מערכת שמע פשוטה למשתמש ממש לא אודיופיל- עד 200 פאונד. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת שמע פשוטה למשתמש ממש לא אודיופיל- עד 200 פאונד.

DrShawarma

Recommended Posts

עברתי לאחרונה לארץ השמיים האפורים ולצערי השארתי מאחורי כל מיני דברים כמו את המחשב הנייח וסט הרמקולים הנחמד שהיה מחובר אליו. אני מתחיל להרגיש געגועים למוזיקה שלי ומעוניין לקנות משהו סביר שיאפשר לי להקשיב למוזיקת מטאל ופרוגרסיב. השמיעה שלי כבר ממש לא מה שהיא היתה (גנטיקה, לא בגלל המוזיקה) אז האיכות לא צריכה להיות בשמים. נכון לרגע זה יש לי פה בסה"כ יוגה 2 פרו עם יציאת 3.5מ"מ סטנדרטית, ככה שאני ממש לא בטוח אם יש מה לחבר אליו רמקולים. למרות שיש לי תוכניות להביא מחשב נייח, זה כנראה לא יקרה בזמן הקרוב, במקרה הטוב אולי . אני קצת אבוד פה ולא ברור לי עם עדיף לי לחפש משהו פשוט שיכול לעמות בפני עצמו, או משהו שיתחבר למחשב. אשמח לעצות והמלצות.

חג שמח,

ד"ר שווארמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשמיים אפורים אני מניח שאתה מתכוון לאנגליה. אם כך, שיחקת אותה - אתה נמצא באימפריית היי-פיי אחת גדולה. בחר לך מגבר חביב וזוג רמקולים נחמדים מהאתר הבא:

http://www.richersounds.com/

הייתי ממליץ ללכת לשמוע, אבל אם אתה לא מתכוון לעשות את זה, נראה לי שקיימברידג' AM1 וזוג טאנוי רווליישן יעשו את העבודה. תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...