כוסאמו נתב"ג ומישטרת הגבולות , אפשר להגיע ברכיבה לקפריסין בשלוש שעות על אופנוע שטח ! - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כוסאמו נתב"ג ומישטרת הגבולות , אפשר להגיע ברכיבה לקפריסין בשלוש שעות על אופנוע שטח !

ASI89

Recommended Posts

למקרה של התקפה בנשק כימי -גז עצבים ,יש מזרקי אטורפין ומסכות אב"כ.

במקרה של התקפה בנשק ביולוגי -אנטרקס ,יש אנטיביוטיקה מסוג "דוקסילין ".

כנגד התקפה בנשק אטומי אין מה שאפשר באמת לעשות.

היות וראש הממשלה שלנו הוא פטפטן בלתי נלאה ואימפוטנט ואין לו את הביצים להורות לחייל האוויר להשמיד את מיתקני ייצור הנשק האטומי של האיראנים ,כל אחד יצטרך לדאוג לעצמו , כי בשעת מבחן ,בכאוס הגדול שיהיה ,אף אחד לא הולך לדאוג לו בשיט .

זה בדיוק מה שכל אזרח,חייב שיהיה לו בבית כי סביר להניח שהנשורת

הגרעינית מעל גוש דן תגיע עם כיוון הרוח לנתב"ג ותוציא אותו מכלל פעולה ואילו שדות התעופה הקטנים והמרוחקים יהיו מפוצצים באנשים שיבקשו להימלט על נפשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בהצלחה בנסיעה אם אופנוע שטח על המים....

אתה מיתבטא בבדיחות הדעת ,אולם לאמיתו של דבר נעשה שימוש באילתורים דומים באלפי מקרים קודמים בהיסטוריה .

לדוגמא קובנים שפשוט העלו מכוניות ואופנועים על רפסודות מאולתרות ורתמו את כוח המנועים שלהם כדי לשוט למייאמי .

גם צורת ההנעה הזאת אינה חדשה וכבר נעשה בה שימוש בספינות

הקיטור הראשונות לפני מאתיים שנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינשטיין , לפי מנת האינטליגנציה שאתה מפגין כאן ,

אני בטוח שכשהפטרייה הגרעינית תהיה מעל הראש שלך ,אתה תתמרח בקרם אולטרסול של דוקטור פישר ,נגד שמש ותצא להישתזף.

אתה ההוכחה הכי טובה לכך שצריך לחוקק חוק שיחייב זוגות בקבלת רשיון להורות ובבדיקות לאיתור פיגור שכלי אצל העוברים טרם ללידתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רעיון כל כך לנסוע על אופנוע מאולתר עד לקפריסין. זה בערך 250 קמ ואני די בספק שהוא יחזיק עד לשם. הרבה יותר קל לעבור למצרים/ירדן. אבל מי שלא וצה מדינות ערב שיקנה סירה קטנה עו אופנוע ים ויוסיף להם עוד מיכל דלק. זה נראה לי גם יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רעיון כל כך לנסוע על אופנוע מאולתר עד לקפריסין. זה בערך 250 קמ ואני די בספק שהוא יחזיק עד לשם. הרבה יותר קל לעבור למצרים/ירדן. אבל מי שלא וצה מדינות ערב שיקנה סירה קטנה עו אופנוע ים ויוסיף להם עוד מיכל דלק. זה נראה לי גם יותר זול.
אין לך מושג עד כמה זה יקר ומסורבל כל העניין הזה עם ג'ט סקי .צריך עגלה ניגררת,ג'פ ,טסט לעגלה ,רישיונות לאופנוע ים ותשלום אגרה שנתית ,דמי איחסון או החזקת בית עם חצר בשביל הכלי והעגלה . גם הכלי עצמו יקר וסובל מבלאי גבוהה ותחזוקה יקרה. לעומת זאת לרבים ,כולל לי עצמי ,יש כלי דומה -הונדה xr 125 . האופנוע הזה לא שוקל כמעט כלום יחסית ,סדר גודל של משקל אדם בוגר ובמודיפיקציה לא יותר מדיי מסובכת של הוספת מכלי ציפה משני צדדיו ,על פי העיקרון של "קטמרן " ,ניתן להפוך אותו ליותר מעשי . גם המרחק מאזור ראש הניקרה לחלק הכי דרומי מיזרחי של קפריסין הוא יותר קרוב ממה שנידמה ועומד על קצת יותר מ 200 קילומטר . כלים מסוג כזה הם מאוד אטומים למים מטיבעם מפני שהם ניבנו לתחרויות שנערכות בשלוליות עמוקות ,ליכלוך ,חול ובוץ , כך שזה בהחלט ישים . זה כמובן לא הפיתרון האידיאלי ,אבל במקרה חרום של מלחמה אטומית /צו עיכוב יציאה מהארץ / משפחת פשע שרודפת אחריך עם כלים אוטומטיים מאובזרים במשתיקי קול , טוב לדעת שישנה עוד אפשרות לחתוך מפה שלא דרך נתב"ג...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...