עכבר לגיימינג Razer Deathadder Chroma vs Logitech G502 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכבר לגיימינג Razer Deathadder Chroma vs Logitech G502

Zadu

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
זה העדפה אישית לדעתי.

אני כבר עם DEATHADDER בערך 3 שנים ושיניתי עד עכשיו 2 עכברים ( 2012-2014 )

ולהגיד לך את האמת אני לא יכל להיות עם עכבר אחר, התרגלתי אליו כל כך

גם אני עם אותה בעיה בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו לא יודע אם זה אמיתי והמוכר הזה הוא לא גנב או משהו אבל יש כרגע בebay את העכבר Razer Deathadder Chroma ב85 שקל כולל משלוח חינם:

http://www.ebay.com/itm/New-Razer-DeathAdder-Chroma-2014-Multi-Color-Ergonomic-Gaming-Mouse-10-000dpi-/301739368047?hash=item4641115e6f

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכר מסין, ויש לו רק 67 מכירות. כנראה שזה זיוף.

דברים מכאניים כמו עכבר כדאי לקנות בארץ בגלל האחריות

כן אבל כתוב ש32 עכברים כאלה sold. זה מה שמבלבל אותי. וזה שהוא מסין לא אומר שזה זיוף. אני הזמנתי בעבר מסין מוצרים והלך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל כתוב ש32 עכברים כאלה sold. זה מה שמבלבל אותי. וזה שהוא מסין לא אומר שזה זיוף. אני הזמנתי בעבר מסין מוצרים והלך טוב.

אולי זה סחורה גנובה או משהו

אני הייתי מזמין, זה גם רק80 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יכול מאוד להיות שנמכרו 32 יחידות- זה עדיין לא אומר שזה לא זיוף (32 איש חשבו כמוך וקנו).

תריץ חיפוש פה באתר ובפורומים בחו"ל. יש המון המון המון זיופים של העכבר הזה (כנראה עכבר הגיימינג הכי פופולארי אי פעם). חלקן אגב לא רעות.

אני התייאשתי מהמוצרים הסינים האלו. זולים נורא, אבל אחרי חודש הופכים לגוש פלסטיק חסר שימוש.

זה אמיתי- זול יחסית עם משלוח חינם לישראל:

http://www.ebay.com/itm/Razer-DeathAdder-Chroma-2014-Multi-Color-Ergonomic-Gaming-Mouse-10-000dpi-New-/141440225333?hash=item20ee7e9035

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יכול מאוד להיות שנמכרו 32 יחידות- זה עדיין לא אומר שזה לא זיוף (32 איש חשבו כמוך וקנו).

תריץ חיפוש פה באתר ובפורומים בחו"ל. יש המון המון המון זיופים של העכבר הזה (כנראה עכבר הגיימינג הכי פופולארי אי פעם). חלקן אגב לא רעות.

אני התייאשתי מהמוצרים הסינים האלו. זולים נורא, אבל אחרי חודש הופכים לגוש פלסטיק חסר שימוש.

זה אמיתי- זול יחסית עם משלוח חינם לישראל:

http://www.ebay.com/itm/Razer-DeathAdder-Chroma-2014-Multi-Color-Ergonomic-Gaming-Mouse-10-000dpi-New-/141440225333?hash=item20ee7e9035

כן גם את הזה ב222 שקל ראיתי. אני כנראה יזמין אותו וזהו בלי להתעסק בניחושים אם הסיני מזוייף או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול כמה עלה לך המחשב? :)

קניתי את כל החלקים בנפרד אני אף פעם לא קונה מחשב שלם אני נהנה מעצם ההרכבה שלו אני משקיע המון בחיווט נכון.

אני גם כל הזמן משדרג.

את האמת אף פעם לא עשיתי חשבון כמה הכל יצא ביחד אני רק יכול להגיד לך שהוא עובד מדהים ומהיר בטירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם את הזה ב222 שקל ראיתי. אני כנראה יזמין אותו וזהו בלי להתעסק בניחושים אם הסיני מזוייף או לא

לפי דעתי שניהם זה זיוף אם אתה שואל אותי.

רק שתדע זה אחד העכברים עם כמות הכי גדולה בזיופים הוא מזמן כבר זכה בכתר הזה למרות שהרבה שקנו את הזיוף אומרים שהוא לא רע.

אבל בעכברים כדאי תמיד רק את המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...