המלצה ושאלות לגבי מקלדת מכנית - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ושאלות לגבי מקלדת מכנית

nargsi

Recommended Posts

בוקר טוב,

קראתי את כל החומר המומלץ אך עדיין איני בטוח לגבי המקלדת המכנית שמתאימה לי.

>קודם כל אני תלמיד חובב מחשבים מושבע, מה שאומר שאני נמצא לא מעט שעות ביום על המחשב וחשובה לי הנוחות.

היה לי את הX6 הנהדרת כמעט שלוש שנים אבל היא עשתה את שלה וביום בהיר הפסיקה לעבוד. כרגע אני מקליד על מיקרוסופט פשוטה וחסרה לי ההקלדה הנוחה.

בכל מקרה אני החלטתי שאם אני מחליף מקלדת אני מחליף למקלדת מכנית

אני על המחשב בעיקר לכתיבה אבל לפעמים כן משחק ולכן חשוב לי שהמקלדת לא תהיה נטו גיימינג או נטו כתיבה. כמו כן אשמח שהמחיר שלה יהיה נורמלי וסביר.

הבנתי שסוויץ' חום הוא הכי מתאים לי והמקלדת סווצ'ים חומים היחידה שמתאימה לי (צריך את הלוח מספרים) זה הG710+

אבל בסופו של דבר אני לא סומך על הילדים בFXP.>אז איזה סוויץ' לדעתכם הכי יתאים לי ? על איזו מקלדת אתם ממליצים ? לא חשוב שיהיו אותיות עבריות. אבל חשוב לי כפתורי ווליום במקלדת (גם אם הם בתוך FN), מאקרו לא אכפת לי, רצוי שיהיה לה את המשטח לידיים (כמו שיש לX6)

>משטח כזה :http://prntscr.com/8xcvfy

עוד שתי שאלות ובאמת סליחה על החפירה, ברשותכם,ראיתי את הBlack window של , המחיר שלהם אכן די קורץ לי. שחיפשתי את צבע הסוויץ' היה כתוב switch, אבל שהתסכלתי קצת יותר למטה היה כתוב45G (גרם לא ?)

50G

הבנתי שזה כמו סוג הסוויץ' כלומר עוצמת הכוח שצריך להפעיל בזמן הלחיצה, אז השאלה שלי היא אם תוכלו להגיד לי מה הסוויץ' המתאים ואם יש מקלדת blackwindow שתתאים.

ולשאלה אחרונה , איזה סוויץ' יש לibm model m

תודה רבה לכם זה לא מובן מאליו

שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל, כשמשווים את הנתונים של המתגים השונים אחד לשני, זה עדיין לא נותן לך את התמונה בכללי לגבי איזה מתג מתאים לך ביותר. הדרך הטובה ביותר לדעת היא מנסיון. אם רעש או ההתנגדות בלחיצה הם נתונים שאתה כבר יודע מראש מה כן ומה לא, אתה יכול לסנן קצת כדי להגיע ל2 מתגים. אז, תתקשר לחנות שממנה אתה מתכוון לקנות, ותבקש להתנסות. אם זאת ערכת בדיקה, או אם יש אפשרות להקליד דרך הקרטון של המוצר.

המתגים הכחולים והחומים הם לא בהכרח "יותר להקלדה ופחות לגיימינג". כנ"ל לשחור והאדום. (מוכרים היום גם את הירוקים של צ'רי, אבל אני מציע להימנע).

מה זאת אומרת מחיר סביר? יש לך אפשרות לקנות מחו"ל? 500 שקל נשמע סביר? 700? 1000?

למתגים חומים הייתי הולך על המקלדות של ducky.

לגבי משטח לידיים, אפשר לקנות את זה גם בנפרד. אני בדרך כלל אציע לקנות בנפרד כי אלה נמכרות על פי איכות מאשר ברירת מחדל של החברה שמייצרת את המקלדות עצמן.

