סכנה!...מתקדמים בצעדי ענק לקראת דיקטטורה אנטישמית פאשיסטית. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סכנה!...מתקדמים בצעדי ענק לקראת דיקטטורה אנטישמית פאשיסטית.

se7en

Recommended Posts

למה לא מפתיע שה "כהניסט" שרוצה לתת יותר ויותר כוח למדינה (הכל נגד הפלסטינים והסודנים כמובן) מתרעם כשהמדינה אומרת שהכוח יופנה גם נגד "כהניסטים" כמוהו ?

.....

ואני מחזק את דברי Roger. אבל הייתי אומר לא רק "שמאל קיצון" (מה שהוא אמר) אלא גם ערביי המוסלמים (מהצד שלהם הם בכלל לא שמאל....). אםפ החוק הוחל עליו לחול על כל אזרחי ישראל

(והייתי מצפה שאם החוק נוסח אם שכל, הניסוח שלו יהיה "אזרח ישראל" ולא "יהודי" כפי שנטען בפתיחת הדיון....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בינרי, הוספתי מיד לאחר מכן על ערביי .

אילן, אתה הדמגוג. כתבתי לאנימור בהקשר האכיפה החד צדדית נגד אטינגר.

אם היו אוכפים באותה מידה נגד השאמל הקיצוני, רובם היו מוצאים עצמם בכלא.

ריגול מול אירופה. שקרים בלי סוף על מדינת ועל צה"ל. הזדהות ותמיכה במחבלים. סיוע לאויב בזמן מלחמה.

לדוגמה, מבחינתי אלו שהלכו לנחם אצל רוצחי משפחת פוגל צריכים לשבת בכלא כולם.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/11828610_1678266252393214_2033967182223488537_n.jpg?oh=1fe2b1053a2a5fdbee1cb7e371764602&oe=56387BC4&__gda__=1447744509_2e3b4670292aea87208d911fa7e4c3a1

ואם לדבר על ההסתה האנטישמית הבלתי נפסקת של השמאל. הנה רשימה חלקית ביותר.

http://www.inn.co.il/Forum/Forum.aspx/t311775

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כותבים את כל החומר לדו"חות שמגיעים אלינו אחרי המבצעים בעזה

לדעתי, כאן אנחנו בעצמנו צריכים ללמוד מ "בצלם" - מצלמת לכל חייל, צילום מתמשך של כל אזור קרב ממזלט ברזולוציה גבוהה, והצגת ההוכחות לכל מה שקורה באמת בכל הזדמנות

בצוק איתן צהל העלה כמה סרטונים ל וניתן לראות שמי שמבין מה הולך בסרטונים, מגיב לטובת ישראל. עכשו הגיע הזמן שיצלמו לא רק קטעים סלקטיביים בשביל אלא הכל מתוך הכל בשביל שיהיה לצהל חומר הוכחה חותך כנגד כל טיעון בדו"חות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק ברישא ואני מצטער שנסחפתי לשפה נמוכה.

לגבי הסיפא - אטינגר הורשע בעבר בפרשיית שעניינה ריגול נגד צה"ל. הוא הואשם תחילה בריגול, אבל בהסדר טיעון הורשע לבסוף באיסוף ידיעות על כוחות צה"ל. הרקע לדברים היה שיבוש פעולות צה"ל כנגד הקמת מאחזים לא חוקיים.

se7en,

אין לי מושג מאיפה אתה מביא את "הדוגמה לזבל שעליו אני מגן". אני בטח שלא מגן על מחבלים פלסטינים, וכבר כתבתי את זה בתחילת הדיון, לו היית טורח לקרוא.

אני בכלל דוגל בעונש מוות למחבלים עם דם על הידיים, עדיף מאשר שילמדו תואר בכלא וישוחררו באיזו עסקת שבויים. בטח ובטח שאין לי שום בעיה עם חקירות של השב"כ נגד מחבלים. להפך, וכבר כתבתי את זה בדיון הזה - אני חושב שקושרים את ידי השב"כ וצה"ל הרבה יותר מדי בכל הטיפול במחבלים. אם אני שמאלני, אז כנראה שגם בנט שמאלני.

