טלפון זול עם סוללה חזקה - לא סמארטפון, יש עדיין כאלו חיות? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון זול עם סוללה חזקה - לא סמארטפון, יש עדיין כאלו חיות?

jackofalltrades

Recommended Posts

נמאס לי לחפש קומבינות טעינה במילואים, והחלטתי לקנות את הטלפון הכי זול ופשוט שאפשר למצואף כאשר הדרישה היחידה היא שהסוללה תחזיק חמישה ימים ברציפות (השימוש יהיה שיחות של כ-10 עד 20 דקות ביום). אפשר למצוא (וגם לקנות) כזה דבר בימינו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה סתם להגיד לא בלי לבדוק?

בעיקרון אם מחפשים טלפונים פשוטים עם מסך קטן וללא מגע, נושא הסוללה הוא הרבה פחות קריטי. אנשים כבר לא זוכרים, אבל פעם טלפונים שהחזיקו שבוע-שבועיים ללא טעינה נחשבו לדבר סטנדרטי לגמרי, עד שהגיעו טלפוני המגע ופתאום טלפון שמחזיק יומיים בלי טעינה נחשב לפלא טכנולוגי. כלומר, בעיקרון, כל טלפון פשוט וזול שתמצא אמור לענות על הדרישות שלך - ויותר.

דוגמה לא ממש אקראית - הטלפון הכי זול בזאפ: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=865133

אני לא רואה שום סיבה שלא יענה על הדרישות, עם שפע של עודף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל סמארטפון, עם גישה מבוטלת לאינטרנט, ומסך סגור ללא שימוש מלבד 20 דקות שיחה ביום - יחזיק 5 ימים ברציפות.

ניקח לצורך הדוגמה סוללה של 2500mah.

צריכה סבירה של טלפון במצב שינה (אינטרנט סגור) היא בין 10 ל-20mah. נגיד 20.

2500/20 = 125 שעות = 5+ ימים.

בהנחה שאתה סוגר אותו לחלוטין בשעות הלילה, הוא יחזיק אפילו יותר.

קח טלפון עם סוללה של 3000mah (נניח G2) וקיבלת 3000/20 = 150 שעות = 6+ ימים

אגב, מטען של 10,000mah+ יעלה לך מאות בודדות של שקלים ויספק לך גם שבועות שלמים של מצב המתנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי עין על הנוקיה, תודה על העיצה. תודה גם למילפורד על הרעיון של מטען , אבל אני מעדיף להשקיע כמה שפחות לטובת העניין, וגם לא להסתכן בנזק לטלפון הראשי, בכל זאת התנאים בשטח בצאלים לא אידיאליים לסמארטפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...