מבקש המלצה לרמקולים רציניים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לרמקולים רציניים

Nullity

Recommended Posts

אני מחפש זוג רמקולי סטריאו מדפיים בתקציב של כ4,000 ש"ח.

אני מעדיף לקנות יד שניה לכן אני אשמח לקבל המלצות לרמקולים שנסחרים בדר"כ פחות או יותר במחיר הזה.

אם לא יד שניה - אפשר גם מתצוגה וכולי, פשוט לדעתי לקנות חדש בתחום הזה זה מעט ביזבוז ולא נותן ערך מקסימלי לכסף.

אם יש צורך בהבהרות נוספות אני אשמח לספקן

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תמיד טוב לשמוע המלצות מאנשים, במיוחד בתקציב כזה, כי רמקולים זה משהו נורא אישי ואם אתה שואף לכזאת רמה ברור שאתה אוהב לשמוע כמו שצריך.

אבל הכי חשוב שתתחיל לעשות קצת עבודת רגליים, תכנס לחדרי הדגמה בחנויות ופשוט תקשיב, במיוחד כי אתה הולך לקנות מתצוגה. רק תזהר מהמלצות מוכרים ברשותות גדולות כי לפעמים הם פשוט רוצים לדחוף לך דברים ולא תמיד אפשר לסמוך עליהם, אבל אתה בהחלט יכול להכנס כדי לקבל רושם על בלי לקפוץ על קניה. אם אתה מוצא משהו שאח"כ אתה מוצא ברשת גדולה במחיר כדאי, אז מצוין. בסופו שלך דבר האוזן שלך צריכה לקבוע ולא מה שאף אחד אחר חושב.

אני חיפשתי במכרזים למקרה שאני יתקל במשהו, אבל בעיקר חשבתי על יד שניה או תצוגה. הגעתי לחנות שפירסמה באינטרנט שנכנסו לתקציב שלי - שהיה משהו בסביבות ה500 שקל. לא הייתי מרוצה מהם. ברגע ששמעתי זוג של JAMO שהיו קצת מתחת ל1000 שקל מתצוגה - לא יכלתי להסתכל (או לשמוע 8) ) אחורה יותר - התאהבתי וקניתי. איך דרך אחרת לקנות - צריך להתאהב בהם - כי אתה זה שישב מולם בבית.

Just my 2 cents :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי למצוא משהו שממש מדבר אלי בלוחות הללו - כמעט כולם שם או רצפתיים או מעל טווח המחירים או ברמה נמוכה מידי

יש המלצות לחנויות שכדאי לפקוד? אני לא מדבר על גדולות אלא על חנויות שמתמחות בתחום ופונות לאנשים שאוהבים להאזין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחום מגברי SS חפש NAD C320, Cambridge Audio A500, Creek 4340, Arcam A65 Plus

יש בארץ גם מגבר מנורות משולב Single-Ended (טריוד אם אני לא טועה) של nOrh הדוחף 9 וואט לערוץ ואמור להישמע נפלא. אך תצטרך נציל במיוחד עבורו (משהו מעל 95 די-בי).

רמקולים:

Epos M12 - שלמרות נצילותו הנמוכה *אמור* להיסתדר עם מגבר המנורות שציינתי בגלל מבנה הקרוס-אובר שלו.

Triangle Comete

System Audio SA210

אלו המומלצים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשמוע אותם איפהשהו ?

אם אינני טועה הטריאנגל מיובאים ע"י אייל (שאני לא זוכר את כתובתו) והאפוס ע"י אמנון (כנ"ל)

לגבי השאר אין לי מושג

גם הסיסטם אודיו מיובאים ע"י אייל - דרך חברון 85 ירושליים

אמנון - כנס לאתר שלו amnonsound.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיימברידג' וארקאם - מיובא ע"י אלגאזי מהוד השרון.

לגבי נאד - תוכל למצוא באולפני אבי יפה בירושליים גם כן.

קריק - מיובא ומשווק ע"י אמנון .

מגבר המנורות - אצל שי אוזניים (מותג בולרו).

תריץ את השמות בגוגל ותמצא את האתרים שלהם והכתובות...

אם אתה הולך על משומש\תצוגה אז זה יכנס לך לתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך היית מציע לחלק את התקציב? נדמה לי ש 3000 לרמקולים, 1250 להגברה ו250 לאקסטרא (כבלים וסטנדים) זאת חלוקה סולידית, אבל יתכן שכדאי להקצות יותר להגברה.. ?

בנוסף, הרמקולים הולכים לשבת על השולחן - הבנתי שבמוניטורים זה Big No-No ולכן חשבתי על רכישת סטנדים מתאימים - הבעיה היא ש-א' - אין לי יותר מידי כסף לזה, ב' - הרמקולים אמורים להיות בגובה האוזניים שלי לאחר ההגבהה (אני יושב ליד השולחן), כלומר סטנד של יותר מ15-20 סנטימטר הוא כבר בעייתי - יש לך רעיון לפיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד למה אתה צריך את הרמקולים ולמה אתה צריך סכום כלכך גבוהה לרמקולים ?

אם התקציב שנתת אתה יכול לקבל תמורה של רמקקולים 12 אינץ

אל תשים לב לחובב סרווין-וגה הזה.

לגבי פתרון: אין ברירה, אתה צריך סטנדים... רוב הרמקולים המוניטורים פורחים על הסטנדים המקוריים שלהם, אבל סטנד "לא-מקורי" עדיף על שולחן, מדף, קיר וכו'...

התקציב לחוץ זו הבעיה. הגברת סטריאו טובה מתחילה מ-2000 ש"ח לחדש, והגברה כזו היא המינימום לרמקול כמו הטיטוס, הקומט והאפוס שמצריכים הגברה טובה אף יותר. שים לב שבת'ראד השני הוצע NAD C300 ב-1200 ש"ח מתצוגה.

תשמע מה תעשה: NAD C320 BEE חדש ישעלה לך 2000 ש"ח בערך. סיסטם אודיו SA205 החביב עלי עולה חדש כ-2500 ש"ח. ביחד זה נכנס לך בול לתקציב של 4.5K. קנה סטנדים זולים מהום-סנטר או משו, לגבי סוגיית הכבלים - לך על הכי זול שתמצא ונראה לך בעל איכות ייצור נאותה\סבירה.

אם תלך על הNAD C300 מתצוגה תוכל להרשות לעצמך את הטיטוס של טריאנגל שאמור להיות טוב במיוחד ...(אני עדין לא שמעתי אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי נתקלתי ברמקולים באמת מצויינים יד שניה, הבעיה היא המחיר שעומד על 4000 ש"ח (האמת מחיר די שערורייתי בהתחשב במחירם כחדשים בחו"ל). השאלה היא האם ללכת על זה ולחכות עד שיהיה לי עוד כסף בשביל לקנות הגברה או לוותר על העיניים הגדולות ולהסתדר עם מה שיש? (aka אחת ההצעות שהיו פה בת'רד, אם זה סיסטם אודיו או טיטוס וכולי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...