זקוק למערכת סאונד טובה (מה הbang for the buck הכי טוב בימים אלה?) - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק למערכת סאונד טובה (מה הbang for the buck הכי טוב בימים אלה?)

Black_Citadel

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
1) אתה יכול להחליף בין הרמקולים (ימין ושמאל), רק תדאג שאת כניסת הAUX אליהם אתה הופך גם (ככה שהתקע הלבן יישב בשקע האדום, ובהתאם בתקע השני).

ככה ימין שהעברת אותו לצד שמאל, ינגן את רצועת שמאל על פי מיקומו החדש.

אתה מתכוון לRCA? כבל שAUX זה לא הירוק הזה שנכנס לאייפון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לזה התכוון המשורר...

במוזיקה זה פחות קריטי (אם הבונגו מגיע משמאל והגיטרה מימין או להפך), בסרטים קצת יותר משנה אם האופנוע מגיע משמאל על המסך והסאונד שלו מהרמקול הימני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עוד שאלה:

לא יודע כמה מדויק אני, אבל איפושהו קראתי פעם שבבאייפון יש כרטיס קול טוב (כמו של הiPod...?) שמיועד למוזיקה ועושה עבודה טובה עם כמו הSOLO 7C. אם אני מחבר את הרמקולים למחשב, הכרטיסי קול של Realtek האלה שבאים היום onboard יפיקו צליל נחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה גיל ועידו.

״

רובם ככולם נשמעים טוב יותר מהיציאה של האייפון״ -

אתה בטוח בזה? איזה כרטיס קול יש באייפונים החדשים? וכדי להוציא את המיטב מהSOLO 7C, לדעתך אני צריך לקנות כרטיס קול, ואם כן איזה?

שוב תודה,

you rock

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כרטיס כלשהו של אפל. שמעתי את ה5 וה6 וממש לא אהבתי- יותר מדי באס ביציאה.

הסולו 7, הם באמת רמקולים טובים ביחס למחיר, אבל אני קצת בספק כמה DAC יכול לעזור להם. לאחד טוב יש השפעה על מערכות טובות בהרבה, פחות לרמה של סולו.

אם בכל זאת היית רוצה להתנסות בחוויה- אני ממליץ על הDAC הזה

http://schiit.com/products/modi-2

או זה

https://www.massdrop.com/buy/udac-3-amp-dac

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ מה אתה אומר על זה? http://www.kenrockwell.com/apple/iphone-5/audio-quality.htm

Confirming what I hear with critical listening, the iPhone 5 is a wonderful high-fidelity audio source. While publications funded mostly by advertisements from makers of expensive cables, power conditioners and outboard DACs don't want you to know this, the iPhone 5 is a better audio source than most DACs will be when connected to a computer or CD transport. The only difference is that the iPhone has a level 6 dB lower than a proper CD player, but the iPhone still has more output at 1 V full-scale than some outboard audiophile DACs! (

Stereophile wrote that "The iPod's measured behavior is better than many CD players" back when the iPod first came out and was only considered as a toy and

not as a better player than most of the exotic fluff gear out today.)

The iPhone lacks a fan or hard drive, so it runs silently as it plays from its buffered solid-state memory.

The iPhone 5 has the additional benefits of being self-powered, so you have no ground loops as you will when using AC-powered gear or anything connected to a computer via a electrically conductive cable.

Ignore those who confuse the iPhone with crappy MP3 players; the iPhone has wonderful audio quality for serious music listening either directly with

good or great headphones or plugged into the rest of your high fidelity system.

Enjoy your iPhone!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...