סכנה!...מתקדמים בצעדי ענק לקראת דיקטטורה אנטישמית פאשיסטית. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סכנה!...מתקדמים בצעדי ענק לקראת דיקטטורה אנטישמית פאשיסטית.

se7en

Recommended Posts

מי מאשר את זה ?.

אם אני לא טועה, הסמכות כיום של מעצרים מנהליים וכל הקשור בכך (מניעת מפגש עם עורך דין וכו') היא של שר הביטחון. ניתן לערער לבית המשפט העליון.

יש הגדרות מדויקות לגבי מהי עבירת ביטחון.

ויש גם הגדרות לגבי סמכותו של השב"כ, תעיף מבט בחוק השב"כ.

אם אני לא טועה, היום חקירה פיזית מבוססת על אישור שר הביטחון לפי "הגנת הצורך". כלומר, זה בניגוד לחוק, אבל יש סייג פלילי בגלל שמדובר בפצצות מתקתקות, מחבלים וכו'.

רוג'ר, הנקודה שלי לא הייתה אם מעניין אותנו או לא, אלא שאותם קיצונים ימניים גורמים נזק למדינה ופועלים נגד הדמוקרטיה. בכך, הם עבירות ביטחוניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בחוק סמכויות שעת חירום שנחקק ב-1979 נקבעו הקריטריונים למעצרים מנהליים:

• לשר הביטחון סמכות לעצור אדם לעד שישה חודשים במידה וקיימת סבירות שהאדם פוגע בביטחון המדינה.
  • לשר הביטחון סמכות להאריך את צו המעצר המנהלי.
  • לרמטכ"ל סמכות לעצור אדם ל-48 שעות.
  • על מערכת האכיפה להביא את העצור למשפט תוך 48 שעות, אחרת ישוחרר העצור.
  • דיון בהליכי המעצר בבית המשפט יהיו בדלתיים סגורות.
  • ניתן לערער על המעצר בפני בית המשפט העליון.
  • לשופט מחוזי סמכות לבטל את צו המעצר אם הוכח שהמעצר לא היה מטעמים ביטחוניים.
  • סמכויות שר הביטחון לפי חוק זה אינן ניתנות לאצילה.
  • שר המשפטים ממונה על ביצוע החוק.

ישנם הבדלים בין מעצר מנהלי בשטחי מדינת ישראל או ביש"ע: בתוך שטחי ישראל יכול רק שר הביטחון להוציא צו מעצר מנהלי, והעציר חייב להיות מובא בפני שופט לאחר 48 שעות ואחת לשלושה חודשים עליו להיות מובא בפני נשיא בית המשפט המחוזי.

בשטחי יש"ע יכול כל מפקד צבאי להוציא צו כזה. לאחר קבלת הצו המנהלי נערכת ביקורת שיפוטית על ידי שופט של בית המשפט הצבאי. העציר רשאי גם לערער על החלטת השופט בביקורת השיפוטית בפני שופט בית הדין הצבאי לערעורים. החלטת בית הדין הצבאי לערעורים בעניין זה כפופה לביקורת בית המשפט הגבוה לצדק. בשני המקרים הצו תקף לתקופה של עד שישה חודשי מעצר כשלאחר תקופה זו נדרש חידוש הצו על ידי הסמכות המתאימה.

סבבה. עדיין לא מצאתי שום דבר על הטלטול המדובר.

בכל מקרה, זה הזוי.

מזכיר לי סרט כלשהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכבר מתחילים לעבוד.

לא מבזבזים זמן אלה.

רועי שרון: ‏פרסום ראשון: שב״כ עצר לחקירה את מאיר אטינגר היעד מס 1 של החטיבה

http://rotter.net/forum/scoops1/235262.shtml

זה יגיע בסוף לכל אחד ואחת מאיתנו.

ראו הוזהרתם.

