ידידיי :( דפקו אותי בחנות מחשבים לגבי האחריות תעזרו לי מה אני עושה ? :( המשך... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ידידיי :( דפקו אותי בחנות מחשבים לגבי האחריות תעזרו לי מה אני עושה ? :( המשך...

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

תראה אני אתקשר אליו

אברר את המחיר על כמה פריטים שחבר רוצה לקנות

ואז אתחקר אותו קצת ואגיד ששמעתי עליו דברים לא טובים בקשר לאחריות ואספר לו את הסיפור וכל מיני כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה חוצפן?! :AR15: :AR15: :AR15: :AR15:

צוחק לך בפנים וגם מדבר איתך כך?! :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15:

תקליט שיחה שלך איתו בטלפון ותחכה עד שהוא מדבר אליך כמו שהוא דיבר מקודם, את השיחה המוקלטת תביא לרשות להגנת הצרכן לבית משפט ולמשטרה. את כל אילה תפיל על הראש. אולי זה לא יביא לך הארד דיסק אחר אבל הוא יידפק כל כך שהוא כבר לא יירצה את החנות .

:asthanos: :itschy: :tomato:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פיתרון בשבילך!

פשוט בכל משפחה יש את הדוד או כל מישהו שיודע לעשות בלגאן ולדרוש את מה שצודק.

אם יש לך דוד כזה אני מציע לך ספר לו את הסיפור ותן לו לדבר איתו (הכי טוב שידבר איתו שיש לקוחות בחנות כך הוא יהיה חייב להראות שהוא הוגן).

היה לי מקרה לא דומה אבל כמעט אותו דבר עם - אחי זכה ברמקולים yamaha ברמקולים רצינים במחיר של 250 שקל שהרמקולים עולים בחוץ 1000 שקל בסוף מתקשרת אלינו אחד מהאתר ואומרת לאחי שיש טעות והם טעו במוצר והם לא רצו לתת לו את המוצר שהוא זכה אלא במרמקולים המאפנים..

תודות לדוד שלי יש לו עכשיו את הרמקולים שעולים 1000 שקל במחיר 250..

תעמוד על שלך אם יש 3 שנים אחריות אין שום תירוץ בעולם שהוא לא יקבל את ההרד דיסק ויתן לך אחד חדש.

תפנה לIBM בישראל אם יש דבר כזה בכלל

כי אל תשכח משהו כי גם הוא מחזיר את זה לחברה ומקבל חדש אף אחד לא מפסיד מהעניין הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל DIVIN ההארד דיסק חדש משקית התאריך יצור על ההארד דיסק הוא פברואר 2002 והאחריות מהחנות היא עד אפריל 2005

מבחינת אמינות אני מניח שווסטרן דיגיטל דיי אמינים מבחינת הביצועים לא שמעתי תלונות אני מכיר את החברה כדיי טובה

מרוצה ?! בסדר מה אני יגיד לך היה לי משהו יותר טוב ? :) העדפתי אבל לא היה אבל אני לא מוצא את ה WD נחות מבחינה איכותית

ל NICE-1 אכן אני מודע לתגובות הרבות זה עודד אותי ושימח אותי מאוד תודה לך ולכל מי שהגיב, מצטער אך עדיין אני מעדיף למחוק אתה יודע לכל מקרה שלא יבוא... לא שאם אחד המוכרים בחנות יקרא את הת'רד הוא יוכל לעשות לי משהו אבל שמע .... אם פנדא יכולים למצוא סיבה מהג'אחרי (תחת!) אז כל אחד יכול ואין לי עניין בקייסים מהסוג הזה אז לכל מקרה אני ממש ממש מבקש מהמודרייטורים לנעול ואם אפשר למחוק את הת'רד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...