רמקולים FC530U מבית Microlab בביקורת: נוגעים בכולם - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקולים FC530U מבית Microlab בביקורת: נוגעים בכולם

אורח אורי כרמי

Recommended Posts

לא בהתאם המחיר שלהם מאוד הוגן

אני לא מבין למה אתם ככה מזלזלים בחברה הזאת היא חברה מאוד טובה מחיר נוח לרמקולים כאלה

לוגיטק לא משתווים לאיכות שהם מפיקים שום דגם אפשרי שלהם לא משתווה למיקרולאב

לא מתאים להם לייצר עדיף שיתמקדו בדברים אחרים מאשר רמקולים

היו לי לבטים אם לקנות של לוגיטק או של חברה אחרת אבל ביקשתי המלצה וזה מה שהמליצו

החברה השקיעה את המקסימום ברמקולים ולא החסירה פרט בהם

לפניהם היו לי SONICGEAR EVO7 ששבקו חיים אחרי שבע שנים אבל עשו עבודה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסכם עבור כל המתריסים.

אני בהחלט יכול להבין אתכם, גם אני אודיופיל. אנחנו שומעים רמקולים ואוזניות איכותיים שעולים פי כמה מהרמקולים האלו או הטובים ביותר בקטגוריה של מיקרולאב, אז קשה להאמין שיש כאן איזשהו סיכוי לסאונד ששווה משהו. אבל אני אשתמש בסלוגן הרשמי של מיקרולאב, שכנראה לא מקרי: Just Listen.

נעשו כאן התאמה וקיבוץ מדהימים של רמקולים משווקים איכותיים לשוק המחשבים הביתי והם פשוט יצרו משהו אחר לגמרי - שמזכיר ונשמע כמו מערכת ביתית ולא את הרמקולים הלווייניים הקטנים מפלסטיק שאנחנו מכירים כבר שנים למחשב. אני לא אשכח את הרגע ששמעתי בו לראשונה את הסולו 7, הייתי בשוק וכנראה שגם אתם תיהיו.

תאזינו קודם - תשפטו אחר כך.

אגב, שלא בדומה לשאר היצרניות בקטגוריה (חוץ מקרייאטיב, שבשוק הרמקולים פשוט עושה את זה גרוע לפי דעתי האישית) מיקרולאב היא חברה שעוסקת בסאונד עבור המחשב הביתי בלבד, כלומר חברה שמוקדשת כולה למטרה הזו ולא חטיבה של ציוד היקפי מתוך חברה גדולה. זה נע גם מרמקולים קטנים ולוויניים (לא המקרה שלנו) עד מוניטורים מקצועיים לאולפן ביתי או מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב גם לדעת שאפילו שמיקרולאב אהובה בקרב רבים, גם לה יש מוצרים מאוד בינוניים. לא חסרות מערכות 2.1 שלה בין 100 ל-400 שקלים שהן פשוט פספוס.

אבל, על כל מערכת כזאת קיימות 5 מעולות. ניכרת איכות הבניה במערכות שלהם, וגם איכות השמע פשוט מפתיעה. כמשתמש מיקרולאב בעצמי כבר 4+ שנים וכזה שהמליץ לרבים, אני עם אורי בקטע הזה. פשוט להקשיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בחנות ושמעתי את ה330 שאמורים להיות זהים ל530(חוץ ממחסור בשלט וחיבורים נוספים). לא התלהבתי בכלל. הסאונד נשמע מאוד עמום ולא מספק

בנוסף גם שמעתי את הסולו6 או 5 ולמרות ששם הסאונד כבר לא היה עמום/שטוח הוא עדיין לא היה איכותי כמו שאנשים משבחים את הסולואים

הופתעתי לרעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני שוכח שבסופו של יום הם למחשב. אני משווה אותם לT6060 העתיקים שלי שפעם היו אחד הסטים הכי פופולריים בתחום ה5.1. שאז עלו באזור ה600 (מחיר שקול ל530U או לסולו כאשר מחשבים 6 למול 3) ואני פשוט לא מבין איך ההבדל כזה ענק לטובת ה6060 אפילו בגילם המופלג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי שמעת אותם לפני הרצה למרות שבלי הרצה הם עדיין נשמעים טוב וזה לא רק תלוי בזה זה תלוי גם באיך מיקמו אותם סביר להניח שאם הם מוקמו כNEAR FILED אז הם נשמעו רע כי זה לא מיקום טוב אחד ליד השני

אני שמתי את ה7C על הרצפה רחוקים אחד מהשני נשמעים מאוד טוב ככה

על השולחן הם מאבדים את מה שהם שווים פחות באס וצליל חד מדי באוזן

על הרצפה רחוקים אחד מהשני באס נשמע היטב והפירוט לא נפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...