שאלה על התקנת ווינדוס 10 נקי ולא שדרוג. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על התקנת ווינדוס 10 נקי ולא שדרוג.

BeN-T

Recommended Posts

שלום לכולם,

לחבר יש ווינדוס 7 וזה מראה לו שמגיע לו ווינדוס 10 (יש אפשרות להורדה ולשדרג)

אך מכיוון שהוא מוסיף אנחנו רוצים להתקין ישירות לssd את הווינדוס שיהיה התקנה נקיה, נותנים אפשרות להורדת הקובץ כונן נשלף או iso לצורך צריבה,

אך הבעיה היא שבטח בהתקנה נצטרך קוד לווינדוס מה שאין לנו(המחשב נקנה עם הווינדוס מותקן מ ksp).

מה עושים במצב כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון,זה מה שהתכוונתי בדיוק, כשאתקין מהקובץ שיצרתי אני אצטרך קוד ואין לי אותו.

מה שאתה אומר זה לשדרג ואז להתקין מחדש,הבעיה היא שמתקינים מחדש אז אין לי את הקוד לאימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר מניסיון עשיתי שידרוג לשתי מחשבים

קודם תעשה שידרוג , אחר כך אם תרצה תתקין מחדש באמצעות הלינק שהבאתי .

אתה חייב להיכנס ללינק הזה דרך המחשב שנעשה בו שידרוג .

אולי במהלך ההתקנה יבקשו ממך קוד , אבל תעשה תדחה את זה ולאחר ההתקנה תבוצע האקטיבציה באופן אוטומאטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ירחיב .ברגע שהוא יצור מדיית התקנה דרך המחשב שבו הוא מתכוון לעשות התקנה נקיה אין טעם לבצע שדרוג ואז נקיה

ברגע שביצעת את המדיה דרך אותו מחשב אז המדיה כבר מבצעת רישום של הסריאל וכו'

ואז אפשר ישר ללכת להתקנה נקיה וזה אמור להיות מאוקטב תקן אותי אם אני טועה ?אני אשמח להבהרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקוחות ששדרגו ממערכות קודמות מקבלים מפתח גנרי כלשהו (כולם אותו מפתח או אחד מ5 מפתחות שונים, לא זוכר כבר)

אין שום משמעות לשליפת המפתח הזה. צריך לשדרג פעם אחת ואז אפשר להתקין נקי ללא קוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבצע ניסויים אין לי כלכך את הזמן והאפשרות גם אם הייתי רוצה, מכיוון שלי אין ווינדוס 10 עדיין עם 7 (סיבות של דרייברים ושאר הירקות)

אני אלך על הדרך הבטוחה מה שהציעו לי זה לשדרג לווינדוס 10 להתקין את קובץ התמונה על דיסק-און-קי ואז להתקין על ה-.

מה שמעלה לי שאלה מוזרה,האם בעזרת דיסק-און-קי זה,(שמותקן בו קובץ תמונה של 10) אני פשוט אוכל לרוץ ברחבי העיר ולהתקין 10 לכל מי שיתחשק?!

(סתם הגזמתי בתתיאור הגזמת הפתיחות של הקובץ).

בתודה,

בן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...