חלוקת מחיצות מוזרה - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלוקת מחיצות מוזרה

I7210I

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם שניהם זה לא אמור לשנות

היה פה דיון שלם על fast boot שאולי תקח ממנו כמה טיפים.

אם אתה מתקין מחדש, תנתק את הדיסק שעליו קיימת מחיצת efi

תמחק את כל המחיצות בדיסק שעליו אתה מתקין את המערכת.

הההתקנה תיצור את כל המחיצות הדרושות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנתק פיזית את כל הדיסקים מהמחשב ולהשאיר רק את כונן ה החדש מחובר, למחוק את כל המחיצות שעליו ולהתקין את מערכת ההפעלה מחדש.

בקשר לכונן הלוגי F שנוצר - אני לא מבין היכן הבעיה - דיסק 0, שהוא התקן איחסון בגודל של 2.5 אינץ היה קיים גם במערכת ההפעלה הקודמת, רק שהאות שהייתה מוקצת למחיצה שעליו כנראה הייתה שונה. זה הכל. במערכת ההפעלה הקודמת המחיצה שעל דיסק 2 (הדיסק שבגודל של 120GB) הייתה נקראית C (כי בה הייתה מותקנת מערכת ההפעלה), אבל עכשו היא מופתה לאות E. למעשה המחיצה החדשה היחידה היא זו שממופת לאות C והיא נמצאת על כונן ה החדש (שם מותקנת מערכת ההפעלה הנוכחית).

אם אתה ממש רוצה, אז אפשר לשנות את מיפוי האותיות למחיצות השונות (עושים את זה במסך ניהול הדיסקים שמופיע בתמונה שבהודעה הראשונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאמרתי לא רלוונטי :)

ההתקנה שלך היא legacy ולא uefi

אף דיסק שלך הוא לא gpt

אם תתקין uefi - הבוט אכן יהיה מהיר יותר

בשביל זה צריך לשנות הגדרות בביוס ולהכין מדיה מתאימה של התקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי וואי, אני צריך לצמצם את הדיון ההוא אני לא זוכר את הצעדים...מה שכן אני זוכר שעשיתי לו כן GPT ומשום מה הוא לא רצה להתקין לי על הSSD עכשיו ולכן זה עבר כנראה ללגאסי,

אני זוכר משם רק לאפשר secure boot

אחת הפאדיחות יש לומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ טוב הבנתי שאני צריך לבטל את הCSM נכון?רק שאני לא יודע אם יש כזה דבר בלוח זה לוח H55

Intel® Desktop Board DH55TC

http://www.intel.com/content/www/us/en/motherboards/desktop-motherboards/desktop-board-dh55tc.html

יש שם כזה דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...