איזה ספק אצטרך בשביל להריץ GTX 460 SLI? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק אצטרך בשביל להריץ GTX 460 SLI?

Epidem

Recommended Posts

2 כרטיסים למי שתהה.

ניסיתי לחפש בגוגל תשובה לזה אך יש הרבה שטוענים שספק 600W איכותי מספיק, ויש כאלה שאומרים שצריך לפחות 750W.

אני לא מתכנן לעשות להם OC ולשום חלק במערכת בעצם, אני מתכוון לבנות מחשב עם מעבד 6600K לשים בו את 2 ה460 האלה ולחכות שיצאו כרטיסי הPASCAL של נוידיה יצאו ורק אז אתעסק בOC.

היה אצל חבר 2 כרטיסים כאלה זרוקים בצד חשבתי לעשות מהם משהו מועיל...

ועוד שאלה, שלא אצטרך לפתוח אשכול נוסף בהמשך, יש אפשרות להפעיל ולחבר למעבד הגרפי המובנה של מסך במקביל? ככה שהוא יעבוד ולא ימשוך כוח עיבוד מהכרטיסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכת שיא שאף פעם לא תגיע אליה.

2 כרטיסים 300W

מעבד כולל המהרה קטנה 80W

שאר המערכת 50W, תעשה את החישוב, יש מספיק מרווח בטחון.

בעקרון ספק איכותי נותן מה שרשום עליו לאורך זמן ז"א שלא צריך מרווח בטחון, אני בדר"כ לוקח 1.25-1.4 מקדם.

הצריכה בפועל תהיה כ0.8 מכל זה, נמאס לי לשמוע אנשים מקשקשים (מזמן) קניתי מד הספק, תסתכל על התוצאות עם מעבד שצורך פי 2 חשמל.

שים לב שהמדידה מהשקע ז"א צריך להכפיל בכ0.84.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/180M-V5_vCbryMkUZxP24XdIOTHrjAcAmp60B4WFhK68/edit?pli=1#gid=0

הצריכה הכי גדולה שהגעתי במבחן מאמץ למעבד ולכרטיס ביחד554*0.84=465W

שאר השימושים פחות.

בקיצור הנמוך ממה שאמרו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחפש עכשיו גיימינג הארדקור ולשחק בכל המשחקים החדשים על Ultra ולא מעניין אותי למה זוג הכרטיסים הזה משתווה עכשיו, אלה כרטיסים זמניים שיש לי בחינם עד שיצא הדור הבא של נוידיה שנראה מאוד מעניין. לי זה נראה מאוד הגיוני לא לקנות עכשיו משהו כדי שאוכל לחסוך למשהו יותר טוב בעתיד הלא כלכך רחוק, בעיקר כשלא בוער לי לשחק במשחקים החדשים של היום.

צריכת שיא שאף פעם לא תגיע אליה.

2 כרטיסים 300W

מעבד כולל המהרה קטנה 80W

שאר המערכת 50W, תעשה את החישוב, יש מספיק מרווח בטחון.

בעקרון ספק איכותי נותן מה שרשום עליו לאורך זמן ז"א שלא צריך מרווח בטחון, אני בדר"כ לוקח 1.25-1.4 מקדם.

הצריכה בפועל תהיה כ0.8 מכל זה, נמאס לי לשמוע אנשים מקשקשים (מזמן) קניתי מד הספק, תסתכל על התוצאות עם מעבד שצורך פי 2 חשמל.

שים לב שהמדידה מהשקע ז"א צריך להכפיל בכ0.84.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/180M-V5_vCbryMkUZxP24XdIOTHrjAcAmp60B4WFhK68/edit?pli=1#gid=0

הצריכה הכי גדולה שהגעתי במבחן מאמץ למעבד ולכרטיס ביחד554*0.84=465W

שאר השימושים פחות.

בקיצור הנמוך ממה שאמרו לך.

אוקיי, אז אם החישובים שלך נכונים, 600W זה מספיק בהחלט. גם מרווח לOC קטן.

יש למישהו עוד תיאוריות או שמסכימים עם החישוב הזה?

איזה כרטיס יש לך כרגע?

לעשות מערך של 460 למשחקים של היום לא רעיון הגיוני כל כך

כרגע יש לי מחשב נייד עם מעבד i5 כפול ליבה וכרטיס מסך GTX 850m (תסתכל במפרט)

אז אני חושב שבכל מקרה זה יהיה שיפור חח

ועוד שאלה, שלא אצטרך לפתוח אשכול נוסף בהמשך, יש אפשרות להפעיל ולחבר למעבד הגרפי המובנה של מסך במקביל? ככה שהוא יעבוד ולא ימשוך כוח עיבוד מהכרטיס/ים?

מה לגבי השאלה הזאת? מישהו ניסה פעם? זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...