לכן, זה שאני חושב שאנשים כדוגמת מאיר אטינגר מסכנים את המדינה, זה בגלל שאני ימני שפוי. ומבחינתי, כל מי שמסכן את המדינה, חותר תחת הדמוקרטיה, תוקף חיילים ומבצע פעולות אלימות על רקע אידיאולוגי/גזעני/לאומני - צריכים לטפל בו בכל הכוח.

ואם צריך לטלטל - שיטלטלו. אני רק יכול לקוות, שמי שיסבול מזה יהיה האויב הפלסטיני, ולא יהודים שיחליטו על מלחמת אחים.

וואו. ואני הקצנתי ?.

אתה זכור לי ה-ר-ב-ה יותר מתון ..

לעניין עצמו,

אלימות בעת חקירות היא לא מקובלת וכל פרט שאתה יכול להוציא באלימות, אני מאמין שאתה יכול להוציא ללא אלימות.

אני בכלל לא מדבר על מסירת מידע שגוי לאלו החוקרים אותך,בכדי שהאחרונים יסופקו ויעזבו אותך בשקט.

זה מחזיר אותי למשפט שפעם אמרו אותו שמאלנים ואף אחד לא הקשיב לו :

"הכיבוש משחית."

בוא נראה את כמות הפרשיות בשנים האחרונות :

1.רפי רותם והתאבדות/רציחת מקור מודיעיני. (ועוד 15 חוקרים, חלקם עדיין בשירות, אחד מהם מג"ד במילואים).

2.גל בק.

3.פישר על עשרות הפרשיות שלו.

4.עדי אזר.

5.זדורוב.

6.פרשיות הניצבים.

7.דוד וינר.

8.פרשיית ביתנו.

9.פרשיית החטיבה היהודית.

10.תנ"צ ברכה.

11.אחיו של תנ"צ ברכה, בחברת "דן".

12.פרשת שחיתות בקריית שמונה.

13.פואד.

14.אולמרט.

15.יש עוד....

אני לתומי חשבתי שמדובר כאן במדינה של 8 מיליון איש. סדר גודל של עיר ...

מי שלא מבין שישראל בבעיה צריך להוריד את הכיסוי מהעיניים שלו.

האם ייתכן שבהפעלת כוח וסמכות על הפלסטינאים, אנחנו מאבדים את המצפון, עד כדי כך, שאנו מתחילים להפעיל את אותם הכלים נגד אזרחים ישראליים ?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ייתכן שבהפעלת כוח וסמכות על הפלסטינאים, אנחנו מאבדים את המצפון, עד כדי כך, שאנו מתחילים להפעיל את אותם הכלים נגד אזרחים ישראליים ?.

כוח וסמכות בדיחה טובה!

רוצחים אכזריים לומדים לתואר על חשבון אזרחים, ולבסוף יוצאים לחופשי בשיטת הדלת המסתובבת...

ממתי צריך מצפון מול אויב שמודיע לך בריש-גלי שהמקום שלך בים במצולות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה ספציפי, אולי אתה יכול ואולי אתה לא. לדעתי השאלות הן :

1. כלפי מי מפעילים את האלימות ?

אם לפני שנתפס הוא בעצמו הפעיל אלימות או ניסה להפעיל אלימות, ברמה העקרונית אין לי בעיה שירביצו לו. התנאים אני רוצה לחייב שיתקיימו הם :

- הוכחה מעל לכל צל של ספק שמדובר באדם הנכון, כלומר : רק מי ש "נתפס על חם", לא סתם מישהוא שנעצר כי חושדים בו

- הפעיל/ניסה להפעיל אלימות בהקשר של טרור. לא סתם ערס בפיצוציה שהלך מכות, ולא "התנגדות למעצר"

2. מהי מטרת האלימות ?

- אלימות לא יכולה להיחשב כאמצעי ענישה - צורת הענישה הלגיטימית היחידה היא כלא/עבודות שירות/וכו' לאחר משפט

- אלימות לא יכולה להיות מופעלת "סתם כי בא למישהוא"

- אם המטרה של אלימות היא הוצאת מידע יש להשתמש בה למטרה זאת בלבד ולצורך המידע הרלוונטי בלבד

3. מהי רמת האלימות ?

