רוצה לקנות טלפון לאחותי.. צריך עזרה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות טלפון לאחותי.. צריך עזרה

dadzik

Recommended Posts

העדיפות שלי היא לקנות בשבילה אנדרואיד (היא רוצה כי לכל המדינה ואחותה יש .. לפחות ככה זה נראה).

העניין הוא שכל פעם שהיא תצטרך איזשהי תכנה או להעביר קבצים או כל דבר אחר היא לא תוכל ואני אצטרך לעזור לה עם זה ואין לי מושג ב-.

אני מאמין שעדיין אין שימוש רב בריבוי ליבות בהרבה מהאפליקציות בטלפון והעדיפות מבחינתי היא ל-single core performance, וגם עדיפות ל- 64bit (ה- של מרשים, אך לא מבוגר דיו כדי להיות בתוך טלפונים).

בנוסף, היא מתעבת כפתורים, ובמיוחד את כפתור הבית של ה-.. וגם לא כל כך אוהבת את האיטיות של TouchWiz או את המראה שלו. מישהו יודע אם ה-Double Tap Screen Unlock שיש ב- G4 זה רק בו? או שיש בעוד טלפונים?

בנוסף, אני מאמין שטלפון הגדול מ-5.2 אינץ' פשוט לא יתאים לה..

אני חשבתי על ה-Z3 Compact אבל היא שוברת טלפונים על ימין ועל שמאל (מאוד לא זהירה..) והבנתי ברשת שהוא מאוד מאוד שביר, ובנוסף המצלמה שלו לא משהו.

אין לי מושג כבר בקיצור, לא חשבתי שיהיה כל כך קשה לבחור טלפון בשבילה :P

אשמח לעזרה וחוויות שימוש לטובה/רעה של טלפונים חדשים יחסית, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא רוצה שיהיה .

למה להכריח אותה לקנות משה שלא לרוחה?

(בהנחה והתקציב מאפשר כמובן).

למעט הגדרה ראשונית, לא רואה סיבה שתצטרך להתעסק איתו. אפילו לא כשיהיו שדרוגי תכנה כאלה ואחרים.

העברת שירים וכאלה מאוד קלה במכשיר הזה, ואם אתה ממש מתעב את itunes, ישנן תוכנות שמחליפות את Itunes בקטע הזה.

אם בכ"ז , אתה תצטרך להיות יותר ספציפי במה חשוב לה. מצלמה? איכות סאונד? המסך? זמן ארוך?

Tap to unlock קיים כיום ברוב הסמארטפונים.

בהתנהלות לא זהירה, כל ישבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא רוצה שיהיה .

למה להכריח אותה לקנות משה שלא לרוחה?

(בהנחה והתקציב מאפשר כמובן).

למעט הגדרה ראשונית, לא רואה סיבה שתצטרך להתעסק איתו. אפילו לא כשיהיו שדרוגי תכנה כאלה ואחרים.

העברת שירים וכאלה מאוד קלה במכשיר הזה, ואם אתה ממש מתעב את itunes, ישנן תוכנות שמחליפות את Itunes בקטע הזה.

אם בכ"ז , אתה תצטרך להיות יותר ספציפי במה חשוב לה. מצלמה? איכות סאונד? המסך? זמן ארוך?

Tap to unlock קיים כיום ברוב הסמארטפונים.

בהתנהלות לא זהירה, כל ישבר.

זה לא קשור ללהכריח, אני בודק מה יהיה הכי טוב בשבילה, כי היא לא יודעת שהדברים שהיא רגילה אליהם מהאנדרואיד לא יהיו לה ב-... וגם, לצערי מכשירי הדגל הנוכחיים בשוק האנדרואיד רק מאכזבים.

בכ"מ אני בדקתי, ואני חושב שהאפשרות הטובה ביותר זה 6 או בקרוב ה-6s..

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלקסי s6 אין לאגים, למיטב ידיעתי. בניגוד למה שהיה במכשירים הקודמים בסדרה הזו. מהבחינה הזו חל שיפור לא רע.

אני באופן אישי הייתי נמנע מאייפון, אבל כל אחד רשאי כמובן לטעות כאוות נפשו בעניין הזה...

אני מקבל את הרושם שאחותך רוצה להסתובב עם מותג. אחרת, הייתי הולך על מכשיר סיני וחוסך הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם להסתובב עם מותג זאת סיבה, זה לא שונה בהרבה מקניית נעלים מותג או חולצה.. אולי זאת סיבה שטחית משהו אבל מי אנחנו שנעביר ביקורת?

נכון שזה יקר, אבל לפחות מקבלים מכשיר יחסית איכותי ויפה, לא כמו של beats שהמחיר מנופח והאזניות עצמן זבל..

לגבי העיסוק עם המכשיר, זה שטויות לומדים צ'יק צ'ק...

אני זוכר שבזמנו שכנעתי את אחי לקנות גלקסי 1 במקום 4, ואני לא חושב שהוא סלח לי עד היום חחח, הוא כל כך שנא את הגלקסי עד שיום אחד נשבר לו והוא קנה את ה4S (כשיצא).

הגלקסי 1 עדיין זרוק פה איפה שהוא :D

עם האייפון הוא היה ממש מאושר עד ליומו האחרון של המכשיר (משהו כמו לפני חודשיים, מכשיר סוס עבודה מפחיד אבל דרעק).

אגב, לי יש mx4 ומערכת ההפעלה דומה מאוד לIos, גם המראה של המכשיר הוא מאוד אייפוני (דומה מאוד ל6), ובדיוק מסיבות אלה אחי הלך וקנה מכשיר כמו שלי ושנינו מרוצים.

אני אישית כל מאז ומתמיד עם ובכל זאת אינני פוסל אפשרות לעבור לאייפון אם יתחשק לי, כי לכל מכשיר/מערכת בסופו של דבר יש יתרונות וחסרונות, לומדים לחיות עם החסרונות ולהנות מהיתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתבתי את עניין המותג כביקורת שלילית. זה בהחלט שיקול ענייני, יש כאלה שמעדיפים את המוכר, הפופולרי והבטוח, גם אם הוא יקר.

בגלל זה אני הייתי ממליץ לה על הגלקסי s6, ומוודא שהיא מקבלת מטען מהיר (חלק מהיבואנים המקבילים מוכרים עם מטען רגיל).

אם מותג לא היה חשוב לה, הייתי הולך על מכשיר סיני, כאמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...