מומחה לשפת גוף: הנער שחווה את המוות קליני אמין באופן ברור - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מומחה לשפת גוף: הנער שחווה את המוות קליני אמין באופן ברור

yehuda00

Recommended Posts

• תגובות 200
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כששפטו אותו למעלה בשמיים, הרב עובדיה יוסף היה אב! בית דין...

וגם אליישיב היה שם כדי לייצג את האשכנזים...

אבל את האחרים הוא לא זוכר כי הם לא היו בעיתונים שהוא קורא.

אם הילד היה אשכנזי ולא ספרדי, אז אליישיב היה אב! בית דין, ועובדיה יוסף היה סתם אחד הדיינים.

חבורה של מספרי מעשיות מלקקים אחד לשני את התחת.

נהנים מההצגה, ועוטפים זאת באמונה מעושית שהדברים נכונים כמו שאר השטויות שהם חוזרים עליהם כמנטרה על מנת להתחזק.

שפת הגוף שלהם וקולם לא מעידים על כנות, אלה על חזרה בפעם ה100 על עיקרי התאולוגיה אותה הם מנסים למכור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארט הוא אומר שכל בן דור מסויים יראה בבית הדין את גדולי דורו כדיינים, הוא ראה את הרב עובדיה והרב אלישיב והרב כדורי שהם שייכים לדור שלנו, הוא מסביר שאדם שנפטר נניח לפני 3000 שנה אז משה רבינו כנראה יהיה אב בית הדין במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני אתה ושכמותך אנשים הזויים(אל תיקח את זה אישית, זה מיועד לכולכם יחדיו).

לוקחים כל מה שזורקים להם בדרך כדי להזין את האשליה הקולקטיבית שהם שותפים לה.

גם המשפט שלך עלי, נוצר על ידי המוח שלך כדי להזין את אותה האשליה.

הרי הפורם כאן רציני מאוד ומכובד ולכן אני קצת ירד .

יש לי חלום .. שבמידה ובאמת הרב עובדיה אב בית דין בשמים . לצפות בארט שמולו יושב הרב עובדיה שדן את מעשיו .:biggrinangelA:

על זה בדיוק אתם מתאמנים יומם ולילה.

אין יותר שטופי מוח ממכם.

אתם חולמים על סיפורי מעשיות, ולכן בולעים בשקיקה כל סיפור מעשיה שמאכילים אותכם.

השיפוט שלכם מעוות לחלוטין.

אם זה תומך באשליה הקולקטיבית אתם רואים זאת כאמת.

ואם זה מחליש את האשליה הקולקטיבית אתם רואים זאת כשקר/אוייב.

זאת כל התורה המעשית שלכם דרכה אתם רואים את המציאות.

משקפי חיזוק האמונה.

אם הוא אומר שציצית זו מצווה חשובה אז הוא אומר אמת.

אם הוא אומר שהוא עלה לשמיים והוא הרגיש שציצית זו מצווה חשובה אז הוא אומר אמת.

אם הוא אומר שחייזרים חטפו אותו ואמרו לו שציצית זו מצווה חשובה אז זו אמת, אבל זה מעורר יותר מדי גיחוך וחייזרים אינם חלק מהדוקטורינה הדתית ולכן זה לא יכול להיות אמת.

היית רוצה שזה יהיה אמת אם זה יגרום לאנשים ללבוש ציצית, אבל זה יעשה יותר נזק מתועלת אז סיפורי חייזרים בחוץ, סיפורי בית דין של מעלה בפנים!

בקיצור אתם ה"מאמינים" חסרי הבינה שפוטים של מערבולות רציואמוניזציה שפיתחתם והאכלתם במשך דורות.

ומספיק הופעה גרועה עד בינונית בה טמבל תורני מספר לכם על בין דין שלמעלה וכמה חשוב לעשות מצוות ולחזור בתשובה כדי שתחגגו על כך כהוכחה לאשליות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט מורעל .. גם אם פונים אלייך בהומור. לא כתבתי מילה אחת על הסירטון הזה .ודווקא אני לא מקבל דברים אלו כמובן מאליו .

מצד שני מהכתובים/מקורות כן. והילד בסופו של דבר הציג מה שכן נמצא בכתוב .אני לא צריך את הילד הזה בשביל לקבל את המקורות שבהם אני כבר מאמין .

מאמינים/דתיים זה לא מקשה אחת , יש הבדלים ודרגות כמו כן עם אתאיסטים .

אם כבר ציינתי משהו, זה על יוסי שריד. אבל אתה בוחר את החולשה שאליה אתה יכול לזרוק את משנתך העלובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט מחליף אביזר וממשיך להציג את אותו האקט האינפנטילי.

לא משנה כמה פעמים תנסה להציג אשליה כמציאות.

לא משנה באיזו צבע המטפחת, או באיזו יד היא נעלמת ומופיע במקומה פרח מפלסטיק.

גם אם תפריח יונים מהתחת זה לא יהפוך אשליה למציאות.

לכל היותר זה יפתיע ויקסים ילדים קטנים שמוכנים להאמין בכל דבר, ואין להם את הידע והנסיון להבדיל בין מציאות לדמיון.

ומספרי מעשיות לא חסר.

אתה בעצמך מגחך ושולל עולם שלם של סיפורי מעשיות.

מאות מיליונים.

אז איך אתה לא נעלב בעצמך מהשטויות שאתה מפריח כשאתה תולה סיפורי מעשיות בכמה מספרי סיפורים.

מה גם שאחד אחד הם כולם אנשים שידועים כהזויים ומחפשי תשומת לב.

אתה מביא את יוסי שריד כי הוא מבחינתך אדם אמין?

ודאי שלא, אתה פשוט לא בוחל בכל דבר שמסתדר עם האשליה הקולקטיבית אותה אתה מזין יומם ולילה עד שהרציונל שלך לופף לחלוטין כסליל לאורכם של השקרים.

אפילו בשקר גרוע/בינוני אתה לא בוחל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך תעזוב אותי לנפשי . אתה יכול (עושה בכל זאת ) לכתוב את זה בלעדיי .

מבחנתי יוסי שריד אכן אמין (ולא שלחתי את זה בשבילך ) כמו אם אקבל אותה חוויה יום אחד ממך . מאדם אתאיסט . אבל לא בגלל זה אני מאמין . האמונה צריכה לבוא לאחר מחקר אישי שלך. לפתוח ספרים ולהתאמץ.

אז זה כל ההבדל. אתה יכול לעמוד פה ולהצהיר, 'כן אני פתחתי ספרים ,למדתי ,וחקרתי . והגעתי לדעותי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...