איזה מסך מן הבאים הכי כדאי לי לקנות לגיימינג? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מסך מן הבאים הכי כדאי לי לקנות לגיימינג?

Nimrobo

Recommended Posts

הכי משתלם מכל אלה זה הAcer כי הוא פאנל וכל השאר זה פאנל TN.

אתה מוזמן לחפש על זה קצת באינטרנט ולראות את ההבדלים.

כן אבל זמן התגובה שלו הכי ארוך וזה הפוך מנה שצריך לגיימינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי, יכולות להיות עשרות המלצות אחרות, אבל אני לא רואה טעם להיכנס לזה עכשיו. שאלת שאלה - קיבלת תשובה.

מהרשימה שלך אני מסיק שאתה מחפש מסכים בערך בגודל הזה ובתקציב הזה, ותחת נתונים אלה אין לי המלצה טובה יותר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי, יכולות להיות עשרות המלצות אחרות, אבל אני לא רואה טעם להיכנס לזה עכשיו. שאלת שאלה - קיבלת תשובה.

מהרשימה שלך אני מסיק שאתה מחפש מסכים בערך בגודל הזה ובתקציב הזה, ותחת נתונים אלה אין לי המלצה טובה יותר. :)

אוקיי אז כנראה שאני ארכוש אותו :) תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רוכש אותו ב10 לחודש. אני אעדכן פה את דעתי עליו.
כנ"ל

מצטער שאני קופץ לדיון אבל מישהו מכם קנה אותו? מרוצה? יש מצב שאולי תצלמו אותו?(דיי קשה למצוא תמונה שלו אמיתית) תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס תכננתי לקנות את המסך ביחד עם מפרט מחשב ב9 לחודש שזה יום ראשון ואז כבר הייתי מקבל את המחשב+המסך היום או מחר אבל בשל עיכוב קטן מצד החנות ובגלל סיבות אישיות שלי רק היום ביצעתי את הרכישה ולכן אני מאמין שרק שבוע הבא אני אקבל את המחשב והמסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס תכננתי לקנות את המסך ביחד עם מפרט מחשב ב9 לחודש שזה יום ראשון ואז כבר הייתי מקבל את המחשב+המסך היום או מחר אבל בשל עיכוב קטן מצד החנות ובגלל סיבות אישיות שלי רק היום ביצעתי את הרכישה ולכן אני מאמין שרק שבוע הבא אני אקבל את המחשב והמסך.

תזהר מאודדדד לקנות תמסך הזה חרא של מסך מסריח אם אתה רוצה סרטן תקנה אותו. באתי לחנות לקנות אותו ביחד עם המחשב תודה לאלוהים שהראו לי אותו בפעולה. התמונה נמרחת בצורה מטורפת שאין דברים כאלה תעשה לעצמך טובה ואל תקנה תמסך הזה! קניתי אחר מצוין של ב900 מסך מדהים שווה כל שקל אבל שוב *תזהר לקנות תמסך הזה של אייסר*

- - - תגובה אוחדה: - - -

מציע לך לבטל תהזמנה כמה שיותר מהר מסך פח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...