אשמח להמלצה למסך 24/27" עבור אולפן ביתי / גיימינג / סרטים (2000-2500) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח להמלצה למסך 24/27" עבור אולפן ביתי / גיימינג / סרטים (2000-2500)

MisterL

Recommended Posts

שלום,

המסך הנוכחי (המעולה, mw221c) התקלקל לאחר 7 שנים בהן הפגין אמינות מופתית, התצוגה פשוט הפכה למשובשת - כמו כאן:

אין אחריות ולא בטוח ששווה לתקנו והגיע הזמן להתקדם.

עיקר השימוש שלי הוא:

- עבודה עם Cubase

- גיימינג

- צפייה בסרטים (HD)

המפרט שלי:

מעבד - I7 2600K (OC@4.0Ghz)

לוח אם - PureBlack P67

זיכרון - 8GB 1600Mhz

כרטיס מסך - GTX970 4GB G1 Gaming

אני קצת חושש מהמעבר ל-27", שלא יפגע בגיימינג - האם אני טועה?

בינתיים, ראיתי את המסך - VG248QE (סביב ה-2000 ש"ח), האם מומלץ?

בכ"א, אשמח להמלצה למסך 24/27" איכותי העונה על הדרישות, לא כ"כ בקיא בסוגי הפאנלים אז מה שטוב :)

התקציב, כמו בכותרת הוא בין 2000-2500, אפשרי לחרוג מעט אם נדרש.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, הmw221c הוא מסך TN רגיל, אך עם ציפוי מבריק. רוב המסכים בשוק הם עם ציפוי מאט (למרות שיש כאלה עם מבריק). האם יש לך העדפה בעניין זה?

מה שמכביד על כרטיס המסך במשחקים זה לא הגודל של המסך אלא הרזולוציה. אם תקנה מסך "27 ברזולוציה גבוהה (2560X1440) ותרצה לשחק את כל המשחקים ברזולוציה הטבעית, סביר להניח שבחלק מהם זה יהיה כבד על הכרטיס. אם לא היום, אז בעוד שנה. אבל זה מרדף שאין לו סוף. תמיד ייצאו כרטיסים יותר חזקים, ומשחקים יותר כבדים. אני לא רואה טעם להיות מוטרד מעניין זה. תקנה את המסך ברזולוציה שאתה חושב שתתאים לך לעבודה השוטפת, ובמשחקים תבחר לכל משחא את הרזולוציה הגבוהה ביותר שהמחשב שלך יסחוב בצורה טובה.

כך או כך, כל מסך שתקנה היום יהיה FHD במינימום (1920X1080), שזה יותר מהמסך הנוכחי שלך. האם אתה חושב שלעבודה שלך אתה זקוק לרזולוציה גבוהה יותר מFHD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

אין לי העדפה להאם המסך מבריק או לא, אני רגיל למבריק (גם המסך של הלפטופ שלי כזה - Y510P), האם המבריק נחשב לאיכותי יותר?

לגבי הכרטיס מסך, מוכר לי המרדף האין סופי, קניתי כרטיס לשנתיים-3 הקרובות - ברורות לי ההשלכות העתידיות.

לגבי הרזולוציה, קצת קשה לי לענות.

אוכל להסתפק ב-FHD (1920X1080) בוודאות. מן הסתם רזולוציה גבוהה יותר תהווה יתרון מבחינת שטח העבודה משם נובעת ההתלבטות.

נ.ב.

שכחתי לשאול, אני מניח שהזמן תגובה במסך 27" יהיה גבוה יותר, אם כך - המשחקיות לא תפגע באיזושהי צורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שבדקתי בשבילי ההתלבטות ( מנקודת מבט שלי) זה או המסך שאתה כתבת או 278he שגם הוא 144 HZ ממה שאני שמעתי יש עלי ביקורות מעולות... אם בא לך להשקיע יותר קח את ה BENQ למרות שאני לא רואה כל סיבה לשלם 400 ש"ח יותר עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: רכשתי את המסך VG248QE.

לאחר לבטים ובדיקה ויזואלית של 2 המסכים (ה-27, VG278HE וה-24 שצויין), ההתרשמות האישית שלי היא שה-24 עדיף, גם מבחינת המרחק ישיבה שלי מהמסך, גם מבחינת שטח העבודה וגם מבחינת איכות התצוגה.

תודה לכולכם על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...