אנחנו לא דאעש, אז בלי עריפת ראשים / נזק גופני בלתי הפיך אחר

כל היתר, סורי אבל זה פאתטי

אתה מערב פרשיות מתחומים שונים, שבוצעו על ידי אנשים שונים, חלקם בעצמם שמאלנים, ובחלק בכלל חסרות הוכחות - כך שלא ברור אם העבריין האמיתי הוא יוזם החקירה ולא נושא החקירה....

זה כמו שאני אלך לשדוד בנק וכשיתפסו אותי אני אטען שהכל בגלל הכיבוש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על משהו יותר רחב : ההוויה ..

המציאות היא שמאפשרים את הרקב הזה, אז הוא גדל.

עד שלא יתחילו לטפל בזה ברצינות ובחומרה, זה רק ימשיך לגדול.

תסכים איתי שמדובר בצבר גדול מדי, ביחס לאוכלוסייה ?.

אגב,

שכחתי כמה :

-כבוד השופטת ורדה אלשיך ובעלה דירקטור מיוחס בהרבה חברות, שפסקה לטובתן.

-פינטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה קשר סיבתי לכיבוש

אם לחפש, ניתן למצוא דווקא קשר מעניין אחר :

התקופה ממנה מגיעות הדוגמאות שלך, לא מקבילה בכלל לתקופת הכיבוש (מ 1967), אבל דיי מקבילה לתקופה בה חצי כנסת וכל התקשורת נמצאים בעמדה הנוכחית שלהם בעניין הכיבוש

כלומר : אותם אנשים שהיום נמצאים במקומות האלה, הם מי שמעורבים בפרשיות, והם גם אלה שיש להם את העמדה הנל בנושא הכיבוש

כל היתר.... פשוט לא

אני רוצה לשדוד אז אני שודד בגלל הכיבוש ?

אני רוצה לתת שוחד אני נותן בגלל הכיבוש ?

ואם אני "מתריע" שהכיבוש משחית לפניי שאני את עבירת השחיתות עצמה זה משנה משהוא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עמדה ?.

למעט שני הפוליטקאים שם, אתה לא יודע בוודאות לאיזה צד פוליטי כל השאר משתייכים.

למה רוב מוחלט של נבחרי הציבור לא מתבטא על רוב הפרשיות האלה ?.

למה לא מחוקקים חוקים יותר נשכניים, נגד עובדי ציבור שסרחו ?.

לי נראה שאם יש קשר, הוא הבא : "פישר משחית אנשים ומשחית אנשי ציבור, אבל הוא יכול לשחרר אותי מהכלא וגם ככה ביו"ש חוקרים פיזית פלסטינאים, אז מה זה כבר לשחד שוטר ?."

"ביו"ש, קושרים אנשים לגיפ ומתחילים לסוע, אז מה זה כבר שאני אשפוט לטובת חברות והן יתגמלו את בעלי?.

קלוש ביותר אני יודע..

נחזור לחקיקה :

מדוע רוב מוחלט של נבחרי הציבור לא מתבטא בנושא ?.

מדוע לא מקדמים חקיקה נגד זה ?.

מדוע החקירות נמרחות יותר מדי זמן ?.

מה, קיבינימט, קורה במדינה הזאת ?.

קח את רפי רותם, כמקרה בוחן, הבנאדם, לכאורה, נראה לא שפוי כבר . האופן שבו הוא רודף אנשים בתוך המערכת הוא פשוט הזוי.

אבל מאחוריו עומדים עוד 15 אנשים, חוקרים בדימוס וכאלה שעדיין במערכת. אחד מהם נחשף לאחרונה והוא מג"ד במילואים, שפרש מהשרות הציבורי אחרי שראה מה הולך שם.

מדוע התלונות של 15 עובדי ציבור שהם חוקרים בתפקידם, לא נבדק ?.

