הכי משתלם, הכי מתקדם? ה-OnePlus 2 הצליח להפתיע אותנו למרות הכל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכי משתלם, הכי מתקדם? ה-OnePlus 2 הצליח להפתיע אותנו למרות הכל

SilentBob

Recommended Posts

עם הרבה שיפורים מינוריים אך חשובים ותג מחיר שנמוך ממה שציפינו לו, סמארטפון ה-OnePlus 2 מושק רשמית ומוכן לכבוש את העולם

לכתבה: http://hwzone.co.il/הכי-משתלם-הכי-מתקדם-ה-oneplus-2-הצליח-להפתיע-או/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם היה מצלמה 21 מגה פיקסל 4 גיגה מעבד הכי טוב בשוק וסוללה 4000mah ו-64gb במחיר של 350 דולר אז זה היה שווה!!!

נצתרך לחכות לשנה הבאה מה לעשות שאנשים חושבים רק על כסף במקום התקדמות טכנולוגית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אם* היה את המפרט הכי חזק בשוק והמחיר הכי זול בשוק מכל הפלגשיפס אז זה היה שווה? מה אתה יצור?

- - - תגובה אוחדה: - - -

אם מישהו מעוניין בהזמנה אפשר לקבל מקום בתור דרכי:

https://oneplus.net/invites?kid=GLYINQ

זה רק מראה את המקום שלך בתור (מכובד) בלי יכולת להירשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה המכשיר הכי משתלם בהתחשב לחומרה שבו אבל אני אישית התאכזבתי מההשקה.

חשבתי על המכשיר הזה כמחליף לנקסוס 5 שלי אבל פשוט כמה דברים במכשיר שממש איכזבו אותי.

מבלי להיות קטנוני כמובן (עדיין יש חומרה מרשימה במכשיר), חסרה לי טעינה מהירה, טעינה אלחוטית ושבב .

בנוסף, הייתי שמח לראות מסך ברזו' qHD או משהו בסגנון קצת מעל FHD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך QHD זה מיותר (וגם רזולוציה של הG4/G3)

מתי בפעם האחרונה השתמשת בNFC? אני אף פעם (וזו גם הסיבה שהם לא שמו. למרות שזה לא אמור להשפיע על התכנון/מחיר)

טעינה מהירה זה נחמד אבל לא חיסרון כזה רציני (עד כמה שאני יודע בG3 שלי אין ואני טוען אותו ל100 בפחות משעתיים)

טעינה אלחוטית זה גם נחמד אבל עדיין ברמת הגימיק היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבתי בתגובה הראשונה שלי, אלה דברים שחסרים לי - כי אלה דברים שאני כן משתמש בהם.

דווקא אני משתמש בNFC אומנם לא בתדירות גבוהה אבל יש שימוש.

טעינה מהירה זה אולי לא חסרון אבל זה יתרון משמעותי (עבורי) - אני מסתובב ביומיום עם שעון URBANE של ובטלפון הBT והGPS דלוקים, זה גורם לסוללה שלי להתרוקן מהר מאוד.

לגבי הטעינה האלחוטית, פיצ'ר ששימש אותי בעבודה לא מעט - שמתי במשרד משטח טעינה ועליו את הטלפון, חוסך לי התעסקות עם כבלים להטענה ושומר על המכשיר טעון כל הזמן.

בשורה התחתונה, נראה מה יקרה כשתגיע ההזמנה (יש לפני "רק" 241,000 איש) - נחליט כשנגיע לגשר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בNFC בשביל לקרוא את הרב-קו שלי (לראות עד מתי תוקף החוזים, יתרה וכו')

וגם לפעמים בשביל להעביר תמונה וכו' ממכשיר למכשיר "בנגיעה"

לא לגמרי קריטי, אבל מבחינתי בהחלט חיסרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכזבה.

שם שהיוה מושג של חדשנות נמדד עם עוד כמה סיניים במחירים שלו ובחומרה שלו. לא מפעים אף אחד ולמעשה מפגר בהמון פרמטרים ממכשירי הדגל האחרים שכבר יצאו לפני מספר חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ למהר לקנות את המכשיר הזה עד שנראה קצת פידבק על ה- SD810 Rev2.1. האם הוא באמת כבר לא מתחמם ומוריד ממהירותו מהר מאוד או שהפכו אותו לסוג של SD800.

מעניין למה סמסונג בחרה ב- SD808 ל- S6 Plus כמו של ה- G4 ולא ב- SD810 Rev2.1 (לא בטוח אם זה עדיין שמועות או לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בNFC בשביל לקרוא את הרב-קו שלי (לראות עד מתי תוקף החוזים, יתרה וכו')

וגם לפעמים בשביל להעביר תמונה וכו' ממכשיר למכשיר "בנגיעה"

לא לגמרי קריטי, אבל מבחינתי בהחלט חיסרון.

קריאת נתונים מהרב קו בעזרת ה- של הפלאפון נשמעת כמו אופציה מגניבה, תוכל להרחיב איך אתה זאת בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...