כיום יש 2 חברות (מוכרות) שמוכרות מתגים. cherry ו kaihua. צ'רי הם המקוריים הגרמניים, kaihua הם חיקוי סיני שבמקור הוא זול יותר ליצור וכך זה מוריד את מחיר המקלדת. המתגים של רייזר הם החיקוי, עם שינוי קטן בהגדרות הייצור כדי לדחוף את המתגים יותר לכיוון ה"גיימינג". בפועל, יש הרבה תלונות על המתגים האלה מבחינת נוחות. אני לא הייתי מציע לך אותם גם אם זאת הפעם הראשונה שלך עם מקלדות מכניות. יש סיבה שצ'רי לא עשו שינויים כאלה במודל במשך כל השנים האלה.

https://mechanicalkeyboards.com/first_mechanical_keyboard.php

זה יכול לעזור לך לסנן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון חברות שמייצרות סוויצ'ים אבל צריך היא בהחלט הוותיקה והאמינה ביותר.

באופן אישי אני מעדיף את הכחולים להקלדה ולגיימינג. אבל יש אנשים שמגישים לרעש.

להקלדה בכל אופן אני ממליץ להימנע משחורים שלהם יש לחץ הפעלה גבוהה במיוחד.

כדאי שתתמקד בשלושה צבעים מרכזיים:

אדום - התנגדות לינארית ולחץ הפעלה קל מאוד. מעולה לגיימינג בייחוד למי שצריך לחיצות חוזרות ומהירות על אותם מקשים.

כחול- הרגשה "קליקית" מאמצע המהלך וגם רעש תואם. לדעתי הם מעולים להקלדה כי מתי שאתה מניח את האצבעות על המקשים, הם לא נלחצים אלא מתי שאתה עובר את הקליק באמצע. הרעש הקליקי נותן לך אינדיקציה שהמקש נלחץ ובאופן כללי קצב ההקלדה שלי השתפר משמעותית. אני גם מאוד נהנה מהם בגיימינג.

חומים- ממש כמו כחולים רק בלי הרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה פורום מדהים ברמה מאוד גבוהה ולא סתם שמו הולך לפניו !!

בדרך כלל, כשמשווים את הנתונים של המתגים השונים אחד לשני, זה עדיין לא נותן לך את התמונה בכללי לגבי איזה מתג מתאים לך ביותר. הדרך הטובה ביותר לדעת היא מנסיון. אם רעש או ההתנגדות בלחיצה הם נתונים שאתה כבר יודע מראש מה כן ומה לא, אתה יכול לסנן קצת כדי להגיע ל2 מתגים. אז, תתקשר לחנות שממנה אתה מתכוון לקנות, ותבקש להתנסות. אם זאת ערכת בדיקה, או אם יש אפשרות להקליד דרך הקרטון של המוצר.

המתגים הכחולים והחומים הם לא בהכרח "יותר להקלדה ופחות לגיימינג". כנ"ל לשחור והאדום. (מוכרים היום גם את הירוקים של צ'רי, אבל אני מציע להימנע).

מה זאת אומרת מחיר סביר? יש לך אפשרות לקנות מחו"ל? 500 שקל נשמע סביר? 700? 1000?

למתגים חומים הייתי הולך על המקלדות של ducky.

לגבי משטח לידיים, אפשר לקנות את זה גם בנפרד. אני בדרך כלל אציע לקנות בנפרד כי אלה נמכרות על פי איכות מאשר ברירת מחדל של החברה שמייצרת את המקלדות עצמן.

כיום יש 2 חברות (מוכרות) שמוכרות מתגים. cherry ו kaihua. צ'רי הם המקוריים הגרמניים, kaihua הם חיקוי סיני שבמקור הוא זול יותר ליצור וכך זה מוריד את מחיר המקלדת. המתגים של רייזר הם החיקוי, עם שינוי קטן בהגדרות הייצור כדי לדחוף את המתגים יותר לכיוון ה"גיימינג". בפועל, יש הרבה תלונות על המתגים האלה מבחינת נוחות. אני לא הייתי מציע לך אותם גם אם זאת הפעם הראשונה שלך עם מקלדות מכניות. יש סיבה שצ'רי לא עשו שינויים כאלה במודל במשך כל השנים האלה.

https://mechanicalkeyboards.com/first_mechanical_keyboard.php

זה יכול לעזור לך לסנן.

