זהו.. שלום לכונן ה-SSD שלי? (הודעת שגיאה) - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זהו.. שלום לכונן ה-SSD שלי? (הודעת שגיאה)

amir77a

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אפשר לדעת כיצד עובד הגיבוי הזה?

גיבוי ב-realtime מול OneDrive . ניתן לעשות כן באותה מידה גם מול או Drive

כל ספריית My documents מסונכרנת כל הזמן. מעבר לכך כל התוכנות במחשב תמיד ניתנות להתקנה מחדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תזרוק את הכונן

אם הוא עדיין מתפקד אפשר לשים אותו ככונן משני לקבצים זמניים החלפה וכיוב'

או לשים אותו ככונן ראשי במערכת שלא עושה יותר מדי (למשל מחשב מדיה או שרת קבצים - שם אין משמשעות לכונן המעלה את המערכת מעבר לזה שהוא מעלה אותה).

אני עדיין חושב שהוא שמיש - לא ככונן במערכת ראשית אבל בהחלט למה שאני ציינתי הוא יכול להיות מספיק טוב - מקסימום אם תראה שלא - זרוק.

בצהלחה,

גבריאל

לייק כמו שאומרים..

בהחלט רעיון מעניין.

אכניס קצת שמחת חיים למחשב המדיה סנטר הוותיק שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיבוי ב-realtime מול OneDrive . ניתן לעשות כן באותה מידה גם מול או Drive

כל ספריית My documents מסונכרנת כל הזמן. מעבר לכך כל התוכנות במחשב תמיד ניתנות להתקנה מחדש .

אז אתה זקוק לגיבוי של 'מסמכים' בלבד. איך מגדירים בתוכנה הזו גיבוי לכמה תיקיות שונות?

פשוט הגדרת את 'מסמכים' במיקום של תיקית הONE וזהו? כי זה לא מה שאני צריך, אני צריך להגדיר שיגבה כמה תיקיות שונות במחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי כבר שבוע אחד מכונני ה- SSD מתריע על "smart event" עם הדלקת המחשב ופעם נוספת ב- "RST" של אינטל כשמערכת ההפעלה כבר עלתה.

מדובר בכונן -VECTOR שהוא חלק ממערך RAID 0. קניתי 3 כוננים כאלו באותו יום, אחד מהם הוחלף באחריות אחרי חודש עבודה, עברו קצת יותר משנתיים ואחד נוסף עומד למות.

בנתיים זה עובד ומתפקד כרגיל, אז משאיר ככה רק כדי לא לשבור את המערך.

לעומתם יש לי כונן של דגם X-25 בנפח 80GB, מתחילת 2010 והוא עדיין מתפקד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה זקוק לגיבוי של 'מסמכים' בלבד. איך מגדירים בתוכנה הזו גיבוי לכמה תיקיות שונות?

פשוט הגדרת את 'מסמכים' במיקום של תיקית הONE וזהו? כי זה לא מה שאני צריך, אני צריך להגדיר שיגבה כמה תיקיות שונות במחשב

אני בדיוק כרגע מחפש פתרון יעיל שבאמת עובד לבעיה דומה. אין לי תשובה טובה בשלב זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...