TP-LINK 9980 וקטורים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

TP-LINK 9980 וקטורים

RAND25

Recommended Posts

תראו אני על סף רכישת

TP-LINK 9980 רק שבאקספון הזהירו אותי שהראוטר הזה לא תומך בואקטורים שלפי ההסבר שלהם זה מה שבזק משתמשת בו בכדי לתת מהירויות גבוהות לפי שרחוק מהמרכזיה שלהם

מי שיש לו את הראוטר הזה וזקוק לוקטורים לא יוכל להתחבר לאינטרנט ולדבריהם התופעה מאוד נפוצה ואין להם דרך לדעת מי זקוק לוקטורים ומי לא בגלל שבזק לא חושפת את המידע

מי מכיר את הנושא ויכול לשפוך אור בכל מקרה זה משהו שכל אחד שחושב על רכישה יברר ויקח בחשבון לא מאמין שהם משקרים ועם מדניות ההחזרה של חלק מחניות המחשבים בארץ זה עלול להיות מסוכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא וקטורינג (Vectoring) ולא וקטורים. הTP-LINK 9980 לא תומך בזה.

אם יש לך מעל 40 מגה מהירות וחשוב לך לקבל מהירות גבוהה יותר אז עדיף לך לרכוש נתב שתומך בוקטורינג.

למשל זה: http://www.netcheif.com/Reviews/VMG1312/VMG1312.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסכים איתי שזו פיסת מידע חשובה זה ראוטר מצוין אבל זו יכולה להיות מכה רצינית למישהו ורק שאני אבין את ה40 מגה אני אקבל גם ללא וקטורינג ?

זה תלוי בכמה גורמים אם תקבל 40 מגה או לא. אבל רוב הסיכויים שתקבל.

הבעיה מתחילה מתי שעוברים ל100 מגה. ואז אנשים מתלוננים שהם מקבלים הרבה פחות מ100 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקבלים פחות כי לא נתמך הוקטורינג אבל מקבלים אין מצב שהם לא גולשים? או מקבלים מהיריות לגמרי נמוכות ?

2 יש לי דרך לדעת האם אני זקוק לוקטורינג

3 אני מקווה שאנשים ישימו לב לדיון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקבלים פחות כי לא נתמך הוקטורינג אבל מקבלים אין מצב שהם לא גולשים? או מקבלים מהיריות לגמרי נמוכות ?

2 יש לי דרך לדעת האם אני זקוק לוקטורינג

3 אני מקווה שאנשים ישימו לב לדיון הזה

מקבלים מהירויות נמוכות בצורה משמעותית.

חשוב גם שתקרא את זה:

תמיכה ב-VECTORING נובעת משני מרכיבים - מודם שתומך בכך וכרטיס שתומך בכך בארון התקשורת ברחוב. כל עוד לא מפעילה את התכונה הזו בארונות התקשורת שלה, אין חשיבות אם המודם תומך בכך. אבל אם תפעיל VECTORING והמודם שלך אינו כולל תמיכה כזו, לא תוכל להינות משיפור המהירות שהטכנולוגיה הזו מבטיחה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון מה שבעצם עושה טכנולוגיית ה vectoring היא מצליחה לנקות חלק מהרעשים בקו ועל ידי כך לתת מהירות הורדה יותר גבוהה ללקוחות שנמצאים רחוק מהמרכזייה או מארון הסעף של .

הטכנולוגיה הזאת חוסכת לבזק לפרוס ארונות סעף שעולים לה יקר.

ההבדלים בין הלקוחות השונים נובעת מהמרחק שלהם למרכזייה לדוגמה לקוח שקרוב מאוד לארון הסעף או למרכזיית עצמה יקבל מהירות הורדה גבוהה ללא קשר אם יש לו נתב תומך ב vectoring או לא.(הרעשים בקו גוברים ככל שאתה רחוק יותר ממרכזיית או מארון הסעף השכונתי)

לעומת לקוח אחר שרחוק מהמרכזייה או ארון הסעף של ושם ה vectoring הוא פקטור משמעותי מאוד.

לדוגמה בבית הקודם שהייתי גר בו המרכזייה של בזק הייתה ממש צמודה לבית והייתי מקבל בין 85 ל 90 מגה הורדה כל הזמן ללא שתומך ב vectoring כי היה לי לא של בזק ולא תומך.

כשעברתי דירה עם אותו ועל אותה חבילה המהירות ירדה ל 36 עד 42 מגה בלבד כי הייתי רחוק מהמרכזיה ואז לקחתי מבזק את הנתב של D-LINK 7850U כמובן תומך ב vectoring ואז מיד המהירות הורדה עלתה ל 75 עד 80 מגה.

כל הנתבים שבזק מספקת תומכים ב vectoring כך שאין בעיה.

לגבי נתבים שקונים בשוק החופשי צריך להסתכל במפרט ולראות שהם תומכים בתקן G.993.5 שזה תקן ה vectoring.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...