(צריך המלצה) ראוטר חדש - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(צריך המלצה) ראוטר חדש

avihaizipel

Recommended Posts

ערב טוב:

אני צריך המלצה בנוגע לראוטר אני לא מבין גדול של זה אז אני צריך המלצה עם מעט פירוט,

אני גיימר וצופה ב-HD וב- ואני מעוניין שהכל יעבוד לי חלק "כי על איכות לא מתפשרים",

בנוגע למחיר אפשר להתפרע מה שאומר שאם תגידו לי 1500 ש"ח ואני יהיה מרוצה לשש השנים הבאות אז זה מקובל.

תודה מראש אביחי,

נ.ב.

יגלשו על הרשת 3-4 מחשבים, לפחות 4 tv ושש ניידים פחות או יותר בו זמנית,

ואם הראוטר זה לא הדבר היחיד שמספיק אשמח לעזרה כי אני ,

ואני לא רוצה שיפריעו לי בזמן שאני משחק אז לא רק הראוטר חשוב גם האיכות של השידור/רוחב פס.

ושוב תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף שתחבר את כל הצרכנים הנייחים (אנדרויד TV, נייחים וכו') על ידי פתרונות קווים כמו homeplug ודומיו.

ככה תוריד את העומס על הביצועים האלחוטיים של הראוטר וסביר שתקבל ביצועים טובים יותר מכל ראוטר שקיים בשוק.

דבר שני, קח בחשבון שככל שאתה מתרחק מהראוטר הביצועים יורדים ולכן אם הקליינטים רחוקים זה מזה ואתה רוצה להתשתמש ב-wifi לבד,

כנראה שראוטר 1 לא יספיק לך - כי תפסיד בכל מוצר שיהיה רחוק מהראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה הומלץ לי ללכת על הראוטר TD-W9980 של TP-LINK אבל איני מצליח לחבר אותו למודם של ,

אז לפני שתהיה שאלה כזו המודם של מוגדר כמודם ולא כראוטר ויש לי עוד כמה בעיות אני לא מוצא את הL2TP בראוטר,

וכשאני מחבר אותו ואיך שהוא הוא כן עובד הוא מושך לי IP שגוי ככה שהוא גם לא נותן לי להתחבר ללמשק של הראוטר ניסיתי להגדיר IP ידני ללא הצלחה,

אז נעשה קצת סדר לראוטר הנ"ל אני מצליח להתחבר לממשק בזמן שהוא מושך IP תקין אך לא מצליח לגלוש.

וכשהוא מושך IP לא תקין אני כן מצליח לגלוש אך לא להיכנס לממשק ודבר נוסף הוא לא משדר WIFI תקין כלומר אני רואה אותו אך הוא מגיב לא טוב.

אשמח מאוד לעזרה ותודה רבה "גישה נדחתה".

שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה בסדר אז זה אומר שלא אמור להיות לו L2TP אבל לא נורא המטרה שלי היא לעבור לבזק יש לי כבר תכנאי לקראת סוף חודש,

אז אם ככה זה בסדר המון תודות לך הייתי בטוח שמשהו לא בסדר בראוטר :)

שוב תודה רבה לך ושבת שלום ידידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...