יש להם הוכחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה זה בדיוק זה :

במצב ההתחלתי יש כמה נבחרי ציבור שלא מעניינת אותם מדינת , מעניינת אותם פלסטין. בזמן שהם בשלטון הם ימכרו מישראל בשביל תוכנית העל הפוליטית שלהם, והם משדרים כלפי חוץ שהם "פנויים לקשר"

בפוליטיקה יש תמיד מקומות שמועדים לשחיתות (לא בהכרח נבחרי הציבור עצמם, אבל כן טייקונים, לוביסטים, ראשי מחלקות ממשלתיות שונות וכן הלאה), אם מגיע לשם בן אדם שבאישיות שלו מועד גם הוא לשחיתות, עלולה לקרות שחיתות - בכפוף למה שיהיה לו "אומץ" לעשות :

- האם אחרים משדרים שהם "פנויים לקשר" ?

- האם אחרים מסביב עוסקים "בקשר" כלשהוא (זה לא באמת סוד) והולך להם טוב ?

. .. . .

כל אחד כזה הוא בעצמו "פנוי לקשר" ונותן דוגמה מעודדת לאחרים, לכן בנוכחותו יש סיכוי גבוה יותר שעוד אחד ינסה להתעסק בדברים האלה

המערכת הפוליטית הרחבה יותר - שכוללת למשל את התקשורת - היום בעצמה היא נציגות של פוליטיקאים מסוימים. ניתן לראות את זה בתחומים הפוליטיים, אבל אם זה המקרה, היא יכולה להיות נציגות שלהם גם בעוד כמה דברים :

- השתקת פרשיות של הפוליטיקאים "הטובים"

- "משפט בתקשורת" של הפוליטיקאים "הרעים" - כתיבת כל חשד כיאלו שהוא מוכח, כתיבת כל השערה כיאלו שהיא כיוון חקירה שכבר נמצא בו משהוא, וכן הלאה. לפעמים פשוט שת"פ להמצאת הפרשיה מאפס. זה כלי להכפיש את הפוליטיקאים "הרעים" והיעילות של מתבטאת יפה בבחירות - שים לב לתזמן של פרשיות מסוימות כמו זו שבה הואשמה ביתנו (ואז לא מצאו כלום, אבל הנזק התדמיתי כבר נעשה)

- הצגת עמדות הזויות לחלוטין בנושאים שקשורים לפרשיות בתור עמדה עיקרית

כלומר לא רק פוליטיקאים, גם התקשורת יכולה להיות כלי המלחמה, העו"ד, השופט, השריף והכומר בשביל כל מי ש "בעניינים" - וזאת במקום שהיא תחקור את כולם בצורה עצמאית ושוויונית

מערכת המשפט, אם כל הכבוד לכך שהם התערבו בחקיקה לטובת האזרחים פה ושם, לא נקיה גם היא מאינטרסים פוליטיים. וגם להם יש חלק בעניין - אם הם פוסקים דברים בצורה בלתי שוויונית בעליל בתחום הפוליטי, למה שלא יפסקו מה שהם רוצים (או מה שרוצים מהם) בתחומים אחרים. איך גררו את אולמרט כל השנים האלה למשל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הכיבוש משחיט".

"הכיבוש" זו המצאה של השמאל. אין כיבוש, יש שטחים שנויים במחלוקת שלא שייכים לאף אחד.

אם אתם רוצים שהמתנחלים יצאו מהשטחים האלה צריכים להוציא גם את הפלסטינים כי הם לא שייכים לאף אחד לפי האו"ם.

אם כבר מה שמשחיט זה השמאל. השמאל משחיט את המדינה הזו.

השמאל חותר תחת הדמוקרטייה בדרכים הרבה יותר מסוכנות מהמתנחלים.

למה לא מפריע לאף שמאלני V15?

למה לא מפריע לכם אירגון שקם לפני הבחירות ובמימון זר ממדינות בכל העולם שעוקף את חוק מימון המפלגות ורוצה להפיל את ביבי?

אהה... זה גוף "אה פוליטי" הוא "לא שמאל ולא ימין".

כן ממש, ביבי הוא ראש מפלגת הליכוד, לצאת נגדו זה בכלל לא לצאת נגד הימין והסיכויים של הימין להנהיג את המדינה.

אחריי V15 נשברו כל הכללים. אל תתבכיינו שיש פה דיקטוטרה(נניח) אחריי שלא היה לכם בעיה עם V15.

V15 זה הפשע הכי חמור נגד העם היהודי בהיסטוריה של מדינת .

ה"כיבוש" לא משחיט. השמאל משחיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...