מחפש המלצה לרמקולים - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לרמקולים

proevo4ever

Recommended Posts

אני מחבר אותם ב OPTICAL .. לצערי יש לי יציאה אחת של בכרטיס מסך והיא מחוברת לטלוויזיה.

האם עדיף שהרמקולים יהיו על הרצפה או על השולחן מחשב? כרגע הם דיי קרובים אחד לשני אבל הם בגובה שלי

אם אשים אותם על הרצפה הם יהיו מתחתיי אבל רחוקים אחד מהשני. (אין לי מעמד)

אני שמתי אותם רחוקים אחד מהשני

זה יוצא בדיוק האורך המקסימלי של הכבל רמקולים שמגיע איתם שהוא מאוד ארוך אחד מאחורי אבל החוויה לא נפגעה

אם הם קרובים אליך ואתה מרגיש שהטוויטר חד מדי באוזן תנסה לשים ברצפה

בהרבה מקומות שראיתי היה רשום שהם רצפתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז שמתי אותם על הרצפה, הרחקתי אותם ממני - אני באמצע. נשמע פיצוץ שחבל על הזמן!!!

השאלה היחידה - מאיפה אני קונה נוספות לשלט?

ובנוסף - יש כפתור כיבוי - האם יש צורך לכבות אותם בסוף השימוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז שמתי אותם על הרצפה, הרחקתי אותם ממני - אני באמצע. נשמע פיצוץ שחבל על הזמן!!!

השאלה היחידה - מאיפה אני קונה נוספות לשלט?

ובנוסף - יש כפתור כיבוי - האם יש צורך לכבות אותם בסוף השימוש?

איך ההבדל לדעתך ? לפני כן שהם היו על השולחן איך שמעו ?

נראה לי אתה יכול לחפש באיבי או בחנויות אלקטרוניקה

יש צורך לכבות אבל אל תעשה STAND BY דרך השלט לפני הכיבוי אחרת זה מאפס את ההגדרות של הבאס טרבל ברמקולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בבניין דירות לכן אני מאוד משתדל לא להפגיז במוזיקה.

אבל ההבדלים כל כך עצומים מהרמקולים הקודמים שלי שאין לתאר!

לדעתי ששמתי אותם על הרצפה והרחקתי אותם לצדדים נשמע יותר טוב.

הצליל שלהם מדהים! באמת שלא צריך יותר מזה.

שיחקתי קצת UNREAL , HEROES OF THE STORM - חוויה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בגלל שהם לא טובים כNear Filed אחד מול השני

הסולו 6C לדעתי הם יותר לשולחן כי הגודל שלהם גם קטן יותר אבל הם כמו 7C רק עם וופר אחד

מי שמחפש את הבאס יעדיף את ה7C

8C הוא דגם שכולל וופר מיד וטוויטר

ו9C הוא הדגם המאובזר יותר בחיבורים כמו SPDIF וקואקסלי ובעל עוצמה גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחבר אותם דרך הHDMI אז העיבוד של הסאונד (DAC) יהיה דרך הרכיב היעודי ברמקול. אם יש לך לוח אם פשוט, אז תשמע טוב יותר ממנו, ואם יש לך כרטיס קול ייעודי טוב, אז לא בהכרח.

ותתחדש! אחלה רמקולים

הDAC ממוקם ברמקולים עצמם?

יש לי כרגע רמקולים שמתחברים רק בAUX.

יש HDMI שמחובר לרסיבר, אבל זה רסיבר של מערכת קולנוע ביתית 5.1 (שהבנתי שבשביל לחבר את הרמקולים הנוכחיים צריך רסיבר סטריאו)

יש לי Harman kardon soundstick 2 בני כמה שנים וחשבתי שאולי לרכוש DAC USB (למרות שזה לא זול...)

תודה

http://www.amazon.com/LH-Labs-GeekOut-V2-Headphone/dp/B013KX2R9A/ref=sr_1_fkmr2_2?ie=UTF8&qid=1447871360&sr=8-2-fkmr2&keywords=LH+Labs+Pulse+DAC

http://www.amazon.com/LH-Labs-GeekOut-V2-Infinity/dp/B01617F6WW/ref=pd_sim_sbs_23_2?ie=UTF8&dpID=414eH1BoFyL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR160%2C160_&refRID=13761YXD9VYTMZ5Q30X5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסולו 9 יש DAC, אבל לא בשלך.

הסאונד של הסאונדסטיק שלעצמו אינו מדהים, ואני לא רואה טעם לרכוש להם DAC- זה לא מאוד ישפר בהם את הסאונד.

בטח לא DAC שעולה 250 דולר. יש DAC מעולים שעולים גם 70$, אבל גם הם לא יביאו לשיפור בדגם שלך. אם יש לך תקציב כזה, עדיף לרכוש אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :-)

שכחתי גם לציין, מדי פעם אני שומע את המוזיקה דרך המערכת שלי שיש (5.1) (רמקולים של Polk Audio ורסיבר 522-K של פיוניר) ואני לוחץ על כפתור בשלט שגורם למוזיקה להישמע בכל הרמקולים בו זמנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברסיבר שלך יש DAC מובנה- כנראה שלא רע בכלל- רק אם אתה מחבר אותו דרך הכניסות הדיגטליות שלו.

עקרונית אתה יכול לחבר את הHDMI לרסיבר, ולהוציא משם למסך. ככה הרסיבר יקבל אות דיגטלי ויעשה את ההמרה בעצמו, במקום הDAC במחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...