שדרוג מחשב קיים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב קיים

shlomi8

Recommended Posts

7 שניות זה זמן עיבוד סביר (בסדרי גודל של המעבד שלו כן?) עבור רינדור פילטר נורמלי לתמונה בגודל סטנדרטי. יש?

ומה קשור התנשאות ? אתה יישר מרים ידיים ומוותר על המעבד עוד לפני שבכלל שמעת את הנתונים.

אני אומר לך מהניסיון שלי ששיפור המעבד הוא לא יהיה כזה וואו, 4 שניות או 2 שניות זה לא מה שיעשה לו את הטוויסט .

והכסף הוא לא שלי, הוא שלו והוא אמר שהשדרוג נובע מבעיות תקציב. יותר ברור מזה ?

תפסיק לנסות לסקל כל עצה שלי ולומר שהיא גרועה כי היא לא. מניסיון. רב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע כונן ישמש אותו במחשב הבא בכל מצב. על כן אני לא מצליך לזהות בדיוק היכן אפקט התמורה לכסף שאתה מתאר באה על ידי ביטוי.

מהלך שכזה עשוי להרים לו את חוויית השימוש במחשב הנוכחי וכך הוא יכול רק לחסוך את ההשקעה במחשב חדש, במידה והוא יהיה מרוצה מהתוצאה (והסיכוי לא נמוך להערכתי).

ומנגד, יוצא שהוא לא הפסיד כלום כי כמו שכבר אמרתי, הוא מעביר את הכונן למחשב הבא מה שגורם לביטול עניין הכדאיות להשקעה במחשב הנוכחי.

בגדול אני מסתכל על כונן כתוסף חיצוני לשם שיפור בזמניי הגישה.

אולי קצת כמו מקלדת... אתה לוקח אותה בחשבון גם למחשב הבא, אתה ממש לא מחשיב אותה כרכיב במחשב...

זה פשוט לא נכון להסתכל על זה 'כהשקעה' (כאמור שדרוג) של המחשב הנוכחי.

לכן העיקרון שציינת אם כלכלי לשדרג או לא כלכלי מיד הופך ללא רלוונטי מבין אותי?

מכאן למעשה נובעת ההמלצה קודם לנסות את החוויה ומקסימום לא הלך, קונים מחשב. מה שממילה אתה אמור לעשות...

והכסף שהשקעת? לא נעלם לשום מקום. הSSD ישרת אותך נאמנה כחלק מאוד משמעותי גם במחשב הבא.

ושוב, אני ממליץ על הניסיון הזה רק מפני שאני באמת מאמין שהשיפור בחוויה יענה כאן על הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לשניכם, אני אוהב ויכוחים כאלה :]

ככל הנראה אלך קודם כל על שדרוג זכרון וSSD, יש לי גם לפטופ שתמיד אוכל להעביר אליו את הSSD, לא נראה לי שהוא יתנגד.

אגב מבחינת אופטימיזציה של , יש צורך לשנות משהו בביוס או הגדרה כלשהי במערכת הפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן לSSD אתה צריך לשים את הביוס במצב ACHI

תוצאה ראשונה בגוגל תציץ קצת לא יזיק:

http://www.overclock.net/t/877005/what-bios-settings-for-ssd

בנוגע לזיכרון, 4G זה לא כזה גבולי כמו שאתה מציג את זה.

מה אתה בדיוק עושה שאתה מגיע לגבול של 90% שימוש ומעלה שמצדיק רכישת נוסף?

הבעיה היא שעם בניגוד לSSD, סביר שבמקרה הגרוע לא כלכך יהיה לך מה לעשות איתו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...