שאלה בקשר לHDD ST3000DM001 - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לHDD ST3000DM001

Zeev86

Recommended Posts

ממש גדולים כמו 40 ג'יגה לסרט או רגילים?

עם צפיפות הנתונים של 3TB אני לא מאמין שתהיה בעיה.

הסרטים נעים בין 10-20 ג'יגה וסדרות 2 ג'יגה כל פרק. העניין הוא שאפילו כשאני מריץ פרק של 2 ג'יגה, לוקח לו לפעמים זמן לעלות וזה די מרגיז, וכשזה נתקע, אני צריך ל"הרוג" את התוכנה ולהפעילה מחדש. (אולי תלוי בתוכנה? אני משתמש בVLC).

תודה לכם על התגובות. כנראה אני אלך בכל זאת על ואפול על לחמנייה טרייה וטעימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שKSP נותנים שנתיים אחריות על הדגם ואייבורי למשל באותו מחיר נותנים 3 שנים אחריות,

לדעתי זה דבר חשוב בכונן מכאני

כן שמתי לב אתמול לזה בכמה מהדיסקים שהם מוכרים. אבל בכל זאת אקנה מפלונטר ששמה הכי זול (תודה לחברי הפורום!) ושם בכלל האחריות לחמש שנים אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

ברשותי כעת 2 TB דיסק רגיל ו250 GB של Samsung 840

אני רוצה לרכוש בנוסף:

3 TB אחסון ST3000DM001 ועוד 250 GB של BX100 (הבנתי שהוא יהיה יותר מהיר, לכן אתקין עליו מערכת הפעלה).

אני רוצה נוסף כי ה- היחיד שיש לי לא מספיק לי בכלל, 2 משחקים ומערכת הפעלה (GTA5, BF4 לוקח 60 ג'יגה כל אחד). כלומר, יוצא שאני כל הזמן מוחק ומתקין על הSSD ואני שוחק אותו ובסוף הוא יידפק.

השאלה שלי, מבחינת צריכת חשמל, האם זה בסדר?

יש לי ספק 520W של SEASONIC ו-GPU GTX970.

מה שעוד מדאיג אותי, שלא ישאר לי פתח אוורור במארז בכלל, והמחשב עוד יותר יחנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרטים נעים בין 10-20 ג'יגה וסדרות 2 ג'יגה כל פרק. העניין הוא שאפילו כשאני מריץ פרק של 2 ג'יגה, לוקח לו לפעמים זמן לעלות וזה די מרגיז, וכשזה נתקע, אני צריך ל"הרוג" את התוכנה ולהפעילה מחדש. (אולי תלוי בתוכנה? אני משתמש בVLC).

תודה לכם על התגובות. כנראה אני אלך בכל זאת על SEAGATE ואפול על לחמנייה טרייה וטעימה.

אין בזה שום הגיון. הרצת סרט של 40gb דורשת מהירות נמוכה בפועל מ3mb בשניה כשכונן 5400 מספק 100mb בשניה.

יש לך תקלה כלשהי במחשב.

חייב להמליץ על טושיבה 5tb 7200 שעולה באמזון כ700 שקל עם מיסים ומשלוח

- - - תגובה אוחדה: - - -

שאלה:

ברשותי כעת 2 TB דיסק רגיל ו250 GB של Samsung 840

אני רוצה לרכוש בנוסף:

3 TB אחסון ST3000DM001 ועוד 250 GB של BX100 (הבנתי שהוא יהיה יותר מהיר, לכן אתקין עליו מערכת הפעלה).

אני רוצה נוסף כי ה- היחיד שיש לי לא מספיק לי בכלל, 2 משחקים ומערכת הפעלה (GTA5, BF4 לוקח 60 ג'יגה כל אחד). כלומר, יוצא שאני כל הזמן מוחק ומתקין על הSSD ואני שוחק אותו ובסוף הוא יידפק.

השאלה שלי, מבחינת צריכת חשמל, האם זה בסדר?

יש לי ספק 520W של SEASONIC ו-GPU GTX970.

מה שעוד מדאיג אותי, שלא ישאר לי פתח אוורור במארז בכלל, והמחשב עוד יותר יחנק.

במקרה הזה יותר הגיוני לקנות של 500gb ואם חסר כסף אז למכור את ה250gb הנוכחי שלך.

צריכת חשמל של קשיחים היא מזערית ולא תהיה לך בעיה

פתח אוורור? אין קשר לקשיחים, קנה מאוורר נוסף או תחליף מארז וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...