האם יש צורך לעדכן במחשב נייד חדש את חלונות 8 ל-8.1 ,לפני ביצוע העידכון הסופי 10 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש צורך לעדכן במחשב נייד חדש את חלונות 8 ל-8.1 ,לפני ביצוע העידכון הסופי 10

ASI89

Recommended Posts

ביצעתי אצלי במחשב הנייד שיחזור מלא למצב בו הוא יצא משערי המיפעל .המטרה היא שבסוף יתבצע שידרוג לחלונות גירסא עשירית.

האם קודם לכן, יש צורך לעשות את העידכון האוטומטי שמוריד תיקוני ,ודריברים?

יחד עם מערכת ההפעלה ,קיבלתי מהיצרן מספר תוכנות חשובות בחינם אשר כבר היו מותקנות מראש.

האם שדרוג לגרסא העשירית ,תביא למחיקתם של אותם תוכנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לפי התגובו בפורום ההוא קצת מפתיע שאתה שואל את זה.

לא. אין צורך לשדרג לחלונות 8.1 או להוריד את כל העדכונים.

רק תדאג שחלונות מאוקטב.

אם אתה רוצה לשדרג דרך איקון של "קבל 10" שאני בספק אם כבר יופיע אז יש כמה kb שצריך לעדכן.

יש ברשותי מספר ונייחים עם מערכות הפעלה שונות.

בדף של שדן בשידרוג ל 10 רשום בצורה מפורשת שצריך לעדכן את מערכת ההפעלה הקיימת ,לפני שמשתדרגים ל 10 , כך שאני לא מבין ,על מה אתה מיסתמך כשאתה אומר שאין צורך בכך?

מתי צריכה להופיע האפשרות לשידרוג ל 10 במיסגרת העידכון האוטומטי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי מהיצרן מלא מותקן בעת הרכישה כמו גם הרבה תוכנות נוספות ודרייברים המותאמים ספיצפית לחומרה היחודית של המחשב הנייד.

אם אני אבחר לא לחכות ,להוריד בעצמי את קובץ ה- איזו ולהתקין בעזרתו את חלונות 10 אז כל אותם תוכנות ודריברים שהיו כבר מותקנים במפעל, ימחקו לחלוטין ואני אצטרך לשבור את הראש היכן אני משיג ולחפש ולהוריד את כל הדריברים מחדש ?

ואם אני אחכה עד שמיקרוסופט תואיל בטובה להציע לי את השידרוג ל 10 במיסגרת שירות העידכונים האוטומטים שלה , אז כל אותם תוכנות ודריברים ,לא ימחקו ורק מימשק המישתמש של יעבור שינוי גרפי מ 8 ל 10 ?

מה טווח הזמן המשוער עד שאפשרות השידרוג ל 10 תוצע לי במסגרת שירות העידכונים האוטומטי ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תוריד את ה iso אתה תוכל לבצע התקנת שדרוג. העדכון דרך ה update אוטומטית התקנת שדרוג.

התקנת שדרוג לא מוחקת את התוכנות והקבצים הנוכחיים שלך.

ה iso בנוסף יאפשר לך התקנה נקייה (מה שבדרך כלל טועים וקוראים לו פירמוט) בלי לבצע קודם שדרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ,הורדתי והעתקתי לדוק .

הבנתי שקבצים לא נימחקים בעת ביצוע השידרוג בלבד .

אבל האם כל אותן תוכנות שעבדו לפני ביצוע השידרוג ימשיכו לעבוד בצורה תקינה ,גם לאחריו ,

לדוגמא ,אותו אופיסו שכרגע עובד אצלי ב 8 , יעבוד גם אחרי השידרוג ,גם ב10 ?

אם כך הוא הדבר , אז בתכלס מבחינת המישתמש הפשוט , ביצוע השידרוג בלבד ,משמעותו המעשית היא היפטרות מהמימשק הגרפי הדפוק של ה 8 וקבלת ממשק חדש ,דמוי המימשק משתמש של ה 7 ?

אם אני מבין נכון ,אז בשורה התחתונה ,זה כאילו להתקין קלסיק של ,

אבל של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה iso בנוסף יאפשר לך התקנה נקייה (מה שבדרך כלל טועים וקוראים לו פירמוט) בלי לבצע קודם שדרוג.

אולי ילדים בני 10 בFXP קוראים להתקנה נקיה פירמוט.

שאר העולם קורה להתקנה נקיה... התקנה נקיה...

ואין לה שום קשר לפירמוט שאפשר לעשות או לא לעשות לפני התקנה נקיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון ,אז בשורה התחתונה ,זה כאילו להתקין קלסיק של ,

אבל של ?

אפילו לא קרוב.
זה בדיוק מה שציינתי, זה טעות לקרוא להתקנה נקייה פירמוט. תתפלא כמה פעמים נתקלתי גם באנשים בוגרים שקוראים לזה פירמוט. גם פה בפורום.

נתקלתי אולי בשלושה אנשים שלא קוראים לזה "פרמוט". זו אחת מהשגיאות שהשתרשה כל-כך שבחיים לא תעקור אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על החפירה ,אולם תשובתך הייתה לייד ולא התייחסה לגופו של עניין.

לסיכום הואל נא להשיב ב-"כן" או ב-"לא" ,כדי שאני אוכל להיות בטוח ב- 100 אחוז שאני אוכל לסיים במועד ,את הפרוייקט שעליו אני עובד בעזרת האופיס:

"האם אפשר יהיה להמשיך לעבוד עם אותו האופיס ,גם אחרי ביצוע השידרוג ל 10 ? "

תודה רבה ושוב פעם סליחה על החפירה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...