הי

עשיתי את הסינון

500 זה סביר

ועשיתי את המבחן שלך ויצא לי שחורים (?)

יש המון חברות שמייצרות סוויצ'ים אבל צריך היא בהחלט הוותיקה והאמינה ביותר.

באופן אישי אני מעדיף את הכחולים להקלדה ולגיימינג. אבל יש אנשים שמגישים לרעש.

להקלדה בכל אופן אני ממליץ להימנע משחורים שלהם יש לחץ הפעלה גבוהה במיוחד.

כדאי שתתמקד בשלושה צבעים מרכזיים:

אדום - התנגדות לינארית ולחץ הפעלה קל מאוד. מעולה לגיימינג בייחוד למי שצריך לחיצות חוזרות ומהירות על אותם מקשים.

כחול- הרגשה "קליקית" מאמצע המהלך וגם רעש תואם. לדעתי הם מעולים להקלדה כי מתי שאתה מניח את האצבעות על המקשים, הם לא נלחצים אלא מתי שאתה עובר את הקליק באמצע. הרעש הקליקי נותן לך אינדיקציה שהמקש נלחץ ובאופן כללי קצב ההקלדה שלי השתפר משמעותית. אני גם מאוד נהנה מהם בגיימינג.

חומים- ממש כמו כחולים רק בלי הרעש.

לדוגמא מקלדת רגילה לאיזה סוויץ היא מקבילה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי להשתמש ב-X6 פעם ואם אני זוכר נכון אז הלחיצה דומה לזו של הסוויצ'ים החומים, רק בלי הסאונד הקליקי בסוף ובלי ההתנגדות באמצע (ה-tactile) שנותנת לאצבע להרגיש שהלחיצה נרשמה).

אני כבר שבועיים עם ה-G710+ ומאוד מרוצה. היא לא רועשת מדי כאן במשרד ומהירות ההקלדה שלי השתפרה פלאים.

כבר נתקלת במבצע הזה?

http://www.vgames.co.il/deal/17.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה פורום מדהים ברמה מאוד גבוהה ולא סתם שמו הולך לפניו !!

הי

עשיתי את הסינון

500 זה סביר

ועשיתי את המבחן שלך ויצא לי שחורים (?)

לדוגמא מקלדת רגילה לאיזה סוויץ היא מקבילה ?

לא מקבילה לכלום... הרגשה שונה לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמלצה הכי טובה שכבר הביאו לך לגבי הסוויצים

לך לחנות שיש שם טסטר ותנסה לגבש דעה לגבי מה מתאים לך ... אתה מוזמן לקחת את שלי ולנסות מקלדת מלאה של סוויצים אדומים (k70/מאיזור אשקלון/אשדוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמלצה הכי טובה שכבר הביאו לך לגבי הסוויצים

לך לחנות שיש שם טסטר ותנסה לגבש דעה לגבי מה מתאים לך ... אתה מוזמן לקחת את שלי ולנסות מקלדת מלאה של סוויצים אדומים (k70/מאיזור אשקלון/אשדוד)

אייבורי אמרו שישלחו לי טסטר של 4 סווצ'ים

תודה על ההזמנה גבר

אני אבחר את הסוויץ' ואתייעץ על הדגם

אתם פורום מדהים הרמה כאן מדהימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

עדכון

קיבלתי את הטסטר מאייבורי

פניתי בפייסבוק והם שולחים טסטר כזה

http://d2fu7qgd3tdbcc.cloudfront.net/images/detailed/1/max-cherry-sampler-kit.jpg

עדיין אני לא מוצא משהו מתאים, השחור קשה לי מדי. אני מת על הרעש של הכחול אבל מרגישים כאילו הוא קופץ כזה, אותו דבר החום.

האדום מאוד לא נוח.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...