- - - תגובה אוחדה: - - -

ואין לי ספק שזה השבכ בעצמו עושה את כל הפיגועים האלה.

הכל כדי להוביל לזה ממש.

ומי שחושב שאני הזוי ומדומיין שיזכור דברים אילו.

האמת סופה להתגלות.

ואגב זה לא רק כאן ככה.

זה בכל העולם תחת השם "מלחמה בטרור".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכבר מתחילים לעבוד. לא מבזבזים זמן אלה. רועי שרון: ‏פרסום ראשון: שב״כ עצר לחקירה את מאיר אטינגר היעד מס 1 של החטיבה http://rotter.net/forum/scoops1/235262.shtml זה יגיע בסוף לכל אחד ואחת מאיתנו. ראו הוזהרתם. - - - תגובה אוחדה: - - - ואין לי ספק שזה השבכ בעצמו עושה את כל הפיגועים האלה. הכל כדי להוביל לזה ממש. ומי שחושב שאני הזוי ומדומיין שיזכור דברים אילו. האמת סופה להתגלות. - - - תגובה אוחדה: - - - ואגב זה לא רק כאן ככה. זה בכל העולם תחת השם "מלחמה בטרור".

תפסיק לבלבל את המח.

מאיר אטינגר (מיצהר) הורשע בריגול אחר כוחות צה"ל, במטרה לפגוע בהם. מדובר באחד האנשים הקיצוניים ביותר שיש.

אלה האנשים שתוקפים מח"טים וחיילים ורוצחים פלסטינים.

טוב שעוצרים אותו, הוא מבחינתי מחבל.

ואל תדאג, כל עוד לא תתקוף חיילי צה"ל או תשרוף אנשים וכנסיות, אף אחד לא יגיע אליך.

חוץ מזה שאתה סתם צבוע, כי לא הייתה לך בעייה כל עוד המעצרים המנהליים והחקירות היו כנגד פלסטינים. אז לא חששת שזה יגיע אליך, מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הזין ש'לי כל המכונים "פלסטינים".

אנשים כמוך שמשווים את בזיון המין האנושי הערבים אלינו (יהודים טובים ויקרים) הם המסוכנים פה באמת.

אתם אילו שהבאתם עלינו את כל האסונות.

ואתם אתם האויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלק יהודי טוב ויקר.

אם אתה תומך באחד כמו מאיר אטינגר, אתה אויב המדינה. לך ליצהר, תקים יחד איתו את מדינת יהודה ותעזוב אותנו בשקט.

אבל מה שהכי בולט זה הצביעות שלך. בעמוד הקודם ציטטת את הכומר נימלר מתקופת גרמניה הנאצית, שמחה נגד שתיקה כאשר לוקחים מישהו שהוא "לא משלך", כי בסוף זה מגיע גם אליך.

ועכשיו אתה אומר "על הזין שלי הפלסטינים". אבל לשיטתך שלך, צבוע שכמותך, היית צריך למחות כבר כשהתחילו לטלטל פלסטינים, כי הרי זה בדיוק המסר של נימלר.

פשוט פאתטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טילטלו רוצחי תינוקות בשנתם.

מרוצצי גולגלות של תינוקות.

וקורעי כרסי נשים על עובריהן.

שורפי משפחות.

ואנסי ילדות.

עליהם אתם מגינים.

להם אתם עוזרים.

איתם אתם שותפים.

ואתם תשלמו על זה ביוקר רב.

ובעוד אתם חותמים איתם על הסכמים.

נותנים להם רובים ותחמושת.

מכניסים אותם לרחובותינו.

ומעודדים אותם לרצוח בנו.

הם טובחים בנו ללא רחם.

מחנכים את ילדיהם המזוהמים לרצחנו נפש.

ובעיקר צוחקים לכם בפנים.

למה אתם הראשונים שיורידו לכם את הראש הדעש.

למה אף אחד לא אוהב בוגדים.

