שאלה קטנה בקשר לKSP - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קטנה בקשר לKSP

PhP dUdE

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Vatos-Locos,

אתה מתחיל לעצבן עם ההגנה הזאת על KSP, הם חנות מחו**נת וזה בדוק.

בלי להשוות לזיג זג, הכל טוב - אבל למה שעתיים ו 10 דקות?!?!

ובמיוחד אחרי שנסעתי שעתיים וחצי עד חיפה!!!!

אני לא מגזים, שלא לדבר על דרך החישוב שלהם:

התקלקל לי צורב, הלכתי לשם בעצמי לאור העובדה שאני מכיר את שיטת העבודה הרקובה שלהם,

ושם אני אשלח את זה בדואר זה לא יזוז לשום מקום...

אני מגיע, והוא מחשב את זה ככה: הצורב עלה לך 260 שקל, יש 12 חודש אחריות זה אומר שכל חודש יורד הערך ב 22 בערך,

7 חודש הוא היה אצלך זה אומר ש 150 שקל כבר הלכו, עכשיו יש לך 110 שקל, תבחר צורב ותשלם תהפרש...

נו, מה אתה אומר על זה, גם הגזמות???

המשפט הכי נכון על KSP הוא...

"מה שעולה בזול עולה ביוקר"...

בהצלחה לכל הקונים ולא לשכוח להתפלל שהכל ירוץ טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא מזהה את הדגם אז לפחות את המק"ט. ולפי המק"ט אפשר למצוא את הדגם. ואצלי זה כותב את דגם תחת SPD.

אני מגיע, והוא מחשב את זה ככה: הצורב עלה לך 260 שקל, יש 12 חודש אחריות זה אומר שכל חודש יורד הערך ב 22 בערך,

7 חודש הוא היה אצלך זה אומר ש 150 שקל כבר הלכו, עכשיו יש לך 110 שקל, תבחר צורב ותשלם תהפרש...

זה באמת מוגזם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VATOS מה השטויות האלה שאתה אומר מה אתם משווים לזיגזאג מה זיגזאג איזה אלים או משהו הם כולה חנות מחשבים שנותנת שרות כמו שחנות צריכה לתת בלי "חוקים קטנים" כמו שאתה קורא לזה(אני הייתי קורא לזה רמאות חוקית) שצריך כדי לראות אלה שרות ללא פגמים, מה זה השטויות האלה על תשוו אותם לזיגזאג בלבולי שכל זה מה שזה בשביל זה יש יותר מחנות מחשבים אחת בארץ כדי שתשווה ותראה איפה תקבל את השירות והמחירים הכי סבירים קוראים לזה תחרות.

אם חבר שלך בא עם לוח שהוא לא התעסק איתו ועדיין בתקופת האחריות והלוח לא תקין הם צריכים לספק לו פיתרון מה זה השטויות האלה לא מחליפים.

ובקשר לזה עם הצורב לך תתבע אותם מה זה נותנים לך זיכוי לפי "השווי שלו" הצורב בתקופת אחריות הוא התקלקל בלי שפתחת אותו במברג והם יכולים לטעון שדפקת אותו אז הםפ צריכים להחליף לך אותו או לדאוג שיפעל כמו ביום שקנית אותו מה אתה פראייר זיכוי של 100 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר שלחנות יש הכול במלאי זה תלוי מה הפריטים שאתה בוחר.

חנויות מחשבים מחזיקות בדרך כלל במלאי פריטים נפוצים, זה אומר ההרדיסקים, , , עכברים, מקלדות, נמכרים, וכרטיסי מסך אבל עם תבקש מהם איזה פריט מסוים כמו איזה מארז מעוצב או משהו דומה לא בטוח שיהיה להם במלאי מה שכן הררכבה של מחשב בלי כול מיני שטויות מיוחדות לא אמורה לקחת זמן והחלקים אמורים להיות זמינים.

בכול מיקרה עדיף להתקשר ולשאול במקום לינסוע ולהתבעס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

K.S.P הם ******!

רב המוצרים שלהם משופצים!!

חלקם משופצים בארץ וחלקם ניקנים מזויפים או שוב משופצים מסין וכאלה

בשביל המחיר שהם קונים אותם שווה להם להיסתכן !

אי אפשר לתבוע אותם !!!! כי כל מוצר שקונים מהם הם מחתימים על היתנערות מכל דבר שרק חושבים עליו (רעידות אדמה הכלב הפליץ והדודה הלכה לטייל וכ"ו...)

חבר שלי קנה לוח אם של אסוס מהם ,אחרי חודשיים יציאות ה PS2 שלו הפסיקו לעבוד (מעניין למה... ?) הם לקחו לו 100 ש"ח בדיקה אחרי מריבות של איזה 3 שעות.

לאחר 24 שעות של בדיקות הם אמרו שהיה לו מתח גבוהה בבית והלוח ניפגע ולכן אין לו אחריות (חוצפה!!!!!)

הוא תבע אותם לאחר חצי שנה היה מישפט והם ניצחו כי הם הביאו את המגילה המוכרת שלהם שהוא חתום עליה

(אגב זה רק סיפור אחד מבין עשרות שאני מכיר)

אם קונים משהוא מהם זה סיכון כי המוצר יכול לעבוד אבל מה עם לא

ה 50% סיכון האלה לא שווים את הכסף

וכן אפשר להשוות אותם לכל חנות בארץ כי אף חנות לא מיתנהגת בכזו חוצפה וזילזול ללקוחות שלה ומחתימה אותם על כל מני שטויות

אז מה אם הם זולים!!!! במחשבים צריך אבא! וזה שהם הכי זולים זה רק מוכיח שמשהוא מסריח אצלם....

נ.ב

עשיתי ל ראדאון 9600 והוא נישרף (שקניתי ממרדנית) הם יודעים שעשיתי והם החליפו לי אותו בלי שום בעיה או שאלה שירות אדיב ומיקצועי היה עדיף לקנות אותו ממרדנית אפילו שקי אס פי מכרו אותו באותו זמן ב 100 שקל פחות

לזה קוראי שירות וגם השוואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Abarbanel - כמה שטויות ודברים לא נכונים אפשר לדחוף לתוך הודעה אחת? המוצרים לא משופצים ולא נעליים, זה שהיו לך בעיות איתם לא אומר שמה שהם מוכרים דפוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I never had a problem with KSP. none of my friends ever had a problem with KSP. more then that a friend of mine burned 7 motherboards and they kept replacing them. it turned out to be the power cable was causing power spikes or something like that.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן אפשר להשוות אותם לכל חנות בארץ כי אף חנות לא מיתנהגת בכזו חוצפה וזילזול ללקוחות שלה ומחתימה אותם על כל מני שטויות

ה"שטויות" האלה נקראים חוקים לידיעתך! , ואת החוקים האלה צריך לקרוא! , וזה שהדודה שלך או הכלב שלך או כל שיט אחר לא קראו היטב

את החוקים זאת בעיה אך ורק שלהם , אתה יודע מה? מי שלא מרוצה מהחוקים ש-Ksp עשו שלא יקנה בה , אף אחד לא מכריח אותו!

אבל להכפיש אותם בגלל זה שלא קראת את החוקים ונדפקת זאת בעיה שלך, תקלוט >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...