תאורת לד למחשב נייח! - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאורת לד למחשב נייח!

yakirmizrahi

Recommended Posts

כל ה "ערכות" הפשוטות הן דיי אותו דבר - בקר כלשהוא וסרט לדים ......

לדים כאלה הם מראש לא מיועדים לתאורה, ולכן ההספק שלהם נמוך יותר מ "מנורות לד" (של אור לבן) - מה שאומר שהם מתחממים פחות ויכולים להחזיק מעמד יותר, גם אם הם "סיניים"

אורך החיים כן יושפע מכמה ההתקנה נעשתה נכון :

- על הסרט להיות צמוד למתכת של המארז בצורה רציפה לכל האורך כי המגע במארז הוא מה שמקרר אותו

- מאחורי הסרט ובמיוחד באזור הקצוות יכולים להיות מקומות שבהם המוליכים חשופים. בשביל שהסרט לא יקצר למארז (קצר אם הרבה פוטנציאל לנזק לסרט, לספק ולחומרה אחרת) אם בסרט יש נקודות חשופות יש להדביק שכבה של מבודד כמו polyimide בינו למארז

- ולא להדביק את הסרט בצורה שאם הדבק נחלש והוא נופל הוא ייפול על חומרה ויקצר אותה..... (בכל זאת, הדבק שלהם לא הכי עמיד ויכול להיחלש אם הזמן)

אם אתה רוצה למצוא כאלה בארץ, חפש בחנויות חשמל/תאורה "מקצועיות" (כלומר, כאלה שבהן מוכרים גם רכיבי תאורה) ומקומות שבונים שלטים, היום משתמשים הרבה בלדים מכל הסוגים בדברים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה..

עדיין לא הבנתי דבר אחד, גם אני מוצא בחנות תאורה רגילה את המוצר השאלה היא איך אני מחבר אותו למחשב כדי שיפעל?

בטח כל המוצרים שאני ימצא בחנות תאורה המוצר יגיע עם שקע חשמלי רגיל....

מצאתי איזה מוצר מעניין באיקאה...

השאלה היא עוד פעם איך אני מחבר....

http://www.ikea.co.il/default.asp?catid={52CF8CBF-EF57-4603-9EBB-2DD16F4C3B92}&details_type=1&itemid={8D93FF0A-0698-4901-B781-EA0A40D5DD35}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...