מבקש המלצה לרמקולים רציניים - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לרמקולים רציניים

Nullity

Recommended Posts

הממ DIY נשמע בהחלט מעניין ומפתה, במיוחד עם שותף, הבעיה היא שכרגע אני לא סגור אם יש לי זמן להשקיע בזה את כולי (האוניברסיטה הופכת את הבנאדם לעסוק)

המקור - כרגע אני מתכנן על קניה של כרטיס קול איכותי (סדר גודל של אמ-אודיו אודיופיל) וחיבור למחשב, גם בגלל שאין לי תקציב וגם בגלל שכמות המוזיקה שאני שומע מדיסקים זניחה.

ובקשר לרמקולים - פשוט, הם נמכרים במחיר הפקרות.

או שהם במצב מזעזע, או שהמלווים בריבית עומדים להוריד למוכר יד..  ;D

דרך אגב, יש לך מושג לגבי המימדים שלהם? ככל הנראה הם יותר גדולים מה-1 (30 סינטימטר גובה), אבל עדיין נחשבים כמדפיים. אני מקווה רק שלא מדובר ברמקולים של חצי מטר סטייל הפרדיים, כי זה יהפוך את כל העסק למעט בעייתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ובקשר לרמקולים - פשוט, הם נמכרים במחיר הפקרות.

או שהם במצב מזעזע, או שהמלווים בריבית עומדים להוריד למוכר יד..  ;D

הגדר "במחיר הפקרות" בבקשה...

מנסיון עם פרואק אני יכול לומר לך שהצליל משויך לאסכולה הבריטית - צליל חד, מדויק, מפורט וחושפני בעליל. רחוק מאד מלהיות "חם". נהפוכו - הרמקולים שלהם מאד ניטרליים, פתוחים ומוציאים את כל מה שיש בהקלטה החוצה. הם לא מעגלים, אלא מאד ישירים ולא "מתערבים" או מנסים "לייפות" את המקור. אם האות שתזין להם איכותי, אתה תתמוגג מהם. אם לא, אתה תרצה לכבות את המוסיקה מהר מאד... אני מעלה את זה כי אם אתה רוצה לשמוע MP3z כל היום, תוכל לחסוך כסף או לאזן את המערכת ע"י בחירה ברמקולים אחרים.

לגבי גובה ה-2s: אכן הם מדפיים יותר גבוהים מה-1sc, אשר נחשב למיני-מוניטור. הם יקחו את ה-1sc בכל הקשור לבאסים... לגבי גובה מדויק - חפש בגוגל, חברנו הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי אותם היום, בסה"כ אכן נשמעים מצויין. אני לא שולט בכל הסופרלטיביים האודיופיליים, אבל אהבתי את מה ששמעתי, וזה מה שחשוב.

אולי טיפה הגזמתי במונח מחיר הפקרות - בכל אופן רוצים 3.5 עליהם, כשפיזית הייתי מעריך את מצבם כ8.5/10.

בקשר למקור, רוב החומר שברשותי מקודד ב 256-320 - ברמות האלה אני אישית כבר לא מבחין בהבדל בין הקידוד למקור.

ולבסוף - לא מדובר ב2s אלא פשוט 2 (או 2 classic) , שנחשבים טובים במעט פחות. עדיין לא קריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...