צריך המלצה לקופת חולים. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לקופת חולים.

alexkidd

Recommended Posts

אני כרגע נמצא בכללית ולא מרוצה מהשירות שלהם (בגלל כל מיני בעיות שלפחות כרגע מעדיף לא לחפור לכם עליהם, אבל אם תרצו אשמח לפרט בתגובות לאחר מכן)

האם שווה לי לעבור לקופת חולים אחרת או שבעצם כולם אותו ח*א.

תודה מראש על העצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול, כולם אותו חרא, אבל ספציפית - רמת השירות שתקבל תלויה רבות לא רק בקופה, אלא במרפאה הספציפית, ברופא המשפחה הספציפי, וכן בפריסת המרפאות המקצועיות שלהם בעיר שלך. זאת אומרת שבעיר מסוימת יכול להיות שעדיף להיות בקופה א', ובעיר אחרת בקופה ב'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שאתה לא מרוצה מהשירות של כללית, אבל יכול להיות שזה לא קשור לקופת חולים כמו שזה קשור למה שאתה מצפה לקבל מהם והדרך בה אתה מנסה להשיג זאת.

אתה עלול למצוא את עצמך באותו המצב בכל קופות החולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שיש לי בעיות איתם שלא קשורות לסניף ספציפי, אלא יותר כללי (כיאה לכללית):

אמא שלי עשתה לי ביטוח מושלם מגיל 17 ורק לפני כמה חודשים שהוסיפו לה ביטוח סיעודי ללא ידיעתה במשך למעלה מ-15 שנים.

היא בתגובה דרשה שיחזירו לה את הכסף ואף ביטלה את הביטוח מושלם (להצעתי).

אז הם ביטלו לה את המושלם אבל ממשיכים לחייב כי לכאורה לא נתתי את ההסכם שלי, אז הם ברוב חוצפתם שלחו *אליי* חוב של 144.31 שקלים!

מזל שלא נתתי להם את האשראי שלי...

השאלה אם זה נפוץ בעיקר אצלם או שזה ככה בכל קופת חולים אחרת, שזה כבר די מייאש תאמת.

בכל מקרה הם לא יראו ממני שקל מעבר לביטוח חובה (או אפילו גם זה לא כתוצאה ממעבר לקופ"ח אחרת בשביל הפרינציפ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שנשמע שאין לך שום בעיות עם ה"כללית". אתה סתם זועם על זה שאמא שלך נפלה בפח של איזה תרגיל שיווקי סטנדרטי (שאגב, יכול לקרות וקורה בכל קופת חולים ולא רק בקופת חולים).

נו, באמת. קרה משהו לפני 15 שנה ורק עכשיו גיליתם? הייתם על הירח? אתם לא בודקים על מה מחייבים אתכם? מה לעזאזל אפשר לזכור, שלא נדבר על להוכיח על משהו שקרה לפני פאקינג 15 שנה?

15 שנה לא בדקתם חשבוניות, עכשיו בטעות כן, ומישהו אחר אשם בזה?

וכן, הם לא יכולים לבטל ביטוח בלי הסכמתו המפורשת של המבוטח. זה א"ב של ביטוחים. תגיד תודה שזה המצב.

חישוב פשוט - אם את הביטוח המושלם עשו לך בגיל 17, ועברו 15 שנה, אז עכשיו אתה בן 32 ככה? ואמא שלך עדיין משלמת על ביטוח הבריאות שלך? זה לא קצת פתטי?

אז תעבור בשביל הפרנציפ למי שאתה רוצה, ואחרי כמה שנים אולי תגלה שגם שם רימו אותך וגובים כספים על משהו שלא רצית, ואולי נתת הסכמה בהיסח דעת, ותבוא להתרעם פה.

כן, אני יודע שאני קצת בוטה מידי, אבל באמת, אבל באמת שנמאס מאנשים שלא יודעים להתנהל נכון ותמיד, אבל תמיד, מישהו אחר אשם בזה. פאקינג 15 שנה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שהבנת נכון. כאשר באה לעשות לו מושלם גילתה שיש לה סיעודי כבר 15 שנה (מגיל שנתיים שלו?).

אולי אני טועה.

140 שקל? קראתי נכון?

נזק זעיר ביחס למה שהם יודעים לעשות. אין על מה לבכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תביא את זה מול שופט, קופת החולים תטען שאם חס וחלילה היה קורה משהו אז הביטוח הסיעודי היה משלם לכם, ולכן נהנתם מההטבה ולא תוכלו לקבל עליה החזר.

לך תוכיח שהיא לא ביקשה להוסיף סעיף ביטוח סיעודי לפני 15 שנה.

אין לך CASE.

בשביל זה לא עוזבים קופת חולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QttP צודק. מעבר לקופה שתבחר, רצוי ומומלץ שתעשה ביטוח פרטי. ברגעי האמת (שלא תזדקק) אתה עשוי לגלות שהביטוח מטעם הקופה לא מכסה אותך, גם לא במקרים בהם נדרשת בדיקה ספציפית (שלא לדבר על טיפול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...