צריך עזרה עם יצירת קובץ BAT - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה עם יצירת קובץ BAT

Itzik68

Recommended Posts

אני צריך להכין קובץ BAT שיריץ את הפקודות האלו וייתן התראה שהוא סיים את התהליך

cscript "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" /unpkey:XXXXX
cscript "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" /inpkey:XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX
cscript "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office15\ospp.vbs" /act

מסיבה מסויימת, פשוט להדביק אותם לקובץ BAT מעלה את החלון של ה- CMD לכמה שברירי שנייה, ככל הנראה נתקל בתקלה מסוייימת בעת הרצת הפקודות וסוגר את החלון לפני שאני מספיק בכלל להגיב או לראות משהו.

לדעתי הוא נכשל בקבלת הרשאות ADMIN אבל הוא לא עובד גם אם אני לוחץ על הקובץ לחיצה ימנית ובוחר ב"הרץ כמנהל מערכת" בלי קשר, אז לפי דעתי זה משהו שקשור לפקודה ECHO או יותר נכון חוסר השימוש בה אולי גם להוסיף דיליי מסויים אני לא מתמצא מספיק בפקודות BAT, אשמח לעזרה.

נ.ב

אל חשש, לא מדובר בהתקנות לא חוקיות אני פשוט עובד כטכנאי בביה"ס ואני מפרמט פה הרבה מחשבים עם רישיון VOLUME ואני פשוט רוצה לקצר לעצמי את התהליך בלחסוך ממני לפתוח את ה- WORD או PP כל פעם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מריץ דרך CMD (שנפתח כאדמין) את הפקודות אחת אחת ומחכה שהן יסיימו לפני שאני מריץ את הבאה זה עובד מושלם!

נ.ב

איזה פאדיחה xD רק עכשיו קלטתי שבטעות פתחתי את זה כאן פאק חחח התכוונתי לפתוח את זה בפורום בקטגוריית תוכנות ומערכות הפעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון

או ב CMD לגשת לספריה בה הוא נמצא ולתקתק את השם שלו שם.

ברגיל הקובץ ירוץ אוטומטית ב CMD אבל החלון של ה CMD יסגר עם סיום הריצה. מה שקורה

אצלך נורמלי לגמרי ולא מצביע על שגיאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי

כשאני מריץ קובץ אצווה וזקוק לאלווציה (אין לי מושג איך אומרים את בעברית) - אני משתמש בתוכנה קטנה שמוכנסת איפה שצריך והיא מריצה את זה באלווציה

http://www.winability.com/elevate/

תנסה זה מאוד עוזר

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ivan-

לגרור את הקובץ אל תוך חלון ה- CMD לא גורם לשום דבר לקרות ואני לא מצליח גם לנווט לתקייה בה הקובץ BAT נמצא לא יודע אם רשמתי נכון את הפקודת CD:

cd D:\Ganim Setup

וגם ברגע שאני מנווט לשם, איך אני מריץ את ה- BAT? רק רושם את השם שלו ולוחץ ENTER?

multicore-

הוספתי את המילה

pause בתחתית קובץ ה- BAT אך זה לא שינה דבר, השתמשתי בפקודה בצורה תחבירית נכונה?

gabriel6-

התוכנה עצמה עשוייה להיות שימושית אך זה אומר שאני אצטרך להעתיק אותה ידנית לכונן C בכל מחשב שאני מפרמט בסיום התהליך מה שיהפוך את התהליך ליותר ארוך מפשוט לפתוח WORD / PP ופשוט לעדכן את הסריאל ידנית, ובלי קשר בכלל לא בטוח שמה שמתרפד את ה- BAT זה החוסר בהרשאות אדמין ...אבל אני מעריך את הרצון הטוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...