תאורה חלקית למחשב. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאורה חלקית למחשב.

Shalonrn

Recommended Posts

קודם כל, לא ידעתי היכן בדיוק לפתוח את הנושא, אם זה לא מתאים אשמח להעביר אותו מקום.

אני בנאדם שלא אוהב לשבת ולעבוד במחשב עם חושך. גם כי אני לא רואה את המקשים וסביבת העבודה, וגם כי המסך בוהק מידי (אם אוריד את הבהירות, אז בכלל לא אראה דבר). מצד שני, לאחרונה די נמאס לי לשבת עם אור מלא בחדר.

רציתי לשאול אם מישהו מכיר פתרון שיאיר פחות או יותר את סביבת המחשב העליונה(מסך, מקלדת, עכבר ובכללי את השולחן) ושלא יהיה גס מידי, כך שישתלב היטב.

ראיתי כבר לדים מאחורי 3 מסכים, שזה נראה פתרון נחמד.. אבל יש לי מסך אחד בגודל 23 אינץ (שנקנה הודות לחברי הפורום) ואני לא יודע איך זה יראה, ואם יספיק ממש.

אם מישהו מכיר פתרון, אשמח לשמוע (אור לבן/צהוב/כחול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחפש בניסוי וטעיה. אנחנו לא יכולים לדעת מראש.....

תנסה לשים איזה שהיא מנורה כמו מנורת קליפס בכיוונים שונים מאחורי המסך, מעליך, כשהיא מאירה לכיוון המסך אנכית מלמעלה (לא מלפנים), לכיוון התקרה וכדומה. ותקשיב לגוף שלך. אם התאורה מאמצת את הראייה תנסה אפשרות אחרת

המנורה אמורה להיות בגדול בהספק נמוך, או מכוונת בצורה שהואר שלה לא מגיע בצורה חזקה למקום העבודה

אני ממליץ להימנע לחלוטין מתאורת לד

הספקטרום שלה מכיל peak יחיד וחזק בתחום צר של כחול, שמאמץ את הראייה וכנראה לא ממש בריא. בנוסף אם אתה עובד באור שלה לקראת השינה, אור הכחול בריכוז כזה מדמה במידה מסויימת אור שמש ומעכב את ההתכוננות של הגוף לשינה לאחר העבודה על המחשב

בנורות כמו CFL הספקטרום מכיל כמה פיקים קטנים יותר בגוונים שונים של כחול, ולא מרוכזים בפיק יחיד, לכן אין להם השפעה כזאת

אני סידרתי לעצמי מנורה על עמוד - גוף תאורת חוץ גדול שהחלפתי בו את הנורה המקורית (נלג) ל PL בהספק נמוך. הוא עומד בצורה שהוא מאיר מלמעלה את אזור המחשב ולא את כל החדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...