שאלה בנוגע להזמנה\משלוח מאמזון - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע להזמנה\משלוח מאמזון

k534d

Recommended Posts

הזמן המשוער להגעה רשום בדף ההזמנות שלך באמאזון.

במקרה שלי דווקא עבד בסדר, הזמנתי SSD ב-, נשלח כ-3 ימים לאחר ההזמנה לארץ עם i-parcel והגיע עם שליח של דואר כעבור 3 ימים נוספים לאחר תיאום טלפוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתמול קיבלתי חבילה שהזמנתי ב-27/11. באמזון התאריך המשוער היה 8/12, קיבלתי בבוקר של ה9/12.

ב-i-parcel אין עם מי לדבר. המקסימום שהם יעשו זה ישלחו את מספר המעקב המקומי, וזה לא ממש יעזור. העדכון של i-parcel מפסיק ברגע שהחבילה יוצאת מהמתקן שלהם. העדכון הבא ככל הנראה יהיה לאחר מסירה בפועל. עדכונים בדואר שלנו, באופן ממש לא מפתיע, צולעים באותה מידה. ביום שני בערב עודכן כי החבילה נותבה לעיר שלי ממוקד המיון הארצי וכאמור קיבלתי אותה בשלישי בבוקר. אז אני די בטוח שהיא חצתה את הגבול הרבה לפני, פשוט אף אחד לא טרח לתעד ולכן המערכת לא זיהתה את המספר.

בשורה תחתונה, חכו את התקופה המקורית שאמזון מגדירה בשקט. 4-5 ימים מעבר לכך - וזו סיבה לפנות אליהם ישירות (עדיף בצ'ט) ולבקש לבדוק מה קורה. יש סיכוי לא רע שהם יפצו אותכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת trovlet אמר:

נקווה שיגיע, ממש בניתי להיות איתם בסופ"ש

הבנתי שאין משלוחים בשישי, מה גם שבאתר של דואר רשום שני ימי עסקים עד למסירה לא כולל היום שבו הופקדה החבילה אצלהם.

חבל שבאתר של דואר המערכת לא נותנת נתונים כמו שצריך ככה שניתן יהיה לדעת מה קורה עם החבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת k534d אמר:

הבנתי שאין משלוחים בשישי, מה גם שבאתר של דואר רשום שני ימי עסקים עד למסירה לא כולל היום שבו הופקדה החבילה אצלהם.

חבל שבאתר של דואר המערכת לא נותנת נתונים כמו שצריך ככה שניתן יהיה לדעת מה קורה עם החבילה.

אה אם אין בשישי אז אין מה לקוות

טוב נראה כבר מתי יגיע :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה לא מבין כלום אמר:

בדיוק היום באתי לצאת לעבודה והשליח התקשר ב 13:30, הגיע זריז יחסית, הזמנתי ב 27.11

נחת בארץ יום שישי האחרון והיום הגיע.

תגיד לא היה מכס/מע"מ על האוזניות?
שילמתי 17 יורו על מכס מקדמה, הם לוקחים את זה או שאקבל את ההחזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 שעות trovlet אמר:

תגיד לא היה מכס/מע"מ על האוזניות?
שילמתי 17 יורו על מכס מקדמה, הם לוקחים את זה או שאקבל את ההחזר?

היתה הנחה רצינית על ה G35 בבלאק פריידי (50$) ומשלוח עוד 20$ אז אין על מה לקחת מכס.

תלוי כמה האזניות עלו, אם הן עלו מעל 75$ אז יקחו לך מע"מ על האזניות+על המשלוח.

בדיוק כמו שרשום פה :https://taxes.gov.il/customs/PersonalImport/Pages/yebueshe_guide.aspx#GovXParagraphTitle3

לפעמים הם מוסיפים באמת מע"מ בלי קשר (אמזון), ראיתי כמה מוצרים כאלה, צריך ת'אמת לשאול אותם דרך הצ'ט שלהם מה קורה במצב כזה.
השאלה אם המוכסים/בלדרים פה לא יגנבו, כולנו יודעים שהמצב בארץ עם המשלוחים הוא בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 15 שעות Nemesis אמר:

מחר לא יגיע, כי אין הפצה, אם לא יגיע ביום שני לדעתי תפנה אליהם, למרות שעקרונית הזמן שרשום הוא המשוער ולא המקסימלי.

מסתבר שיש הפצה של דואר שליחים גם ביום שישי. היום קיבלתי חבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 9 דקות WizMaster אמר:

מסתבר שיש הפצה של דואר שליחים גם ביום שישי. היום קיבלתי חבילה.

קראתי איפשהו שאין, אבל טוב לדעת שגם היום יש :) באמזון רשום שהיום החבילה צריכה להגיע אבל לא נראה לי שזה יקרה היום המספר חבילה עדיין לא עודכן באתר דואר :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-12/11/2015 at 09:14 k534d אמר:

קראתי איפשהו שאין, אבל טוב לדעת שגם היום יש :) באמזון רשום שהיום החבילה צריכה להגיע אבל לא נראה לי שזה יקרה היום המספר חבילה עדיין לא עודכן באתר דואר :(

בדואר מעדכנים באיחור. זה שהמספר לא מזוהה לא אומר שלא תקבל את החבילה מחר על הבוקר. האמת, לא יודע אם הם ממיינים במוצ"ש, אבל בכל זאת ממליץ לבדוק מאוחר בלילה. מאז העדכון הראשון עד לקבלת המשלוח בפועל, אם דואר שליחים בעיר שלך לא מפשל, זה עניין של שעות. מקסימום יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...