה.

הgr06 לא יתאימו כי יש להן פיר אוורור לדרייבר דינאמי שפוגע באיטום. 

מה שאתה צריך זה custom in ear 

יש הרבה חברות מעולות בחו"ל  שעושות את זה. יש גם בארץ אבל המחירים אסטרונומים והאיכות מחורבנת. 

הולכים למכון שמיעה בארץ ועושים שם מדידה  של האוזן הפנימית באמצעות יציקה. זה עולה 50 שקלים. אח"כ שולחים את הדוגמיות לחברה שבחרת, והם בונים לך על פי המדידה, שמתאימות במיוחד ל

ך. אין להן תחליף מבחינת בידוד. 

מבחינת , לכל חברה יש מספר דגמים במחירים שונים, החל מ200$ לפשוטים ועד 1500$ לספינות הדגל. למה שאתה מתאר אני יכול לחשוב על כמה דגמים מעולים באיזור ה300$.

אני עם כאלו כמעט שנה ומבסוט מאוד. הן משמשות אותי בצורה יומיומית בעיר ובתחבורה ציבורית. 

IMG_20150429_103513.jpg

IMG_20150429_103430_1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף.

בקישורים האלו אתה יכול לקרוא המון ביקורות על סוג האוזניות האלו, שנקרא בעגה העממית- CIEM (custom in ear mointor) z

http://theheadphonelist.com/category/reviews/ciem-reviews/

http://www.head-fi.org/products/category/custom-in-ear-monitors

רוב האוזניות האלו מיוצרות מחומר אקרילי, ויש גם דגמים מסיליקון שנחשבים בעלי אטימה עדיפה, אבל יקרים משמעותית

החברות המובילות והמפורסמות בתחום הן JERRY HARVEY

1964 ears

noble audio

אבל הן מאוד יקרות, וקצת עלה להן השתן לראש- השירות מזעזע ולבצע הזמנה לוקח כמה חודשים טובים.

אני ממליץ בחום על שתי חברות קטנות ומעולות עם קהל מעריצים לא קטן:

http://perfect-seal.com/music/

http://www.thecustomart.com/

דובר בחברות בוטיק קטנות, עם מחירים סבירים, ומוצרים מעולים. זמן ההכנה הוא מהיר גם.

לי באופן אישי יש את הפרפקט סיל ספורטבאד גולד(בתמונה). הן עלו לי 293 דולר אחרי קופון, וזו אוזניה שבכל צד יש שלושה (רמקולים)- שניים לבינוניים-נמוכים, ועוד אחד לגבוהים- אז הן מספקות באס מעולה, ועובדות מעולה מהפלאפון.

יש להן אחות "זולה" שנקראת ספורטבאד סילבר- והיא בעלת "רק" שני מכל צד. זאת גם אוזניה מעולה שיש עליה המון ביקורות חיוביות ברשת, והיא עולה פחות מ250$ אחרי קופון.

כל האוזניות של פרפקט סיל מגיעים עם תעלה מיוחדת- שנהיית רכה במגע עם חום של הגוף מה שמאוד משפר את הנוחות והאטימה (תראה בתמונה העליונה שהתעלות בצבע בהיר יותר)

לקאסטום ארט יש דגם חדש בערך באותו מחיר-

http://www.headfonia.com/review-customart-ei-3-big-bold/

בנוגע לתהליך:

קודם כדאי שתבחר חברה ודגם, תיצור איתם קשר ותסגור מחיר. 

אח"כ תשאל אותם איך לעשות את המדידה- כל חברה עם השיטה שלה (יש מדידות עם פה פתוח ועם פה סגור)

עם ההמלצה שלהם תלך למכון שמיעה- אני ממליץ על מכון "האוזן" יש להם סניפים בכל הארץ- והדגימות שלהם נחשבות מעולות.

המדידה זה עניין של כמה דקות- האודיולוג מזריק לך לאוזן הפנימית חומר צמיגי, שנשאר באוזן שתי דקות עד שהוא מתקשה.

אח"כ מוציאים את הדגימה והוא שם לך את זה בקופסת פלסטיק קטנה- כל הסיפור עולה 50 ש"ח.

את הקופסה שולחים לחברה בה אתה קונה את האוזניות

ופה מתחיל החלק הכיפי ממש- כל הכיף באוזנית קאסטום זה להתאים אותם לסגנון שלך

אפשר לבחור צבע, פלטה חיצונית מיוחדת, סוג כבל ועוד

כל ההתאמות האלו עולות המון ביחס למחיר הבסיס, ואפשר פשוט לקחת צבע חינמי פשוט

אחת הסיבות שלקחתי אוזניה של חברת פרפקט סיל, זה שאת רוב ההתאמות הם עושים בחינם- כמו הצבע כחול פיוז'ן שאתה רואה בתמונה

זה נראה תהליך ארוך אבל הוא שווה את הכל. לי היתה הבעיה שאף אוזניה לא התאימה לי- או שהיתה לוחצת מדי, או שהיתה משתחררת ונופלת. בזבזתי המון כסף על כל מיני אונבירסליות, עד שהחלטתי לעשות קאסטום. אני כל יום נוסע שעה באוטובוס פעמיים- הלוך וחזור. עם האוזניות האלו, ו20% ווליום אני כבר לא שומע כלום מסביב. הנוחות מעולה והאיכות פשוט פנטסטית- במיוחד אם אתה מנגן קבצים באיכות גבוהה. אז לדעתי למשתמשים "כבדים" זה שווה כל דולר.

אם יש לך עוד שאלות- בכיף.

10952295_1028868900463113_5116905314401783352_n.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של IDOnoach
ציטוט של raorian

אז. לפני מספר שנים הייתה לי חבלת ראש עם קצת דימום מוחי ושטויות מאחורי האוזן ומאז אני ממש רגיש לחריקות והן עושות לי צמרמורת נוראה.

אני צריך שאוכל להסתובב איתן ברחוב ולא לשמוע בכלל את החריקות שמכוניות עושות כשהן בולמות.

כמובן, אוהב לשמוע באיכות טובה וחשוב לי שיהיה באסים טובים, אבל הדבר שאני הכי צריך זה שהאוזניות יתפקדו כאטמי אוזניים שלא אשמע צלילים גבוהים.

תקציב: לא אכפת לי לבזבז קצת בגבול הטעם הטוב (אני לא יודע מה נחשב נורמלי). בדיוק קיבלתי קצבה מנכ"צ :) ואני משער שלזה זה נועד. כמובן שאם יש שני מוצרים טובים באותה מידה עם מחירים שונים אעדיף את הזול.

האם כדאי להזמין מאליקספרס/אמזון?

מעדיף ניידות יחסית.

האם אתם חושבים שאוזניות אין איר יכולות לבודד מספיק טוב לצרכים שלי?

נחום המליץ לך על 

Audio-Technica ATH-ANC23 QuietPoint Active Noise-Cancelling In-Ear Headphones

אם אתה רוצה יש לי את הדגם הזה AudioTechnica ATH-ANC33iS

לא משתמש בהם כבר כי עברתי לאוזניות Over Ear ממזמן.
אם אתה מעוניין שלח לי הודעה פרטית :-) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...