אחריות בינלאומית - איפה לרכוש בארה"ב? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחריות בינלאומית - איפה לרכוש בארה"ב?

דימה ש

Recommended Posts

אהלן לכולם,

אני מעוניין לרכוש מחשב נייד בביקור בארה"ב. רציתי תחילה לרכוש באתר של B&H אבל הבנתי מהשירות לקוחות שלהם שאף מחשב אצלם לא מגיע עם אחריות בינלאומית של היצרן. וכאן הבעיה.

איך אני מוצא חנות עם מחירים סבבה שבטוח האחריות תהיה בינלאומית ותכובד ע"י לנובו\דל\אסוס? (האם יש פרצודורה לאחר הקניה כדי שהאחריות תכובד?)

אם זה משנה, אני מתלבט עדיין בין:

Dell XPS13

Asus Zenbook UX303LA

Lenovo Yoga 2 Pro

Lenovo Yoga 3 14"

(התקציב הוא עד 930$ והדרישות היחידות שלי הן 256GB SSD, i5, 8GB ומשקל של עד 1.7 ק"ג כאשר הרצוי הוא 1.5)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דל בכל העולם מכבדים אחריות. (דורש פרוצדורה של העברת אחריות למדינה בה אתה נמצא)

לגבי לנובו, אתה יכול לברר באתר שלהם אילו דגמים בדיוק מקבלים תמיכה ואחריות בארץ, כאשר אחריות רשמית בחול היא לרוב בינלאומית.

לגבי אסוס זה קצת בעייתי מאחר ואין שירות רשמי של אסוס בישראל.

התקציב שלך קצת נמוך קצת לדרישה. בתקציב קצת יותר גבוה יש לדוגמה את זה -

http://www.bestbuy.com/site/lenovo-yoga-3-pro-2-in-1-13-3-touch-screen-laptop-intel-core-m-8gb-memory-256gb-solid-state-drive-orange/9827099.p?id=1219435651818&skuId=9827099

לא כתבת, ולכן אני מניח שאין לך עדיפות לרזולוציה גבוה. לדרישה הזו אני הייתי מוותר כנראה על SSD והולך דווקא על מחשב כמו זה -

http://www.officedepot.com/a/products/685102/Dell-Latitude-14-7000-E7450-14/?cm_mmc=PLA-_-Google-_-Computers_Tablets-_-685102-VQ6-42102168956-VQ16c-VQ17-pla-VQ18-online-VQ19-685102-VQ20-99730094657-VQ21-&gclid=CKrvtaWf_sYCFUXItAodvskDKg

אתה מקבל פה במחיר יחסית לא גבוה מחשב עם 3 שנים אחריות (שתכובד בישראל) קל ואיכותי מאוד.

תמיד אפשר להוסיף לו בשלב מאוחר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי, אני האמת דיי נעול על SSD אבל התקציב יכול גם לגדול אם צריך. הכי חשוב לי שיהיה שירות טוב ולצערי הבנתי שאסוס (למרות דגמים עם מפרט מצוין בשבילי ובמחירי רצפה) נותנים שירות על הפנים, בממוצע.

שאלה לגבי הדגם הראשון שהצעת: מעבד M של יכול לא להספיק עבורי אם מידיי פעם אני צריך לעבוד עם Visual Studio ופרויקטים לא קטנים מידיי?

ולגבי האחריות (שזה הכי חשוב לי במחשב שאני קונה מחו"ל) לא מצאתי באתר שלהם איך רואים לאילו דגמים כן ניתנת אחריות בארץ. יש מצב להכוונה?

__

עריכה: התקשרתי לCPM שהם נותני האחריות של מחשבי IDEAPAD(גם יוגה 3 לדוג') של לנובו . הנציגה הנחמדה הסבירה שיש אחריות למחשבי שנרכשים מחו"ל אך זו אחריות מוגבלת: במקום התחייבות לעשרה ימי עסקים תיקון מדובר על עד חודש וחצי (פי 3 ובהחלט לא מתקבל על הדעת) וכן שלא ניתן להרחיב אחריות ל3 שנים + הרבה פעמים יש בעיות אספקה של חלקים למחשבים מחו"ל למרות שהדגם נמכר גם בארץ.

מישהו נתקל בבעיות שכאלה במימוש אחריות בינלאומית? נשמע לי קצת מופרך הבדלים כאלה במימושי אחריות של יצרן עולמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה. מה אתה אומר על המחשב הבא?

http://www.bhphotovideo.com/c/product/1153045-REG/dell_xps9343_2727slv_xps_13_i5_5200u_4gb_128ssd_windows8_1_13_3.html

מה האינדיקציה בלשונית SPECS או במקום אחר שאומר לי אם אני יכול להרחיב ראם\SSD? (וכמה זה עולה? פוגם באחריות?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה מחשב של בחול.

הסיכוי שתקבל עליו אחריות בישראל הוא דיי נמוך, ואיכות האחריות של בישראל היא פשוט זבל בזמן האחרון.

ובלי קשר לאחריות, יש לו מעבד חלש בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העוצמה שלו בין i7 ל i5

חבל שאתה אומר דברים שהם שטות גמורה בכזה ביטחון.

המעבד ב-ux305 הוא מדגם 5y10 של סדרת ה- M. המעבד הזה חלש מכל מעבד i3 בדור ה-5 של סדרת ה-.

למעשה הוא מקביל פחות או יותר בביצועים למעבדים החלשים ביותר מסדרת ה-i3 של דור 4 (משהו כמו ה-4010u)

אני לא אומר שזה מעבד רע לשימושים מסויימים, רק שהוא חלש בהרבה מ- i5 5200u שנמצא במחשבים שמדובר עליהם פה.

ושוב, רצוי לפני שאתה מפרסם שטויות לבדוק את הדברים שאתה אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם החשבונית על שמו, hell, גם אם המחשב נקנה בארץ - השירות של בארץ פשוט מתחת לכל ביקורת.

היה לי סיפור איתם עם נייד אחד לפני שנה ועכשיו סיפור עם נייד נוסף (שניהם נקנו בארץ) וזה פשוט סיוט שקשה לי לקבל.

בהשוואה אליהם מ-3 ניסיונות אישיים עם השירות של , לדעתי אין פה בכלל מקום להתלבט כי לדל יש שירות ולאסוס לא.

לא מכיר את אז אין לי איך להכניס אותם להשוואה, אבל כנראה שכל שירות עדיף על זה של אסוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...