קולנוע ביתי לסלון (מקרן+מסך+אודיו)- זקוק לעצות מעט בדחיפות. תודה! - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קולנוע ביתי לסלון (מקרן+מסך+אודיו)- זקוק לעצות מעט בדחיפות. תודה!

tmpusr

Recommended Posts

(1) ה-GRANDVIEW בגודל 120 אינטש

(2) ה-WEGA בגודל 133 אינטש

שניהם במלאי, שניהם באותו מחיר.

רק ממה ששמעתי, ל-WEGA יש יבואן שלא ממש עוזר (במילים עדינות) ואילו יבואן GRANDVIEW מצויין.

אין לי מושג מידע אישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההבדל בין 120 ל-150 אינצ' הוא לא קטן...

120-inch-16x9-vs-150-inch-16x9.png

אני ממש לא בטוח שבשביל הוצאה כזו שתשרת אותך לתקופה ארוכה מאוד, כדאי להתפשר במיקרים האלה.

אישית אני חושב שהייתי בודק כל אפשרות כדי לא להתפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך באופן עקרוני אבל כלכלית לעלות ל-150 אינטש יעלה לי הרבה יותר מהפרש המחירים של המסך בשל הצורך להביא את הקבלן להתקנה עוד חודשיים שלושה ולא כחלק מהשיפוץ שהוא עושה עכשיו ממילא.

ככל הנראה אקח את ה-133 אינטש של WEGA - דיברתי עם שניים שיש ברשותם את המסך הזה והם מרוצים ממנו מאודץ לא מושלם אבל טוב מאוד - מושלם (DRAPER) עולה פי 3 ואין במלאי.

מבחינת גודל הוא מהווה כמעט sweet spot בין מחיר, זמינות ומרחק צפיה.

העניין הוא שאצלם הוא רוב הזמן פתוח (מרתף) ואצלי הוא רוב היום סגור (בסלון) ונפתח רק בערב או בסופ"ש. זה מעמיס יותר על מנגנון המתיחה והמנוע - מקווה שלא אתאכזב.

סיכמתי עם החנות שאני מתקין אותו ביום א', בודק ואם הוא לא מתאים לי - אני מחזיר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה... הדלקת אותי על ה-ELITE 150 אינטש שיוצא 6444 ש"ח כולל הכל עד הבית (כמעט אותו מחיר של ה-133) אבל זה כנראה המחיר שמי שלא נערך מראש צריך לשלם.

הזוי ש~6000 ש"ח לחתיכת בד, שני כבלים אלסטיים ומנוע פיצפון נחשב sweet spot. מחיר מטורף ויקר אבל לא מצאתי פתרון זול יותר.

יש עוד התקנה, התקנה של המקרן, AIR3C, חשמל, דקורציה/ספוטים... נגיע לסביבות ה-10K כמעט אני חושב כולל הכל.

חשבתי על LCD במקום אבל 65 אינטש טובה עם 3D עולה 12-15K וזו חוויית צפיה נחותה משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש.

המסך הקבוע שלי של Carada גם עלה 4,000 ומשהו לגודל 96" סה"כ. אכן הזוי.

אבל אני חייב לציין שאיכות התמונה טובה הרבה יותר ממסך הגלילה הידני של Softec שהיה לי קודם.

אגב, בדוק אם יש מצב לצבוע את קירות הסלון בצבע קצת יותר כהה.

בדירה הקודמת חלק מקירות הסלון היו בגוונים חומים יותר, בדירה הנוכחית הכל לבן סיד. ההשתקפויות מהקירות מפריעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הגודל הוא יתרון היכן שאין חיסרון במקום או אפשר להחביא את המארז ליד הרסיבר או מה שלא יהיה? מילא משרד צפוף, זה נוח להברגה מאחורי מסך במקום AIO.

אם יש מקום זה סתם מוריד חיבורים ואופציה להוספת כ. מסך, ובנוסף אין סיבה לתוספת המחיר - כי אין צורך בגודל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת למה צריך קטן? אולי כי זה סלון? אצלי הוא יושב במגירה.

ולמה צריך כרטיס מסך נוסף? Hd6000 מספיק ל4k בלי בעיה.

איזה חיבורים אתה עוד צריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנעתי...

עדיין אני לא רואה את עצמי קונה כזה. אני לא סובל להיות מוגבל, גם אם אני לא יודע בדיוק מה אני ארצה להוסיף \ לשדרג כעת. (PCI עם חיבורים חדשים, כ. מסך לגיימינג, כ. , לא משנה מה. עם Mini ITX זה כרוך בהחלפת מארז נטו).

הפעם הראשונה והאחרונה שהמלצתי לחבר על נוק היתה לזוג צעיר (יעברו דירה מן הסתם כמה פעמים), לבעל יש ואשתו רצתה נייח, גלישה נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...