מרוץ מכוניות הגון - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מרוץ מכוניות הגון

natee

Recommended Posts

אז גמרתי בשמחה גדולה את NFS THE RUN, ומהר ומהר רצתי וקניתי את NFS RIVALS, אך התאכזבתי מאוד! המשחק כולו בשטחים פתוחים, בלי שום סדר, עם כל מיני משימות מימין ומשמאל. וזה לא נטו "תחרות"- מרוץ מכוניות.

יש לכם המלצה על משחק מרוץ מכוניות נורמלי והגיוני, עם שלבים, (אני משחק רק סינגל, לא מולטיפלייר).

תודה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את dirt rally החדש אם אתה אוהב מירוצי שטח (שעוד לא יצא, אלא בבטא פתוחה)

וכן, project cars גם משחק מכובד!

אבל אני מזהיר אותך, זה עולם אחר לגמרי ממשחקי הNFS, אלה סימולטורים.

יש לך גם משהו באמצע (לא סימולטור ולא ארקייד מידי): סדרת משחקי GRID

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

סימולטור כשמו כן הוא- יותר מנסה לדמות את המציאות. כמו שאפידם אמר, סדרת גריד מומלצת, גם מבחינת שלבים (זה לא בדיוק שלבים אלא התקדמות שלך בתור נהג)

( בפרוג'קט קארס לא שיחקתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שelyaz אמר, סימולטור זה בעצם משחק שמנסה להיות הכי מציאותי שאפשר מבחינת שליטה, פיזיקה וכו', לעומת זאת ארקייד זה משחק קליל ופשוט שכל קשר למציאות מקרי בהחלט.. לפחות ככה ההגדרה במשחקי מירוצים. משחקי הNFS הם מאוד רחוקים מהמציאות ולכן הם נכנסים בקטוגוריית ארקייד

אתה צריך להחליט באיזה קטגוריה אתה מעוניין

הייתי ממליץ לך לנסות Grid

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שelyaz אמר, סימולטור זה בעצם משחק שמנסה להיות הכי מציאותי שאפשר מבחינת שליטה, פיזיקה וכו', לעומת זאת ארקייד זה משחק קליל ופשוט שכל קשר למציאות מקרי בהחלט.. לפחות ככה ההגדרה במשחקי מירוצים. משחקי הNFS הם מאוד רחוקים מהמציאות ולכן הם נכנסים בקטוגוריית ארקייד

אתה צריך להחליט באיזה קטגוריה אתה מעוניין

הייתי ממליץ לך לנסות Grid

ראיתי שיש דמו לגריד 2. אתקין ואעדכן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבאנדל החדש של https://www.humblebundle.com יש כמה משחקי מרוצים ביניהם GRID 2, GRID: Autosport, DIRT, Collin Mcrae.

וואו תודה.

אם הבנתי נכון אני משלם 15 דולר ומקבל את המשחקים גריד 2, גריד 1, ודירט 3?

ויש אפשרות לשלם פחות מזה ועדיין לקבל מרוץ איכותי בבאנדל הזה?

תודה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שלוש דרגות תשלום:

1. אתה משלם לפחות דולר אחד ומקבל את כל השורה הראשונה (grid 2,dirt showdown,overlord,opertaion flashpoint,hospital tycoon,colin mcrae rally)

2.אתה משלם את המחיר הממוצע של כל הקניות של הבאנדל הזה-5.41 בזמן כתיבת ההודעה ומקבל (grid autosport,overlord 2,overlord raising hell,grid 2 track pack, ועוד משחקים שיחשפו בשלישי הקרוב)

3. אתה משלם לפחות 15 דולר ומקבל את grid autosport season pass,dirt 3,grid 2 all DLC

כמובן שאם אתה קונה את הדרגה שלישי אתה מקבל גם את המשחקים בדרגה 2 ו-1 ואם אתה קונה את הדרגה שהניה אתה מקבל גם את המשחקים של דרגה 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי את העניין. קניתי.

קיבלתי לינק עם כל הקודים.

אם אני בוחר באחד המשחקים שהקוד הוא מתנה, אני בעצם יכול למכוראותו להורדה בסטים, נכון?

(יש שם הרבה משחקים שממש מש לא מעניינים אותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשלוח אותו מתנה למישהו אחר לפי מה שהבנתי. לגבי מכירה אתה יכול זה שלך הקוד.

אם כבר נפתח דיון על משחקי מירוצים איך אתם משחקים עם controller או הגה?

אני לא סובל לשחק עם המקלדת במירוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשלוח אותו מתנה למישהו אחר לפי מה שהבנתי. לגבי מכירה אתה יכול זה שלך הקוד.

אם כבר נפתח דיון על משחקי מירוצים איך אתם משחקים עם controller או הגה?

אני לא סובל לשחק עם המקלדת במירוצים.

יפה כתבת.

השבוע קניתי קונטרולר. 215 ש"ח בקאס פי, והתענוג גדול. עם מקלדת זה פשוט לא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...