Black Friday 2015 - ריכוז מבצעים בארץ ובחו"ל - עמוד 14 - מבצעים והנחות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday 2015 - ריכוז מבצעים בארץ ובחו"ל

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 322
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזמנתי לפני מס' שעות את ה 850 500GB מאמזון ספרד. מה הפרוצדורה להחלפה במידה ויגיע תקול? ומה הפרוצדורה למימוש האחריות במידה ויתקלקל במהלך 5 שנות האחריות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי לפני מס' שעות את ה 850 500GB מאמזון ספרד. מה הפרוצדורה להחלפה במידה ויגיע תקול? ומה הפרוצדורה למימוש האחריות במידה ויתקלקל במהלך 5 שנות האחריות?

תודה.

לא מדבר מנסיון, אבל לפי מה שהבנתי יוצא קשר עם והם יינחו אותם לאן לשלוח את המוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, לא קשור לטנולוגיה, אבל יש את הנעליים האלו ב25 דולר (דרך slickdeals), נמכרות מהחנות הרשמית של פילה.

מה דעתכם? אפשר למצוא נעליים כאלו במחיר דומה? כדאי ללכת?

מה גם שהם שולחים את זה רק בתוך ארה''ב, כמה יעלה לי שילוח forwarding ומה האופציה הכי טובה מבחינת עלות\זמן? B2USA מבקשים 20 דולר דרך משלוח ימי אבל אמור לקחת חודש-חודשיים (אם מישהו הזמין דרכם בעבר וזה לקח פחות אשמח אם ישתף כי על זה זה נופל מבחינתי).

SHIPITO לוקחים דולרים בודדים אבל הבנתי שזה רולטה מבחינת הזמן הגעה ועוד יותר מבחינת המחיר הסופי.

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

במידה ויגיע תקול יש לך 30 יום לשלוח חזרה את המוצר ולקבל החזר כספי \ מוצר חלופי ללא עלות מצידך (את עלויות המשלוח חזרה הם יזכו לחשבון שלך).

ולמימוש אחריות אני חושב שאתה צריך לפנות לסמסונג ולצרף את הקבלה של המוצר מאמזון, משם הם כבר יטפלו בהחלפה או שיפנו אותך לנקודת קשר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה מזינים ת.ז באמזון?

וההזמנה שלי לא מופיע באמזון COM , הזמנתי מFR האם זה בסדר שזה לא מופיע לי בCOM?

והאם משלוח מאזון FR זה אותו נוהל כמו בCOM?

למה שתופיע באתר שלא הזמנת ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...