כל מה שנותר לכם זה לזעוק שמסיתים נגדכם.

ולהשתמש באלימות.

הנה דוגמה מעכשיו לזבל שעליו אתה מגן:

http://rotter.net/forum/scoops1/235285.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגיעו בזריזות את הדיון לפני שיעופו כאן באנים. אטינגר נעצר על העברת מידע לשיבוש (הפגנה) פינוי מאחזים.

אתה צודק ברישא ואני מצטער שנסחפתי לשפה נמוכה.

לגבי הסיפא - אטינגר הורשע בעבר בפרשיית שעניינה ריגול נגד צה"ל. הוא הואשם תחילה בריגול, אבל בהסדר טיעון הורשע לבסוף באיסוף ידיעות על כוחות צה"ל. הרקע לדברים היה שיבוש פעולות צה"ל כנגד הקמת מאחזים לא חוקיים.

se7en,

אין לי מושג מאיפה אתה מביא את "הדוגמה לזבל שעליו אני מגן". אני בטח שלא מגן על מחבלים פלסטינים, וכבר כתבתי את זה בתחילת הדיון, לו היית טורח לקרוא.

אני בכלל דוגל בעונש מוות למחבלים עם דם על הידיים, עדיף מאשר שילמדו תואר בכלא וישוחררו באיזו עסקת שבויים. בטח ובטח שאין לי שום בעיה עם חקירות של השב"כ נגד מחבלים. להפך, וכבר כתבתי את זה בדיון הזה - אני חושב שקושרים את ידי השב"כ וצה"ל הרבה יותר מדי בכל הטיפול במחבלים. אם אני שמאלני, אז כנראה שגם בנט שמאלני.

לכן, זה שאני חושב שאנשים כדוגמת מאיר אטינגר מסכנים את המדינה, זה בגלל שאני ימני שפוי. ומבחינתי, כל מי שמסכן את המדינה, חותר תחת הדמוקרטיה, תוקף חיילים ומבצע פעולות אלימות על רקע אידיאולוגי/גזעני/לאומני - צריכים לטפל בו בכל הכוח.

ואם צריך לטלטל - שיטלטלו. אני רק יכול לקוות, שמי שיסבול מזה יהיה האויב הפלסטיני, ולא יהודים שיחליטו על מלחמת אחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנימור, מצוין שאוכפים את החוק.

אבל כולנו יודעים שמדובר באכיפה בררנית, ועל דברים גרועים יותר לא אוכפים כאשר מדובר בשמאל קיצון.

או ערבים גם עם אזרחות ישראלית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הסיפא - אטינגר הורשע בעבר בפרשיית שעניינה ריגול נגד צה"ל. הוא הואשם תחילה בריגול, אבל בהסדר טיעון הורשע לבסוף באיסוף ידיעות על כוחות צה"ל. הרקע לדברים היה שיבוש פעולות צה"ל כנגד הקמת מאחזים לא חוקיים.

בדיוק על זה כתבתי. דחפו כותרת מפוצצת של ריגול כשבסה"כ היה מדובר על העברת מידע להפגנות. כמובן שהוא עשה זאת באופן לא חוקי אבל מכאן ועד ריגול המרחק גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כולנו יודעים שמדובר באכיפה בררנית, ועל דברים גרועים יותר לא אוכפים כאשר מדובר בשמאל קיצון.

דמגוג, תביא דוגמא של פשע גרוע יותר מרצח ונסיון לרצח של משפחה שלמה שנעשה ע"י שמאל קיצון.

ag43, עוד פעם ההתממות המאוסה הזו, הבנאדם מצהיר בגלוי שהוא (והרבה אחרים שהוא מייצג) לא מכיר בחוקי המדינה, משמע בוגד חד וחלק. אתה באמת חושב שאם תהיה לו חצי הזדמנות להעביר לטרוריסטים, יהודים במקרה הזה, מידע חיוני על הצבא הוא יהסס לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...