שאלה קטנה בקשר לKSP - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קטנה בקשר לKSP

PhP dUdE

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מומלץ קודם לברר טלפונית. אני זוכר כש קניתי את ה XT שלי רק כשהוא יצא בארץ התקשרתי באיזה יום שישי והיה להם רק איזה אחד. אבל ביום שני אחרי שבוע הם קיבלו עוד כמה ואז קניתי. בקיצור תתקשר קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן אדם מאוד סבלני ואני משתדל לא לנבל את הפה שלי בפורום

אבל מי שכתב "כשתקנה ויתקלקל לך" הוא אחד הבני אדם הכי מטומטמים שראיתי

בן אדם שלא חושב שלא יודע על מה הוא מדבר

בן אדם שהולך עם ראש בקיר, יש לי הרבה כאלה בבית ספר

אבל הרמה שלהם והרמה של הפורום זה שתי דברים שונים

אתם פשוט מלכלכים את הפורום בשטויות שאתם זרוקים לאוויר

אני יוריד מהרמה שלי ואני יסביר לך שכל החנויות מקבלות מהיבואן\מהיצרן את המוצר בחבילה

KSP לא מייצרת את החלק, ככה שאם הוא מתקלקל זה אותה סבירות שהוא יתקלקל בכל חנות אחרת

מה שדיברו עליו פה פעם זה שהאחריות של KSP מאוד קשוחה עם הרבה מאוד חוקים קטנים שכדאי לקרוא קודם, אבל זה לא אומר שהם לא בסדר

אני עובד איתם הרבה זמן, ועוד הרבה ילדים שבאמת באמת מבינים עובדים איתם, פשוט צריך לקחת בחשבון שהם לא היו כמו זיגזג

הם לא יצחקו איתך והם לא יתנו את כל הנשמה שלהם בשבילך.. הם בסך הכל חנות מחשבים אל תצפה שהם היו החברים הכי טובים ודואגים שלך..

המחירים שלהם אטרקטיבים

הם בבסיס שלהם לא רמאים, הם לא ינסו לדפוק אותך בכוונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה *טיפה אוף-טופיק*:

ממתי יש KSP על דרך השלום בתל-אביב?

הלכתי היום חזרה הבייתה מהמפגש ופתאום אני רואה שלט "KSP מחשבים" ובשביל להסיר ספק גם את ה URL שלהם על השלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהם באמת תלויים ביבואן, אני קניתי אצלם של GEIL ואחרי שבוע וחצי אחד מהם נדפק, KSP לא עשו לי שום בעיות ויותר מכך, מכיוון שלא היה להם באותו הזמן את הזכרונות שהזמנתי הם סיפקו לי חלופיים עד שיגיע המוצר מהיבואן.

לגבי ההרכבה, זה דבר די פשוט ולא מסובך אבל אם אתה לא מתמצא אז אני ממליץ בחום לשלם עוד כמה שקלים ולתת להם להרכיב וככה לחסוך הרבה עוגמת נפש. כמובן שמומללץ להיות איתם במעבדה ולראות מה הם מרכיבים וגם איך הם מרכיבים (ככה בעתיד תוכל לחסוך לך ולהרכיב בעצמך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם בבסיס שלהם לא רמאים, הם לא ינסו לדפוק אותך בכוונה

פעם קניתי אצלהם והלכתי אחרי זה לאיזה אחד במעבדה והוא בדק את זה ואמר שיש על זה הדפסה כפולה או משהו וזה לא באמת החברה שכתוב עליה!

ככה הוא אמר ואני לא יכול להתווכח איתו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם קניתי אצלהם והלכתי אחרי זה לאיזה אחד במעבדה והוא בדק את זה ואמר שיש על זה הדפסה כפולה או משהו וזה לא באמת החברה שכתוב עליה!

טוב דיי להיות אכול .. אם זה באמת היה ככה היית יכול לתבוע אותם בגדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם לא מבינים ב KSP, זה שיטת האחריות שלהם...

בפועל לחברה עצמה יש 3 חודשי אחריות והם מציעים לך שנה...

זה אומר שאם התקלקל לך בשלושה חודשים הראשונים המוצר - הם יחליפו באדיבות יתרה...

ברגע שזה מעבר ל 3 חודשים - הם יבדקו כל חלק עם זכוכית מגדלת ויחפשו סיבה למה אתה הרסת את זה...

(מנסיון!!!!)

שסיפרו לי את זה לא האמנתי, הם לא אוהבים להפסיד, אני הלכתי אחרי 7 חודש כי נשרף לי הלוח אם, בלי OC בלי כלום,

הם הסתכלו על הלוח אם אחרי הבדיקות בדיוק 47 דקות (!!!) על השעון לחפש שריטות וחבלות וגם אחרי שלא מצאו והבינו שהלוח מת,

ניסו לתקוע לי איזה , שהבהרתי להם שאין מצב הם חיפשו חלופה נורמלית ואחרי שעתיים ו 10 דקות אחרי חקירות מבעתות עשו לי טובה שזרקו לי איזה לוח בשקית סטטית, עם ייסורי מצפון ש"הצלחתי" למצות את האחריות שלי.

ל KSP יש המון המון מה ללמוד מעמיתנו ZIGZAG...

אומנם זיגזג יקרים יותר, אבל איזה שירות, איזה אמינות - לא יאומן, שלחו לי מוצר שלא אהבתי החזרתי, הם התנצלו שלחו לי במקום VOLCANO 7+ שלחו לי VOLCANO 11+, עם ההתקן הזה שעולה 50 שקל השקוף שמוליך אוויר ועוד כמה אביזרי יופי למחשב שעולים אצלם 40 שקל כל אחד@!!!!

בקיצור ידידי, KSP הוא הימור, וכמו כל הימור הוא לא בטוח,

אם עברתם שנה בלי קילקולים - שיחקתם אותה ואז KSP אמינה ואיכותית - אם כמוני

הייתם זקוקים לחסדי החברה - תבינו מהר מאוד שלאמינות יש מחיר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי להשוות לזיגזג אתם לא מבינים שהם לא דוגמא לחברת מחשבים, זיגזג זה זיגזג רדו מזה אין חנות מחשבים כזאת ששש...

KSP רשת ענקית עם מספר רחב של סניפים ומספר גדול מאוד של צרכנים.. הם לא יכולים להרשות לעצמם להיות כמו זיגזג

ותאמת הם גם לא אמורים, אני לא מצפה מאף חנות שתיהיה כמו זיגזג...

KSP באמת יבדקו אם פגעת במוצר, מה רצית שהם לא יסתכלו ויגידו טוב לא משנה תבחר איזה דגם שבא לך וקח אותו מהמדפים אין לנו בעיה עם זה

כל חברה תעשה את הבדיקות שהם עושים.. אתה קצת מדבר בהגזמה ושמים לב לזה, ואני לוקח כל מה שאתה אומר בפרופורציות

חבר שלי גם בא עם לוח פגום והם לא רצו להחליף לו, ובצדק

אם הייתי גם אני לא הייתי מחליף לו שהיה איזה חוט בלוח שיצא לגמרי מהמקום

חבר שלי מבין באלקטרוניקה וסידר את זה לבד והלוח עכשיו עובד סבבה..

אשכרה אני מפסיק להזמין מזיגזג רק מהעצבים שאתם עושים לי שכל חברת מחשבים אתם משווים אליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ AIDA סתם בשביל ההתענינות כדי לראות את סוג הזכרון. תפרסם פה את התוצאה סתם מעניין אותי לדעת אם רימו אותך או הטכנאי שבדק תועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...