אמריקן אקספרס או דיינרס - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמריקן אקספרס או דיינרס

dj_horse

Recommended Posts

בדיינרס מקבלים יותר הנחות מאשר בכרטיסי וויזה או מאסטרקארד הרגילים.
אתה אומר את זה, אבל האם יש לך אסמכתא כלשהי? בינתיים דיברת הרבה באוויר, ולא ראיתי איזושהי דוגמה להנחות שמקבלים בדיינרס ולא בכרטיסים ה"רגילים".
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי הוא באמת מדבר באוויר

היה לי כרטיס דיינרס של נוסע מתמיד(מחיר חודשי קבוע של 20)

מלבד ההנחה (לא רעה בכלל) בקניית כרטיסים עם נקודות וצבירה מהירה יותר על הכרטיס אין שם יותר מדי

חוץ מסירובים בבתי עסק ובחנויות באינטרנט לא קיבלתני יותר מדי מהכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי צורך בכרטיס עסקי.

לגבי ההנחות וההטבות אתה יכול להיכנס לאתר שלהם ולהתסכל. זה לא דיבור באוויר.

אם לא קיבלת מזה שום דבר, אז או שלא היית מודע למה שאפשר לקבל, או שפשוט לא היית צריך את זה.

יש של 1+1 בכרטיסים לבתי הקולנוע, ובמידה ויש לך ילדים זה מקנה יותר הנחות בכניסה לאטרקציות במקומות בילוי עם המשפחה.

זה סתם דוגמא שהם נותנים לך.

בנוסף יש את העניין של צבירת נקודות לכרטיסי טיסה, והחברות בנוסע המתמיד של אל על.... פשוט תיקרא את התגובות שאחרים כתבו, זה עוד חלק ממה שמציעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבדיקה באתר שלהם כרגע זה מה שראיתי:

1) 1+1 בבתי הקולנוע יש לא רק בדיינרס. יש את זה גם באמקס, וחלקית בלאומי כארד. התנאים של דיינרס כרגע נראים לי קצת יותר טובים בכל מה שקשור להטבה זו, אך זה משתנה.

2) 1+1 באטרקציות ומקומות בילוי זו הטבה של ויזה כאל ולא ייחודית לדיינרס. כנ"ל ההטבות בתאטרון הבימה.

3) תנאי ההמרה והחיובים שלהם בחו"ל פחות טובים מכל כרטיס עסקי של כל מנפיק אחר.

4) ביטוח נסיעות לחו"ל גם יש בכל כרטיס אשראי בערך

5) אירוח בטרקלינים בחו"ל - גם הטבה מקובלת בכל כרטיס עסקי, ולפעמים התנאים טובים יותר, לפעמים פחות.

6) מועדוני לקוחות - גם יש לך בכל כרטיס. פה יש לך את Fine & Dine שנותן הנחות ברשימה מצומצמת של בתי עסק. לעומת זאת בכל כרטיס ויזה / אמקס (כנראה גם מסטרכארד) יש לך רשימה ארוכה יותר של בתי עסק שנותנת הנחות (אמנם יותר קטנות). מה גם שאתה יכול לבחור רק מועדון אחד (אי-אפשר לשלב גם הנחות במסעדות/ספא וגם הטבות של מועדון הנוסע המתמיד). זה ככה בכל כרטיס אשראי לרוב.

בסופו של דבר, אנחנו חוזרים למה שאמרו לך כבר בדיון הזה ואתה מתעלם ממנו:

אין איזה כרטיס אחד שנותן לך בוחטה של הטבות שמתעלה על כל כרטיס אחר. יש הטבות שונות בכל כרטיס, כתלות במנפיק, בחברת האשראי, בבנק, בסוג הכרטיס, ובמועדון הלקוחות שאתה בוחר להשתייך אליו. אם אתה רוצה "להרוויח", אתה צריך ללמוד את התנאים של כל אחד ולראות מה ספציפית מדבר אליך יותר ומה סביר שתנצל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שכוח.

לגבי הבתי , באמקס זה עם נקודות ולא כמו בדיינרס שזה לגמרי 1+1.

לגבי לגבי הביטוח נסיעות לחו"ל זה משתנה בכל כרטיס.

לגבי האירוח יש הטבה מיוחדת למחזיקי דיינרס.

ההשוואה הייתה בין 2 הכרטיסים ויש יתרונות וחסרונות בכל כרטיס אני מניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם כרטיסי מועדון זה שמתישהו אתה אוכל אותה כי לא מילאת תנאי מסויים.

בהתחלה יש להם תקופת חינם אבל צריך לקרוא בעיון את ההסכם שאתה חותם עליו אם אין הגבלות ואו התניות עתידיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית בודק היית מבין שדיינרס ממש לא נותן יותר הטבות.

ואם אתה חושב שכן, זה רק מראית עין ועבודת מיתוג מעולה של חברת פרסום.

לדוגמה, לחברה שלי כרטיס אשראי של ויזה שממותג עסקי (כי הוצא דרך מקום העבודה) שנותן עמלה של 0.2 אחוז מעל שער יציג (גם דולר וגם יורו)

בטיול האחרון שלנו שעלה כולל הכל סביב ה-5000 דולר, זה חסך לנו בערך 150 דולר רק בעמלות ועוד כניסה לטרקלין דן וכו.

הטבה כזו של סביב ה-600 שח לא מפורסמת בהטבות, אבל אני לא חושב שתמצא כרטיס שיחסוך לך כזה סכום בקלות.

עוד דוגמה היא כרטיס אקזקיוטיב של לאומי שמגיע עם כרטיס תווים שנטען בהנחה של סביב ה-15 אחוז.

וזו דרך לחסוך בקלות עשות שקלים בלי לקרוא לזה "הטבה בכרטיס"

עוד משהו שאתה שוכח הוא שעל דיינרס משלמים החל מהשנה השנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עניין של שוכח, זה לא בהכרח צריך לשנות לי אם אני בהסדר אחר בנוגע לכרטיס.

אולי מדובר פה על כל מיני סוגים אחרים של כרטיסים שמקנים הטבות אחרות בכך שאתה רוכש מעל סכומים מסויימים ולמטרות מסויימות.

מה לגבי האמריקן? הוא נותן יותר הטבות? כי ניראה אז שורה תחתונה שהכל אותו דבר ואין שום הבדל. (חוץ מזה שכן יש את העניין של ההטבות בדיינרס עם הקולנוע והכניסה לאזורים מסויימים בשדות תעופה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה: אם לא הציעו לך אמקס פלטינום או דיינרס פלטינום אין הבדל משמעותי בין כרטיסים אלה לכרטיסי וזה או מסטרכארד.

זה גם חל על הטבות הקולנוע והכניסה לטרקלינים.

אני מציע שתעשה סקירה של כל הכרטיסים והמועדונים שאתה יכול להשתייך אליהם ותבחר בזה שההטבות שלו הכי מתאימות לך.

- - - תגובה אוחדה: - - -

שורה תחתונה: אם לא הציעו לך אמקס פלטינום או דיינרס פלטינום אין הבדל משמעותי בין כרטיסים אלה לכרטיסי וזה או מסטרכארד.

זה גם חל על הטבות הקולנוע והכניסה לטרקלינים.

אני מציע שתעשה סקירה של כל הכרטיסים והמועדונים שאתה יכול להשתייך אליהם ותבחר בזה שההטבות שלו הכי מתאימות לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...