הזמנת קירור מים מסין (EBAY ALIEX) מומלץ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנת קירור מים מסין (EBAY ALIEX) מומלץ?

wrecker

Recommended Posts

היי :)

אני עם מעבד 3570K כרגע עובד על 4.0GHZ ומאוורר של זלמן CNPS9700

הייתי רוצה לקראת החורף להעלות קצת את התדר וכבר עכשיו המאוורר במאמץ עושה קצת רעש.

חשבתי אולי להזמין כבר מים ודווקא באתרים בסין יש כל מיני מציאות וערכות שלמות במחירים די נוחים (100$ לדוג')

http://he.aliexpress.com/item/Common-General-Platform-LED-water-cooled-Computer-CPU-mute-water-cooling-radiator-water-tank-water-pump/32358916448.html

אני יודע שיש גם מאווררים זולים יותר שיתנו את העבודה, אבל גם יופי חשוב :)

יש למישהו ניסיון עם הזמנות משם? מוצרים מומלצים? אשמח לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם יש למישהו ניסיון או שאתם שוללים רק כי זה סיני ולא מותג כלשהו

זה בסה"כ משאבה וכמה צינורות פלסטיק לא משהו מסובך או מורכב מידי כמו שזה נראה.

ראיתי באיביי בלוק ב300 שח ולא כלכך הבנתי מה ההבדל ולמה המחירים כאלה משמעותיים ברגע שזה מותג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

״בסה״כ משאבה וצינורות...״

אתה שוכח שזה יושב בתוך מארז עם החלקים הטובים שרכשת במיטב כספך ...

פשוט מתכון לאסון

מה שזול עולה ביקר... זה המקרה הקלאסי

תסתכל כאן ולא באף מקום אחר

http://www.performance-pcs.com/complete-kits

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כלכך מסכים אתכם כי ממה שאני רואה באתרים שנתתם מה שיקר זה המשלוחים, באתרים סינים גם יש ערכות של 150-200$ רק שהמשלוח חינם.

מצאתי גם חברה סינית שיש לה מספר מערכות:

http://www.syscooling.com/products/Water_Cooling_Kits/list_11_1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קונים דברים כאלה בלי לשמוע חוות דעת של אנשים שיש להם ניסיון מעשי עם המוצר, ואישית גם בחינם לא הייתי מחבר דבר כזה למחשב שלי. באלי אקספרס יש גם עכברי "גיימינג" ב-5 דולר שנראים כמו מיליון דולר אבל בפועל מדובר בעכבר פשוט ביותר שלא שונה מהעכבר הכי זול שתמצא בהום סנטר חוץ מהמעטפת היפה. בכל מקרה מה הפואנטה בסופו של דבר? בניה עצמית של מים זה עסק יקר מאוד ולא ממש כלכלי, ולא נכנסים לזה מראש במטרה לחסוך כסף, אם אתה רוצה תוספת נחמדה לביצועים שדרג את הקירור שברשותך לקיט מוכן של אחת החברות המובילות או שלא פחות טוב תקנה אוויר מסיבי ויחסית שקט לדוגמת ה-D14 ולא אמורה להיות לך בעיה מהותית להגיע לאיזור ה-4.5 ואולי צפונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה מחקרים, יש ביוטיוב לא מעט מערכות כאלה עובדות.

אחד החלקים החשובים פה הוא המשאבה וכמעט כל המערכות האלה מגיעות עם משאבה מסוג SC600 ויש בסה"כ ביקורות טובות.

אם זה היה הבדל של 200-300 שח הייתי מסכים שעדיף מותג מבטיח, אבל ברוב המקרים זה מערכת של 160$ +140$ משלוח דרך חברות שילוח

חברות שילוח מעבירות דרך מכס ויש הסתברות שנצטרך לשלם עוד כספים על מכס ומע"מ ..

אני לא סגור ב100% על הקניה כי כן יש פחד לקנות מאתרים סיניים, הדבר היחיד שקצת מלחיץ אותי בקניה זה המבצעים שיש עכשיו ב11.11

ואולי זו הזדמנות לקנות קיט בזול יותר.. מקסימום להזמין בלוק או משאבה של מותג איכותי בעתיד (השאר אין משהו שיכול להתקלקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתה יכול לקחת את הסיכון בלקנות חתול בשק כשקירור איכותי כמו הD14 של Nocuta יתנו לך כנראה ביצועים עדיפים ואני בטוח שגם שקט , וגם יחסוך ממך את הפחד אם הדבר הזה ידלוף ויהרוס לך את המחשב ברגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הקירור הסיני היה כל כך טוב הוא היה נמכר בחנויות ומקבל ביקורות טובות, הסיבה שלא היא שרוב מי שקונה מתאכזב ולא משאיר ביקורת באמזון או באתר שכתוב באנגלית כי אין את המוצר באתרים האלו. ועוד דבר, מחיר המשלוח באיבי מגולם במחיר המוצר וזה דבר ידוע, משלוח עולה כסף ואם הוא נניח 300 אז תוריד את זה ממחיר המוצר כך שבפועל זה כן זול יותר, בנוסף המוצרים הסיניים האלו לרוב בסיך נמכרים בחמישית מחיר ורק באנגלית מופיעים במחיר גבוה, כך שבפועל המחיר נמוך עוד בהרבה רק שלוקחים לך יותר כי אתה לא שם ומכיר את המחירים. עם זאת לא אומר שלא כדאי לקנות דברים שם, אבל יותר לכיוון חלקים ולא מערכת או מוצר. אני כבר למדתי, אפשר לקנות מוצר זול כזה ולהחליף אותו אח"כ או לקנות את המוצר האיכותי ולקצר עניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...