ווליום נמוך בחיבור מגבר ופטיפון עם מתאם RCA לרמקולים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ווליום נמוך בחיבור מגבר ופטיפון עם מתאם RCA לרמקולים

TermiNal

Recommended Posts

אהלן,

אני לא מבין גדול בסאונד וחיבורים, יש לי בעיה שהייתי שמח לפתור ואשמח לשמוע את דעתכם.

יש לי פטיפון של מדגם PS242 ומגבר של מדגם STR-242S, על פניו שניהם עובדים והכל טוב ויפה.

בזמנו היו לי ישנים שהייתי מחבר עם חיבור כמו של חשמל ישן כזה של , הם מזמן לא קיימים ומפאת חוסר מקום רציתי לחבר את המערכת אל הרמקולים של המחשב שלי מדגם ATP3.

קניתי מתאם מ-RCA לAUX והוא עובד ושומעים אחלה, הבעיה שהווליום מאוד נמוך, הגלגלת של הווליום במגבר לא משפיעה (זה בגלל המתאם?) וגם כשאני מגביר ברמקולים עד הסוף לא שומעים חזק במיוחד. כן שומעים אבל הייתי מעוניין לפעמים בעוצמה גבוהה יותר.

בקיצור, יש למישהו רעיון מה הסיפור? יכול להיות שיש בכלל בעיה במגבר? או שצורת החיבור היא זו שפוגמת בווליום?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפטיפון מחובר בRCA למגבר ומהמגבר יוצא RCA החוצה, זה כל החיבורים שקיימים.

לא לגמרי הבנתי את ההצעות כמו גם למה אני צריך PREAMP אם יש לי מגבר ובזמנו עם אחרים וחיבור אחר הוא הגביר יופי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי,

יש לי כניסת PHONO והפטיפון מחובר למגבר בחיבור PHONO והכבלים לרמקולים יוצאים מה-REC OUT.

אם אני צריך PREAMP אז הוא צריך להיות מחובר בין המגבר לרמקולים? או בין הפטיפון למגבר?

עדיין נראה לי הזוי שבעבר עם אחרים הכל היה בסדר, זאת אומרת שלפי איך שאני מבין את הדברים הבעיה היא בעצם היציאה שממנה אני מוציא כבלים לרמקולים.

יש דרך להשתמש בחיבורי הישנים (כמו חוטי חשמל) ולהוציא מהצד השני שלהם חיבור נורמלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לחבר ללא מגבר ל REC OUT

הסיגנל נמוך מדי ולא מתאים.

מה זה, אין למגבר שלך חיבור לרמקולים ? איזה מין מגבר זה ?.

ממש לא ברור איזה סלט עשית ומה זה בכלל "חיבורי הישנים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...