קניית מסך 4k לגיימינג - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מסך 4k לגיימינג

sazmanir

Recommended Posts

מחפש מסך באיזור ה 40 אינטש לחדר .. עם חיבור 2.0 או כל מסך שייתן רוחב פס 18 ומעלה.. הבנתי שאין display port למסכי זה רק למסכי מחשב.. והבעיה במסך מחשב היא שכנראה יראו פסים שחורים בצדדים בשידור של הממיר...

למסך יתחברו גם המחשב וגם הממיר... לגבי התקציב כרגע לא חשוב אני בינתיים מחפש מסכים מתאימים אחרי זה נראה מה הכי משתלם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע אתה מערבב בין מסך לטלוויזיה

הרשה לי להוריד אותך מטלוויזיה מהסיבה הפשוטה שזה לא כלכך מתאים.

תכונות שונות - אין ציפוי ANTI GLEAR כמו של מסכים (תראה השתקפות של החלונות בבית כאילו WINDOWS זה למספיק)

וגרוע מזה, המסך לא ידלוק ויכבה סימולטנית מול המחשב מהסיבה הפשוטה שאין חיבור DP (או DVI או VGA, בקיצור אחד שמתאים למחשב)

חיבור HDMI אינו יותר לתת ממסר הדלקה וכיבוי מטבעו (יש תקנים שכן יודעים אבל משום מה זה לא נפוץ כלל בטלוויזיות).

מה שבעצם אומר שתאלץ להדליק ולכבוד את הטלוויזיה באמצעות השלט בלי קשר לעובדה שהדלקת או כיבית את המחשב.

אם השארת את המחשב דולק והלכת לדרכך? המחשב יכנס למצב שינה והטלוויזיה תתקע על מסך כחול עד שתחזור. פשוט לא מתאים...

אופציה קצת יותר סימפטית היא לחבר את המחשב למסך באמצעות כבל אנלוגי VGA אבל אני בכלל לא סגור על זה שהוא תומך וגם אז צפוי לך פחת ורעשים בתמונה.

בקיצור קנה מסך משחב ולא ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה אחי בלכבות את הטלויזיה בנפרד אני רגיל לזה... רק חשוב לי ה fps בין אם זה במסך טלויזיה או מסך מחשב..

מ אתם ממליצים? ק מסכ חשב שמיעדי למחשב יכולים להריץ במהירות? או גם מסכי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והבעיה במסך מחשב היא שכנראה יראו פסים שחורים בצדדים בשידור של הממיר...
למה אתה חושב כך? מאין המידע הזה?
רק חשוב לי ה fps בין אם זה במסך טלויזיה או מסך מחשב..
FPS של מה? המסך מסוגל לתת 60FPS ב4K, השאלה אם יש לך (א) תוכן וידאו ב60FPS או (ב) מחשב שיודע להריץ את כל המשחקים שתרצה ב4K ב60FPS. רוב הסיכויים שהתשובה לשתי השאלות היא "לא".
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך אחד אחי שהמטרה העיקרית שלו זה משחקים...

ובנוסף לחבר אליו את הממיר לשידורי ..

אני חסכתי במשך הרבה זמן למחשב .. אז אני רוצה שהמסך יוכל להוציא ממנו את המיטב ..

והבנתי שכדי שזה יקרה צריך רוחב פס של hdmi2.0 או display port שגם יעשה את העבודה ..

אני רוצה לא רק לראות משחקים באיכות גבוהה של 4kאלא גם שירוץ מהר אחי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמא שלי הייתה אומרת: "לרצות זה לגיטימי".

אין היום סרטים או טלוויזיה ב4K ולא רק שאין תוכן ב4K, גם אין איך להוציא אותו לשוק כי התקן של בלו-ריי כרגע הוא רק לFHD.

אין היום גם שום כרטיס שמסוגל להריץ לבד משחק ב60FPS על מסך אלא אם אתה רוצה להריץ טטריס על מסך ה4K החדש שאתה רוצה לקנות.

אם תרצה להריץ משחק כלשהו ב60FPS על מסך כזה תזדקק לכל הפחות לשניים אם לא שלושה שכל אחד מהם עולה כמה אלפים טובים של שקלים.

ואם החלטת שמתאים לך להוציא עשרת אלפים שקל רק על , אתה צריך גם ספק, ומעבד שיוכלו לנצל אותם.

בקיצור, אין תוכן ב4K ואין מצב לשחק כיום ב4K בלי לקחת משכנתא.

עדיין רוצה מסך כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך להודעה הפרטית ששלחת כאן נוח לי יותר,

כמו שכבר אמרו, מדובר בהרבה כסף מסביב למסך עבור חומרה (ואנחנו מדברים כרגע רק על משחקים למיניהם כי תוכן אחר לא ממש קיים.),

כמו שראית בשרשור שקישרתי אליו בעמוד הקודם יש סקירה עם קישור לכתבה המלאה (בתיאור הווידאו ביוטיוב) שמראה כמה דגמים מעניינים שנותנים פחות או יותר את הדברים החשובים לדעתי (וזה לגמרי דעתי האישית כי לכל אחד יש סטנדרטים משלו) כמו HDMI 2.0 60HZ FREESYNC (אני מדבר על ה WASABI MANGO שהוא לדעתי הבולט מבין מה שיש בכתבה שם) קרא את הכתבה וצפה בווידאו תבין לאן אתה נכנס.

אין לי ניסיון עם מסכים כאלה, אני כמוך בדיוק לא חוויתי לא במשחק על מסך כזה ואפילו לא ראיתי עדיין במציאות אחד כזה..

כרגע אני קורא על המסכים האלה ואוסף מידע של משתמשים שמפרסמים את חווית השימוש שלהם ברשת.

ואוסיף של-99% מהאנשים זה מקום שבזמן הזה לא כדאי ולא מומלץ להיכנס אליו, בגלל המחירים שצריך להוציא מסביב ובגלל שזה עדיין לא בשל אז מבחר המסכים די מצומצם ועני בפיצ'רים שיכולים להיות חשובים מאוד (תלוי מי משתמש) ואני יכול לחשוב על עוד כמה סיבות אבל זה מספיק כדי להעביר את המסר.

בקיצור צפה בווידאו\עבור על הכתבה ותחזור עם שאלות יותר ספציפיות אני בטוח שככה לכולם פה יהיה קל יותר לעזור לך או לכוון אותך כי כרגע זה נראה כללי מדי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה אומר אחי לרדת חזרה ל fhd? בתור ? או או אולי תוכל להמליץ לי על מסך אחד של 1440p שזה נראית לי האופציית ביניים..

פשוט אני מתכוון להשקיע במחשב וחשוב לי שיראו חד ויפה במשחקים בעיקר..

הבעיה היא שאני מאוד רוצה מסך אחד בחדר כי זה גם אמור להיות (לכך אני רגיל )אני פשט מעביר מהמחשב לטלויזיה ..

ואני בכיוון של 40 אינטש פלוס מינוס..

מה אתה ממליץ אחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...