שיפור הסאונד ב ATH-M50 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור הסאונד ב ATH-M50

Eli92

Recommended Posts

שלום, יש ברשותי ATH-M50 אני מעוניין לשפר קצת את איכות הסאונד כי אני מרגיש שיש להם עוד פוטנציאל.

האוזניות מחוברות ישירות למחשב לחיבור שיש מקדימה על המארז.וכל המוזיקה שלי היא ב FLAC.

הבנתי שיש מכשיר שמחברים לUSB סוג של מגבר(נראה לי קוראים לזה DAC) ועליו מחברים את האוזניות.

אני לא מבין בזה בכלל ואשמח להמלצות ממכם מה אני צריך בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למכשיר שאתה מחפש קוראים DAC והוא למעשה כרטיס קול חיצוני במקום מה שיש לך BUILD IN בלוח האם.

בחלק מלוחות האם יש כרטיסי קול בסיסיים, ושם DAC חיצוני יכול לעשות הבדל לציוד שמע טוב- כולל האוזניות שיש לך היום.

בלוחות אם מסדרות הגיימינג עם צ'יפסט יקר יותר, יש כרטיסי קול טובים יותר.

DAC למחשב מתחילים מ50$ (לאחד שבאמת יעשה לך שיפור), ומטפס עד... מאות ואלפי דולרים, אז חשוב שתגדיר כמה אתה רוצה להשקיע.

באופן עקרוני, אני מאוד ממליץ על המוצר הזה, של חברת היי אנד קטנה- כולל משלוח לארץ

http://schiit.com/products/fulla

זה מוצר שמשלב DAC עם AMP כלומר כרטיס קול, עם הגברה מאוד איכותית, שמתחבר למחשב בUSB, ויעיף את ה M50 שלך כמה רמות מעלה

זאת אופציה אפילו יותר פופלרית עם המון מעריצים:

[h=1]FiiO E10K[/h]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למכשיר שאתה מחפש קוראים DAC והוא למעשה כרטיס קול חיצוני במקום מה שיש לך BUILD IN בלוח האם.

בחלק מלוחות האם יש כרטיסי קול בסיסיים, ושם DAC חיצוני יכול לעשות הבדל לציוד שמע טוב- כולל האוזניות שיש לך היום.

בלוחות אם מסדרות הגיימינג עם צ'יפסט יקר יותר, יש כרטיסי קול טובים יותר.

DAC למחשב מתחילים מ50$ (לאחד שבאמת יעשה לך שיפור), ומטפס עד... מאות ואלפי דולרים, אז חשוב שתגדיר כמה אתה רוצה להשקיע.

באופן עקרוני, אני מאוד ממליץ על המוצר הזה, של חברת היי אנד קטנה- כולל משלוח לארץ

http://schiit.com/products/fulla

זה מוצר שמשלב DAC עם AMP כלומר כרטיס קול, עם הגברה מאוד איכותית, שמתחבר למחשב בUSB, ויעיף את ה M50 שלך כמה רמות מעלה

זאת אופציה אפילו יותר פופלרית עם המון מעריצים:

FiiO E10K

תודה על התשובה המפורטת.

שכחתי לציין שיש לי כרטיס קול של SB X-FI ועליו מחוברים תמיד מאחורה במחשב.

והאוזניות מחוברות בחיבור מקדימה במארז. האם אני עדיין צריך DAC ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שיש לך עכשיו הוא כרטיס פשוט אבל לא רע.

אבל הוא עובד כל עוד אתה מחבר את הרמקולים\אוזניות ישירות אליו. במידה והאוזניות שלך מחוברות מקדימה, אתה עושה שימוש בכרטיס הקול הבסיסי של הלוח אם.

לכן, אם תחבר את האוזניות ישר אליו תקבל שיפור באיכות.

האם כדאי בגלל זה לקנות עוד כרטיס קול חיצוני (DAC) בגלל העובדה שהכרטיס ה"טוב" שיש לך עכשיו, נמצא מאחור? נטו שיקול שלך.

למרות שאני משוכנע שה FIIO E10K שעולה 80$ ייתן עדיין ביצועים עדיפים לאוזניות מאשר כרטיס הקול של קרייטיב שיש לך עבור הרמקולים, עדיין שאלה של תקציב

עריכה:

ראיתי עכשיו שיש הרבה כרטיסים שנקראים X-FI של קרייטיב, אם יש לך את הסוגים הזולים שעולים 14-20$ באמאזון, אז DAC חיצוני מהסוג שהמלצתי לך (E10K)יהיה טוב יותר מהם בצורה משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגבר של חברת NAIM יעשה פלאות לשמע.

naim headline

בכלל לא זול. למגבר תזדקק גם לספק - כ 800 ליש"ט הסט לא כולל מיסים.

יומיים לאחר שתרכוש אותו תתחיל לחפש מקצועיות חדשות...............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...